خدمات فریت بار به سالخارد

فریت بار به سالخارد در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

 قوانین فریت بار را می دانید ؟ این پرسش بسیاری از مسافرهایی است که تصمیم دارند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به سالخارد بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر سالخاردید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه سالخارد،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما بهترین راه را به شما ارائه می کنیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، همراهی مطمئن در ارسال بار به سالخارد خواهد بود. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا سالخارد روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به سالخارد آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

سالخارد ، شهری در شمال کشور روسیه است . این شهر یکی از معدود مراکز اداری استان‌های روسیه است که هم از نظر جمعیت و هم تولید صنعتی ، کوچک‌تر از دیگر شهرهای منطقه است . سالخارد سومین شهر بزرگ منطقه پس از نووی اورنگوی و نوآبرسک است . این شهر، تنها شهر دنیاست که در مدار قطب شمال واقع ‌شده است ؛ قسمت‌های اصلی شهر در حدود یک کیلومتر در جنوب مدار قطبی و حومه‌های شهر به سمت شمال مدار است. جمعیت شهر سالخارد در حدود چهل و هشت هزار نفر و مساحت آن هشتاد و پنج کیلومتر مربع است. به ‌طور متوسط، سالخارد در ارتفاع پانزده متری از سطح دریا قرار دارد.

فرودگاه سالخارد، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

 هدف شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، سهولت ثبت درخواست فریت بار شما ست. این شرکت  شما را در ارسال بار به سالخارد یاری می کند. ابتدا بار را در محل منزل و انبار یا دفتر شما تحویل می گیریم و پس از اعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما، انجام امور گمرکی در گمرکات کشور مبداًآغاز می شود. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به سالخارد فرستاده می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به سالخارد و فریت بار به سالخارد؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به سالخارد؛
ارسال لوازم منزل به شهر سالخارد؛
فریت بار تجاری به سالخارد.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به سالخارد از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به سالخارد ضروری است.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه سالخارد با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به سالخاردارسال کند و فریت بار به سالخارد را انجام دهد.
ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به سالخارد و فریت بار به سالخاردالزامی است. پس در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما به هر دلیلی در اختیارتان نیست، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به سالخارد از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده نماید.
حضور شما در زمان ارسال بار به سالخارد در بیشتر مواقع ضرورتی ندارد. در پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته می شودو پس از حمل زمینی آن به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی ، پیگیری امور گمرکی جهت  ارسال بار به سالخارد و حمل هوایی آن آغاز می شود. در صورتی  هم که فقط هدف شما از ارسال بار به سالخارد فرستادن سوغات برای  عزیزانتان است، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به سالخارد را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به سالخارد ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که به طور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به سالخارد حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد خواهند رسید.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به سالخارد و فریت بار به سالخارد

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به سالخارداست. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به سالخارد را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به سالخارد چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به سالخارد

 

بی شک همه مسافران روسیه ، قسمت بسته بندی را جدی تلقی می کنند. درصورتی که بسته بندی  بار شما استاندارد و ایمن نباشد، ماموران متولی رسیدگی به بار در فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی پاسخ گوی خسارات وارده نخواهد بود. برای تسریع در کار پس بهتر است فرایند ارسال بار به سالخاردو وظیفه بسته بندی اصولی آن را به مابسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به سالخارد

 

فریت بار زمانی ضروری به نظر می رسد که  شما عازم سالخارد هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد؛ زیرا هزینه فریت بار به سالخارد حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر دنبال راه مقرون به صرفه هستید، فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید. پس یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به سالخارد ( مناسب ترین نرخ فریت بار به سالخارد ) صادر می­گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به سالخارد ، ارسال بار به سالخارد به صورت تجاری

 

صادرات به سالخارد شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به سالخارد بفرستید، با ما تماس  بگیرید تا از مناسب ترین شرایط و  نرخ حمل بار به سالخارد بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به سالخارد

 

با بسته بندی مناسب لوازم منزل سلامت کالا ها را تا مقصد تضمین خواهید کرد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به سالخارداست. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، به منزلتان می آیند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی اجرا و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند.اینگونه است که بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به سالخارد فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به سالخارد

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سالخارد چگونه است؟
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به سالخارد چه شرایطی دارد؟

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به سالخارد به چه شکل است؟
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به سالخارد و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک چیست؟

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به سالخارد احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به سالخارد با بهترین نرخ حمل باربه سالخارد و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به سالخارد در هنگام تحویل بار در فرودگاه سالخارد  در روسیه

 

حالا پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر سالخارد با شماره تلفن ثبت شده در بارنامه تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر سالخارد را خبر می دهند. در این مرحله، به یاد داشتن  قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به سالخارد بسیار لازم است. زیرا ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان  کوششی نخواهند کرد. پس راهکار موجود پیگیر ی خود شماست. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه سالخارد می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به سالخارد  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی تردید در این مرحله عوارض گمرکی از شما گرفته می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت است. افزون بر این، هزینه هایی مانند هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ گردد. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به سالخارد در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به سالخارد و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به سالخارد چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به سالخارد مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به سالخارد در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود

اطلاعات بیشتر

درباره سالخارد

سالخارد ، شهری در شمال کشور روسیه است . این شهر یکی از معدود مراکز اداری استان‌های روسیه است که هم از نظر جمعیت و هم تولید صنعتی ، کوچک‌تر از دیگر شهرهای منطقه است . سالخارد سومین شهر بزرگ منطقه پس از نووی اورنگوی و نوآبرسک است . این شهر، تنها شهر دنیاست که در مدار قطب شمال واقع ‌شده است ؛ قسمت‌های اصلی شهر در حدود یک کیلومتر در جنوب مدار قطبی و حومه‌های شهر به سمت شمال مدار است. جمعیت شهر سالخارد در حدود چهل و هشت هزار نفر و مساحت آن هشتاد و پنج کیلومتر مربع است. به ‌طور متوسط، سالخارد در ارتفاع پانزده متری از سطح دریا قرار دارد. سالخارد دارای آب و هوای قطبی با تابستان‌ های کوتاه، خفیف، ملایم و زمستان‌های بسیار سرد و طولانی است. اگر قصد مسافرت یا تجارت در سالخارد را دارید ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، مشورت کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به سالخارد

نرخ ارز جهت ارسال بار از سالخارد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سالخارد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سالخارد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سالخارد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر سالخارد

کالاهای فریت شده از ایران به سالخارد

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به سالخارد

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سالخارد

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر سالخارد
SALEKHARD WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار