خدمات فریت بار به سارانسک

فریت بار به سارانسک  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

پرسش بسیاری از مسافرینی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به  سارانسک  بفرستند درباره فریت بار به سارانسک است. ما بار شما را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  بهفرودگاه بین المللی سارانسک،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال می کنیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به  سارانسک را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافرین، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  سارانسک روسیه را به مجموعه ما محول کنید تا سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار را در اختیارتان بگذاریم. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  سارانسک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

سارانسک ، شهری در جمهوری موردوویا روسیه و همچنین مرکز اداری، مالی و اقتصادی آن به‌ شمار می‌آید. سارانسک تا حد زیادی بزرگ‌ترین شهر در جمهوری موردوویا ست .حدود هشتاد و پنج  در صد مردم شهر را نژاد روس تشکیل داده و زبان متداول و رایج مردم روسی است . همانند بسیاری از پایتخت‌های ایالتی در روسیه، جمعیت سارانسک پس ‌از انحلال اتحاد جماهیر شوروی ، به ویژه در نتیجه مهاجرت اقتصادی به شهرهای بزرگ ، کاهش یافته است .

فرودگاه بین المللی سارانسک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، ثبت درخواست فریت بار شما را آسان می کند و شما را در ارسال بار به  سارانسک یاری می رساند. ما پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت سالم رسیدن آن به سارانسک ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام خواهد داد.  پس از آن بارشما با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به  سارانسک صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  سارانسک و فریت بار به  سارانسک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  سارانسک؛
ارسال لوازم منزل به شهر  سارانسک؛
فریت بار تجاری به  سارانسک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به سارانسک  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به  سارانسک ضروری است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه  سارانسک با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می­خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  سارانسک ارسال کند و فریت بار به  سارانسک را انجام دهد.
 حتماً تاجرانی­که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  سارانسک ارسال کنند،می دانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در نردیک به همه موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  سارانسک و فریت بار به  سارانسک الزامی است.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی این نگرانی را بر طرف کرده و می توانددر زمینه ارسال بار به  سارانسک از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
ارسال بار به  سارانسک بدون حضور شما امکان پذیر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی می رساند و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  سارانسک و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به  سارانسک یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به سارانسک را بر عهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  سارانسک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

ارسال بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  سارانسک حدود چهار یا پنج روز طول می کشد.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به سارانسک  و فریت بار به سارانسک  

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به  سارانسک است. این خدمات هرگونه باری از جمله جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را شامل می شود. شما می توانید همه عملیات بسته بندی ارسال بار به  سارانسک را به ما بسپارید و با خیال راحت سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  سارانسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به سارانسک  

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  سارانسک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به سارانسک  

 

در صورتی که عازم  سارانسک هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به  سارانسک حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینیدو فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  سارانسک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  سارانسک ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به سارانسک  ، ارسال بار به سارانسک  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  سارانسک شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  سارانسک بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  سارانسک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به سارانسک  

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به  سارانسک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به سارانسک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به سارانسک  

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  سارانسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  سارانسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  سارانسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به  سارانسک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  سارانسک احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  سارانسک با بهترین نرخ حمل باربه  سارانسک و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به سارانسک  در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی سارانسک  در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به سارانسک از ایران به فرودگاه  سارانسک، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر سارانسک با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر  سارانسک را اعلام می­نماید. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  سارانسک بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی گوشیتان در دسترس باشد.
  • زمانی که اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس مرقوم کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  سارانسک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به  سارانسک  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به  سارانسک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  سارانسک  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به سارانسک  چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به سارانسک  مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به سارانسک  در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود

اطلاعات بیشتر

درباره سارانسک

سارانسک ، شهری در جمهوری موردوویا روسیه و همچنین مرکز اداری، مالی و اقتصادی آن به‌ شمار می‌آید. سارانسک تا حد زیادی بزرگ‌ترین شهر در جمهوری موردوویا ست .حدود هشتاد و پنج  در صد مردم شهر را نژاد روس تشکیل داده و زبان متداول و رایج مردم روسی است . همانند بسیاری از پایتخت‌های ایالتی در روسیه، جمعیت سارانسک پس ‌از انحلال اتحاد جماهیر شوروی ، به ویژه در نتیجه مهاجرت اقتصادی به شهرهای بزرگ ، کاهش یافته است . در حال حاضر، جمعیت سارانسک در حدود سیصد هزار نفر تخمین زده ‌شده است . این شهر در حوضه رود ولگا و در محل تلاقی رودخانه‌های سارنکا و انارس، در ششصد کیلومتری شرق مسکو واقع‌ شده است.  فعالیت های صنعتی سارانسک شامل تولید کابل‌های الکتریکی، تولید مواد شیمیایی، نساجی، تولید مواد غذایی، ماشین‌سازی و متالورژی است . مسافرت یا تجارت در سارانسک را ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، تجربه کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به سارانسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از سارانسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سارانسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سارانسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سارانسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر سارانسک

کالاهای فریت شده از ایران به سارانسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به سارانسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سارانسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر سارانسک
SARANSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار