خدمات فریت بار به خانتی-مانسییسک

فریت بار به خانتی-مانسییسک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

مرور قوانین فریت بار برای مسافرانی که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به خانتی-مانسییسک بفرستند ضروری است­. اگر مسافر یا مهاجر خانتی-مانسییسک هستید و می­خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه خانتی-مانسییسک، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما  بهترین راه را به شما پیشنهاد می دهیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران،  در کوتاه ترین زمان  و مناسب ترین قیمت ارسال بار به خانتی-مانسییسک را انجام می­دهد. همچنین اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا خانتی-مانسییسک روسیه را به مجموعه سفیران بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه با مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور  و به کار گیری پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی در خدمت شماست.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به خانتی-مانسییسک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

خانتی-مانسییسک ، مرکز ناحیه خودمختار خانتی مانسی در کشور روسیه است . این شهر در ساحل شرقی رودخانه ایرتیش و پانزده کیلومتری تلاقی ایرتیش با رودخانه اوب ، در منطقه غنی از نفت سیبری غربی واقع ‌شده است . خانتی-مانسییسک شهری مستقل است ، اما مرکز اداری منطقه خانتی مانسی به شمار می رود . 

فرودگاه خانتی-مانسییسک ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، مرکزی  است که بنا دارد در سهولت ثبت درخواست فریت بار شما فعالیت کند  و شما را در ارسال بار به خانتی-مانسییسک یاری نماید. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به خانتی-مانسییسک ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را به سرانجام برساند. اینگونه است که بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به خانتی-مانسییسک صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به خانتی-مانسییسک و فریت بار به خانتی-مانسییسک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به خانتی-مانسییسک؛
ارسال لوازم منزل به شهر خانتی-مانسییسک؛
فریت بار تجاری به خانتی-مانسییسک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به خانتی-مانسییسک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگر هنگام ارسال بار بلیط و پاسپورت را فراموش کرده باشید شرکت فریت بار و کارگو سفیران می تواند بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به خانتی-مانسییسک بفرستد و فریت بار به خانتی-مانسییسک را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به خانتی-مانسییسک ارسال کنند،  مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به خانتی-مانسییسک و فریت بار به خانتی-مانسییسک الزامی است.
تاجران و فروشندگانی که که کارت بازرگانی ندارند نیز می توانند با ما تماس بگیرند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به خانتی-مانسییسک از کارت بازرگانی دیگر هم صنفان جهت ارسال هوایی بار تاجران استفاده کند.
ارسال بار به خانتی-مانسییسک به وسیله شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که نیازی به حضور شما نیست. بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته می شود و سپس به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی حمل خواهد شد . سپس همکاران ما به امور گمرکی جهت  ارسال بار به خانتی-مانسییسک و حمل هوایی آن خواهند پرداخت. حتی در روند ارسال بار  به خانتی-مانسییسک می توانیم بدون نیاز به حضورتان  سوغات یا بسته های شما را  برای  عزیزان تان ارسال کنیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به خانتی-مانسییسک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با پایان یافتن صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به خانتی-مانسییسک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به خانتی-مانسییسک ، چهار یا پنج روز بعد به مقصد خواهند رسید.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به خانتی-مانسییسک و فریت بار به خانتی-مانسییسک

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس های گوناگونی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی برای ارسال بار به خانتی-مانسییسک دارد. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک گرفته تا  لوازم منزل را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به خانتی-مانسییسک را به ما واگذار کنید و با خاطری آسوده  به سفر بپردازید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به خانتی-مانسییسک شامل این موارد است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به خانتی-مانسییسک

 

 در پروسه حمل بار هوایی بر موضوع بسته بندی بسیار تاکید شده است.  بارهایی که بسته بندی  اصولی ندارند، در گمرک با مشکل روبه رو خواهن شد و تمام عواقب احتمالی خسارات وارده بر عهده فرستنده است. پس بهتر است در فرایند ارسال بار به خانتی-مانسییسک بسته بندی بارتان  را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و تا به شکل اصولی کار شما را به انجام رساند. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به خانتی-مانسییسک

 

بارهای با وزن بیش از حد مجاز فریت خواهند شد؛ زیرا فریت بسیار مقرون به صرفه تر است. شما برای فریت بار به خانتی-مانسییسک   تنها باید درحدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز را بپردازید. پس فریت مقرون به صرفه تر است. اگر تصمیم دارید راه مقرون به صرفه را انتخاب کنید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ باشید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به خانتی-مانسییسک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به خانتی-مانسییسک ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به خانتی-مانسییسک ، ارسال بار به خانتی-مانسییسک به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به خانتی-مانسییسک شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به خانتی-مانسییسک بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه­ از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به خانتی-مانسییسک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به خانتی-مانسییسک

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به خانتی-مانسییسک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به خانتی-مانسییسک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به خانتی-مانسییسک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به خانتی-مانسییسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به خانتی-مانسییسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به خانتی-مانسییسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به خانتی-مانسییسک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به خانتی-مانسییسک احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به خانتی-مانسییسک با بهترین نرخ حمل باربه خانتی-مانسییسک و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به خانتی-مانسییسک در هنگام تحویل بار در فرودگاه خانتی-مانسییسک در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به خانتی-مانسییسک از ایران به فرودگاه خانتی-مانسییسک، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر خانتی-مانسییسک با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر خانتی-مانسییسک را اعلام می ­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه در هنگام فریت بار به خانتی-مانسییسک بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه خانتی-مانسییسک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به خانتی-مانسییسک  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به خانتی-مانسییسک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به خانتی-مانسییسک  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار به  خانتی-مانسییسک به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به خانتی-مانسییسک چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به خانتی-مانسییسک چند روز طول می کشد؟

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره خانتی-مانسییسک

خانتی-مانسییسک ، مرکز ناحیه خودمختار خانتی مانسی در کشور روسیه است . این شهر در ساحل شرقی رودخانه ایرتیش و پانزده کیلومتری تلاقی ایرتیش با رودخانه اوب ، در منطقه غنی از نفت سیبری غربی واقع ‌شده است . خانتی-مانسییسک شهری مستقل است ، اما مرکز اداری منطقه خانتی مانسی به شمار می رود . جمعیت خانتی-مانسییسک در حدود هشتاد هزار نفر و مساحت آن سیصد و سی و هشت کیلومتر مربع است .  اگر برای مسافرت یا تجارت در خانتی مانسییسک برنامه ریزی کرده اید،  ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به خانتی-مانسییسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از خانتی-مانسییسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم اسفند 1402

دلار: 395,227 ریال
یورو: 427,887 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 397,092 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از خانتی-مانسییسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم اسفند 1402

دلار: 395,227 ریال
یورو: 427,887 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 397,092 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از خانتی-مانسییسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و پنجم بهمن 1402

دلار: 395,227 ریال
یورو: 425,770 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 395,217 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از خانتی-مانسییسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هجدهم بهمن 1402

دلار: 0 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 0 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر خانتی-مانسییسک

کالاهای فریت شده از ایران به خانتی-مانسییسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به خانتی-مانسییسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به خانتی-مانسییسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر خانتی-مانسییسک
KHANTY-MANSIYSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار