خدمات فریت بار به خاباروفسک

فریت بار به خاباروفسک  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار  هم مانند دیگر عرصه ها قوانینی دارد. مسافرانی که  قرار است لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه ناوی خاباروفسک ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنند می توانند  بهترین راه را از ما جویا شوند. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را  در سلامت کامل و در کوتاه ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت به خاباروفسک می رساند. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا خاباروفسک  روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به خاباروفسک  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

خاباروفسک ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز اداری سرزمین خاباروفسک روسیه است که در فاصله سی کیلومتری مرز چین، قرار دارد. این شهر از سال 2002 تا دسامبر 2018، زمانی که ولادیوستوک این نقش را بر عهده داشت، مرکز اداری ناحیه فدرال خاور دور روسیه بود . جمعیت این شهر را  ششصد هزار نفر محاسبه کرده اند . نام قبلی خاباروفسک ، خاباروفکا بوده است .

فرودگاه ناوی خاباروفسک ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ایجاد سهولت در ثبت درخواست فریت بار، شما را در ارسال بار به خاباروفسک  یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به خاباروفسک ­، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را به سرانجام برساند. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به خاباروفسک  صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما به این شرح است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به خاباروفسک  و فریت بار به خاباروفسک ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به خاباروفسک ؛
ارسال لوازم منزل به شهر خاباروفسک ؛
فریت بار تجاری به خاباروفسک .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به خاباروفسک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

همراه داشتن بلیط و پاسپورت همواره یکی از ضروریات سفر و ارسال بار به خاباروفسک است. به گونه ای که در هر مرحله از سفر،  بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. ولی جای نگرانی نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به خاباروفسک  ارسال کند و فریت بار به خاباروفسک  را انجام دهد.
تاجرانی  کهاز امکان فریت بار تجاری  بهره می برند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به خاباروفسک  بفرستند نیز باید فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ارائه کنند. این مدارک در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به خاباروفسک  و فریت بار به خاباروفسک  لازم است.
تاجرانی که کارت بازرگانی ندارند می توانند از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران استفاده کنند. این شرکت با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به خاباروفسک  از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
خیلی از مسافرها درباره لزوم حضورشان در زمان  ارسال بار به خاباروفسک  می پرسند. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، این گونه است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس آن را با کامیون مخصوص به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی منتقل می کنند و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به خاباروفسک  و حمل هوایی آن بدون نیاز به حضور شما خواهد پرداخت. اگر هم مایل به ارسال بار به خاباروفسک یا فرستادن سوغات برای عزیزانتان هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به خاباروفسک را برعهده میگیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به خاباروفسک، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

به یاد داشته باشید بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به خاباروفسک   درحدود چهار یا پنج روز بعد به مقصد خواهند رسید.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به خاباروفسک  و فریت بار به خاباروفسک 

 

 تنوع در امکانات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در زمینه صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به خاباروفسک زیاد است. این خدمات شامل هرگونه بار کوچک و بزرگ می شود. با خیال راحت می توانید صفر تا صد عملیات بسته بندی ارسال بار به خاباروفسک را به ما بسپارید و سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به خاباروفسک  چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به خاباروفسک 

 

بسته بندی کالا ها در پروسه حمل بار به روسیه بسیار مهم است. درصورتی اصولی نبودن بسته بندی، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. اگر هم موفق شوید بارتان را ارسال کنید شرکت هواپیمایی جوابگوی آسیب احتمالی  نخواهد شد. پس بی تردید بهتر است فرایند ارسال بار به خاباروفسک  را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما واگذارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به خاباروفسک 

 

در سفر به خاباروفسک ممکن است به فریت بار نیاز پیدا کنید. اگر بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، لازم است بارتان را فریت کنید؛ با کمی تحقیق در خواهید یافت که هزینه فریت بار به خاباروفسک  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز برآورد می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را برطرف می­کند.  اگر تصمیم دارید

راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را به ما بسپارید، یک هفته پیش از پرواز به ما اطلاع دهید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می­گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. با پایان یافتن امور گمرکی، بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به خاباروفسک  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به خاباروفسک) صادر خواهد شد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می گردد.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به خاباروفسک ، ارسال بار به خاباروفسک به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به خاباروفسک  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به روسیه سابقه ای طولانی دارد. برای ارسال بار به خاباروفسک از نوع تجاری ، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به خاباروفسک  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به خاباروفسک 

 

بسته بندی کالا مرحله ای است بسیار مهم. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با قرار دادن سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل سابقه ای طولانی در حمل بار به خاباروفسک  دارد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند و بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی به انجام می رسانند و آماده ارسال به فرودگاه می­شوند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به خاباروفسک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به خاباروفسک 

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به خاباروفسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به خاباروفسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به خاباروفسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به خاباروفسک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به خاباروفسک  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به خاباروفسک  با بهترین نرخ حمل باربه خاباروفسک  و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به خاباروفسک در هنگام تحویل بار در فرودگاه ناوی خاباروفسک در روسیه

 

فریت بار به خاباروفسک به پایان رسید. حالا پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر خاباروفسک  با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر خاباروفسک  را خبر می دهند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به خاباروفسک  بسیار ضروری است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

این را فراموش نکنید که هیچکس در ایرلاین برای آگاه سازی شما از رسیدن بار بههر شکل ممکن تلاش نخواهند کرد. پس راه درست این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خودتان باشید . با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه خاباروفسک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
در این مرحله عوارض گمرکی را از شما دریافت می کنند که بسته به نوع کالای شما و ارزش آن ، مبلغ متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز از شما گرفته خواهد شد. خدمات فرودگاهی و انبارداری نیز شامل هزینه هایی است و این موضوع ربطی به پول حمل بار به خاباروفسک  در مبدأ ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به خاباروفسک و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

برای ارسال بار به خاباروفسک بسته بندی باید به چه صورت باشد؟

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به خاباروفسک چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

برای فریت بار به خاباروفسک می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

 

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

درباره خاباروفسک

خاباروفسک ، بزرگ‌ترین شهر و مرکز اداری سرزمین خاباروفسک روسیه است که در فاصله سی کیلومتری مرز چین، قرار دارد. این شهر از سال 2002 تا دسامبر 2018، زمانی که ولادیوستوک این نقش را بر عهده داشت، مرکز اداری ناحیه فدرال خاور دور روسیه بود . جمعیت این شهر را  ششصد هزار نفر محاسبه کرده اند . نام قبلی خاباروفسک ، خاباروفکا بوده است .  برای مسافرت یا تجارت در خاباروفسک،  به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، اعتماد کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به خاباروفسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از خاباروفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از خاباروفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از خاباروفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از خاباروفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
یکم فروردین 1403

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر خاباروفسک

کالاهای فریت شده از ایران به خاباروفسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به خاباروفسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به خاباروفسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر خاباروفسک
KHABAROVSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار