خدمات فریت بار به ساراتوف

فریت بار به ساراتوف در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار چه قوانینی دارد ؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به ساراتوف بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر ساراتوف هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه گاگارین،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به ساراتوف را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا ساراتوف روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به ساراتوف آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

ساراتوف شهری در استان ساراتوف کشور روسیه و یک بندر بزرگ در کرانه رودخانه ولگا واقع در شمال شهر ولگوگراد است . این شهر با بیش از  نهصد  هزار نفر جمعیت، مرکز استان ساراتوف به شمار می‌رود. نام این شهر ممکن است از ساری تاو، به معنی کوه زرد در زبان تاتار، گرفته‌ شده باشد . بیش از نود درصد جمعیت این شهر روس هستند . دیگر اقوام عبارت‌اند از: تاتارها ، اوکراینی‌ها ، ارمنی‌ها ، قزاق‌ها. منطقه ساراتوف ، به دلیل غنای منابع طبیعی و صنعتی ، منطقه  ای بسیار صنعتی است . 

فرودگاه گاگارین، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران،می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به ساراتوف ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به ساراتوف صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به ساراتوف و فریت بار به ساراتوف؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به ساراتوف؛
ارسال لوازم منزل به شهر ساراتوف؛
فریت بار تجاری به ساراتوف.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به ساراتوف از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 بدیهی است همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به ساراتوف ضروری می نماید.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه ساراتوف با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون داشتن بلیط و پاسپورت به ساراتوف بفرستد و فریت بار به ساراتوف را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به ساراتوف ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به ساراتوف و فریت بار به ساراتوف الزامی است.
تاجری هستید که کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای که کارت بازرگانی ندارید؟ راه حل پیش ماست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به ساراتوف از کارت بازرگانی جایگزین، یعنی کارت همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به ساراتوف ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به ساراتوف و حمل هوایی آن می پردازد. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل هستسد با ارسال بار به ساراتوف کالا و سوغات برای  عزیزان خود بفرستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به ساراتوف را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به ساراتوف ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به ساراتوف حدود چهار یا پنج روز در راه خواهند بود.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به ساراتوف و فریت بار به ساراتوف

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس های متنوعی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به ساراتوف دارد. این خدمات همه بارهای شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به ساراتوف را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به ساراتوف چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به ساراتوف

 

 در چند و چون حمل بار به روسیه به موضوع مهم بسته بندی می رسیم. پذیرش بار شما به استاندارد بودن بسته بندی آن بستگی دارد. ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که بار شما آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به ساراتوف را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ماواگذار کنید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به ساراتوف

 

عازم ساراتوف هستید؟ وزن بارتان چقدر است؟ حد مجاز حمل بار را می دانید؟ اگر بارتان ورن زیادی دارد شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به شهر ساراتوف در حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز پیش از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس در ادامه روند امور گمرکی بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به ساراتوف ( مناسب ترین نرخ فریت بار به ساراتوف ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به ساراتوف ، ارسال بار به ساراتوف به صورت تجاری

 

مواد غذایی ، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی بسیاری از صادرات به ساراتوفرا تشکیل می دهند.شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به ساراتوف بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به ساراتوف بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به ساراتوف

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به ساراتوف است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به ساراتوف فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به ساراتوف

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به ساراتوف
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به ساراتوف

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به ساراتوف
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به ساراتوف و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به ساراتوف احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به ساراتوف با بهترین نرخ حمل باربه ساراتوف و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به ساراتوف در هنگام تحویل بار در فرودگاه گاگارین  در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به ساراتوف از ایران به فرودگاه ساراتوف، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهرساراتوف با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر ساراتوف را اعلام می­نماید. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به ساراتوف بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه ساراتوف می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به ساراتوف  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به ساراتوف در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به ساراتوف  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به ساراتوف چند روز طول می کشد؟

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به ساراتوف چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

فریت بار به ساراتوف به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

درباره ساراتوف

ساراتوف شهری در استان ساراتوف کشور روسیه و یک بندر بزرگ در کرانه رودخانه ولگا واقع در شمال شهر ولگوگراد است . این شهر با بیش از  نهصد  هزار نفر جمعیت، مرکز استان ساراتوف به شمار می‌رود. نام این شهر ممکن است از ساری تاو، به معنی کوه زرد در زبان تاتار، گرفته‌ شده باشد . بیش از نود درصد جمعیت این شهر روس هستند . دیگر اقوام عبارت‌اند از: تاتارها ، اوکراینی‌ها ، ارمنی‌ها ، قزاق‌ها. منطقه ساراتوف ، به دلیل غنای منابع طبیعی و صنعتی ، منطقه  ای بسیار صنعتی است . این منطقه نیز یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین مراکز فرهنگی و علمی در روسیه به شمار می‌رود . ساراتوف آب و هوایی معتدل قاره‌ای با تابستان‌های گرم و خشک و روزهایی آفتابی دارد . اگر قصد مسافرت یا تجارت در ساراتوف را دارید ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، مشورت کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به ساراتوف

نرخ ارز جهت ارسال بار از ساراتوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساراتوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساراتوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ساراتوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر ساراتوف

کالاهای فریت شده از ایران به ساراتوف

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ساراتوف

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ساراتوف

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر ساراتوف
SARATOV WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار