خدمات فریت بار به سامارا

فریت بار به سامارا در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

 مسافران و مهاجران  با  قوانین فریت بار کشورها چقدر آشنایی دارند ؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به سامارابفرستند. اگر مسافر یا مهاجر سامارا هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی سرگی کورولف کوروموچ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما بهترین راه را سراغ داریم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به سامارا را در صحت کامل و در کوتاه ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا سامارا روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به سامارا آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

سامارا ششمین شهر بزرگ روسیه و پایتخت منطقه سامارا، بر رود ولگا در بخش اروپایی روسیه قرار دارد. این شهر مرکز مهم اقتصادی، صنعتی و فرهنگی است و جمعیتی بیش از یک میلیون ودویست هزار نفر دارد. روبه روی رود ولگا در این شهر، کوه‌های ژیگولی قرار دارند. منطقه کلانشهر سامارا شهرهای تولیاتی و سیزران را شامل می شوند و بیش از سه میلیون نفر  جمعیت دارد.

فرودگاه بین المللی سرگی کورولف کوروموچ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، با هدف سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به سامارا یاری می کند. این مجموعه توانایی این را دارد که پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به سامارا، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا راانجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به سامارا صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به سامارا و فریت بار به سامارا؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به سامارا؛
ارسال لوازم منزل به شهر سامارا؛
فریت بار تجاری به سامارا.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به سامارا از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

فراموش کردن بلیط و پاسپورت هنگام سفر سبب چه مشکلاتی می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به سامارا لازم است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه سامارا با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. ارسال بار شما بدون بلیط و پاسپورت با ما ممکن است. فریت بار به سامارا را بدون هیچ نگرانی به ما بسپارید. از سوی دیگر موضوع کارت بازرگانی و  پکینگ لیست تاجران پیش می آید. داشتن این مدارک در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به سامارا و فریت بار به سامارا الزامی است. اما اگر تاجری این مدارک را نداشت نیز شرکت سفیران می توانند از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار استفاده کند.
پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران بدون حضور شما در فرودگاه صورت می گیرد. به این صورت که همکاران  بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرند و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دنهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به سامارا و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به سامارا یا  فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با گرفتن بار از درب منزل، رسال بار به سامارا را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به سامارا ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به تقدیم  شما خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به ساماراحدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به سامارا و فریت بار به سامارا

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به سامارا است. این خدمات هرگونه باری را در بر می گیرد. از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به سامارا را به ما بسپارید و آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به سامارااین هاست:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به سامارا

 

 و اما بسته بندی ؛ موضوعی حساس که در حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما غیر اصولی باشد، پذیرش آن با مشکل روبه رو می شود. در صورت پذیرش نیز خسارت  احتمالی  به کالا ها را شرکت هواپیمایی جبران نمی کند. چون بسته بندی شما را استاندارد نمی داند. پس بهتر است فرایند ارسال بار به سامارارا به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به سامارا

 

در صورتی که عازم سامارا هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به سامارا حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می کنیم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی ارسال خواهد شد. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به سامارا ( مناسب ترین نرخ فریت بار به سامارا ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به سامارا ، ارسال بار به سامارا به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به سامارا شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به سامارا بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به سامارا بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به سامارا

 

بسته بندی کالاها مرحله بسیار پر اهمیتی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به سامارااست. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به سامارا فرستاده خواهد شد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به سامارا

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سامارا
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با منصفانه ترین ترین هزینه در محل به ما بسپارید. تجربه  و استفاده از بهترین متریال کالای از رمر موفقیت ماست. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به سامارا

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به سامارا
در هر نقطه از شهر بار شما را  دریافت و به فرودگاه امام خمینی منتقل می کنیم.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

در قسمت بار فرودگاه امام خمینی تشریفات گمرکی را بدون نیاز به حضور شما در سریعترین وقت ممکن انجام خواهیم داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به سامارا با بهترین نرخ حمل باربه سامارا و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به سامارا در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی سرگی کورولف کوروموچ  در روسیه

 

پس از پایان فریت بار به سامارا از ایران به فرودگاه سامارا، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهرسامارا با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر سامارا را اعلام میکنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به سامارا بسیار ضروری به نطر می رسد. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • تلفنتان را در دسترس نگه دارید.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

وضعیت بارتان را پی گیری کنید تا از زمان  رسیدن آن مطلع شوید . یعنی منتظر ماموران ایرلاین نباشید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه سامارا می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به سامارا  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله، عوارض گمرکی از شما دریافت می کنند که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت است. همچنین، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به سامارا در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به سامارا  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار داده شده است. مطالعه این صفحه شما را یاری می کند تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس حاصل کنید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به سامارا چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به سامارا مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به سامارا در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود

اطلاعات بیشتر

درباره سامارا

سامارا ششمین شهر بزرگ روسیه و پایتخت منطقه سامارا، بر رود ولگا در بخش اروپایی روسیه قرار دارد. این شهر مرکز مهم اقتصادی، صنعتی و فرهنگی است و جمعیتی بیش از یک میلیون ودویست هزار نفر دارد. روبه روی رود ولگا در این شهر، کوه‌های ژیگولی قرار دارند. منطقه کلانشهر سامارا شهرهای تولیاتی و سیزران را شامل می شوند و بیش از سه میلیون نفر  جمعیت دارد. برای سفر، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در سامارا ، باما درمجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه باشید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به سامارا

نرخ ارز جهت ارسال بار از سامارا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سامارا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سامارا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سامارا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر سامارا

کالاهای فریت شده از ایران به سامارا

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به سامارا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سامارا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر سامارا
SAMARA WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار