خدمات فریت بار به سیکتیوکار

فریت بار به سیکتیوکار در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

با بار اضافی مان چه کنیم؟ هزینه های کانتر پرواز کمرشکن است. این سخن بسیاری از مسافر و مهاجرانی است که با فریت بار آشنا نیستند. اگر مسافر یا مهاجر سیکتیوکار هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه سیکتیوکار،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را پیش پایتان می گذاریم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به سیکتیوکار را در سلامت کامل و در کوتاهترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت به سرانجام می رساند. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا سیکتیوکار روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. مجموعه ما با داشتن مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی ، همواره خدمت رسان شما خواهد بود.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به سیکتیوکار آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

سیکتیوکار ، شهری در جمهوری خودمختار کومی کشور روسیه است. جمعیت این شهر  را در حدود دویست و پنجاه هزار نفر برآورد کرده اند. سیکتیوکار در سواحل رودخانه سیسولا واقع‌ شده است . این شهر در نزدیکی نقطه‌ای قرار دارد که رودخانه سیسولا به رودخانه بزرگ‌تر ویچکدا می‌پیوندد که خود شاخه‌ای از رود شمالی است. وجود رودخانه‌های سیسولا، ویچکدا و رود شمالی سبب شده است مسیر حمل ‌و نقل محصولات جنگلی از سیکتیوکار تسهیل شود . به همین دلیل چوب و صنایع چوبی به صنعت اصلی شهر تبدیل ‌شده است . سیکتیو کار زمستان‌هایی طولانی و سرد و تابستان‌هایی کوتاه، گرم و ملایم دارد.

سیکتیوکار، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به سیکتیوکار یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به سیکتیوکار ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به سیکتیوکار صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به سیکتیوکار و فریت بار به سیکتیوکار؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به سیکتیوکار؛
ارسال لوازم منزل به شهر سیکتیوکار؛
فریت بار تجاری به سیکتیوکار.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به سیکتیوکار از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 

همیشه توصیه می کنند هنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان باشد. خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به سیکتیوکار ضروری است. مثلاً صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه سیکتیوکار با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی در هر صورت  به بلیط و پاسپورت نیاز خواهند داشت. شرکت فریت بار و کارگو سفیران می تواند بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به سیکتیوکار بفرستد و فریت بار به سیکتیوکار را سرو سامان دهد.

تاجرانی  که  کارشان با فریت بار تجاری است و اجناسی مانند فرش، مواد غذایی و صنایع دستی به سیکتیوکار ارسال می کنند، باید بدانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به سیکتیوکار و فریت بار به سیکتیوکار بسیار ضرورت دارد. مشکل این جاست که شما تاجری هستید که یکی از این مدارک مثل کارت بازگانی را ندارد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی این توانایی را دارد که در زمینه ارسال بار به سیکتیوکار، از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
 خیلی از مسافران می خواهند بدانند آیا حضورشان در زمان  ارسال بار به سیکتیوکار لازم است یا خیر؟ پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به سیکتیوکار و حمل هوایی آن بدون حضور شما خواهد پرداخت. فرستادن سوغات برای  عزیزانتان هم ممکن است. بی آنکه نیاز به حضور یا بلیط و پاسپورت باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به سیکتیوکار را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به سیکتیوکار ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

گفتنی است بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به سیکتیوکار حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به سیکتیوکار و فریت بار به سیکتیوکار

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های گوناگونی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به سیکتیوکار است. این خدمات همه بارها از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به سیکتیوکار را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به سیکتیوکار چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به سیکتیوکار

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه مهم تر جلوه می کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرفتن کالا نیز اگر کالا آسیبی ببیند، شرکت هواپیمایی خسارتی به شما نمی پردازد.چون از نظر آنها بسته بندی نامناسب است. پس بهتر آن است که فرایند ارسال بار به سیکتیوکار را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به سیکتیوکار

 

اگر بار شما وزنی بیش از حد مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ چرا که هزینه فریت بار به سیکتیوکار حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز خواهد بود. پس به نظر می رسد فریت مقرون به صرفه تر باشد.اگر به چنین موردی برخوردید شرکت فریت بار و کارگو سفیران مشکل شما را حل می کند. اگر خواستید راه درست را انتخاب کنید و کارتان را به ما بسپارید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با شرکت سفیران هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به سیکتیوکار ( مناسب ترین نرخ فریت بار به سیکتیوکار ) فرستاده خواهد شد.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به سیکتیوکار ، ارسال بار به سیکتیوکار به صورت تجاری

 

امروزه صادرات به سیکتیوکار شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که بار تجاری به سیکتیوکار می فرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به سیکتیوکار بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به سیکتیوکار

 

بازهم موضوع بسته بندی.به ویژه بسته بندی لوازم منزل.  این موضوع بسیار مهم است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به سیکتیوکار است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تأیید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به سیکتیوکار فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به سیکتیوکار

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سیکتیوکار
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به سیکتیوکار

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به سیکتیوکار
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به سیکتیوکار و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به سیکتیوکار احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به سیکتیوکار با بهترین نرخ حمل باربه سیکتیوکار و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به سیکتیوکار در هنگام تحویل بار در فرودگاه  سیکتیوکار در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به سیکتیوکار، احتمالا به زودی تلفنتان زنگ می خورد. همان شماره ای که در بارنامه  در مقابل نام گیرنده درج کرده اید. ماموران ایرلاین رسیدن بار هوایی شما به شهر سیکتیوکار را اعلام می نماید. در این مرحله، آگاهی از قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به سیکتیوکار بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان را روشن نگه دارید.
  • چند شماره تلفن را ثبت کنید تا بالاخره شما را پیدا کنند

 البته برای یافتن شما کسی خودش را به هول و ولا نمی اندازد. پس شما خود تان پیگیر بار ارسالی باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید.  وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه سیکتیوکار می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قانون سازمان مرزبانی و گمر های روسیه تمام مراحل  فریت بار به سیکتیوکاراز ابتدا تا انتها را زیر نظر دارد. بی شک در این مرحله باید عوارض گمرکی بپردازید که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت است. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر باشد. در هر فرودگاه، مبالغی برای خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست از سوی  گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع ارتباطی  به پول حمل بار به سیکتیوکار در مبدأ ندارد که  مبلغ تقریبا ناچیزیاست. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به سیکتیوکار  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

برای فریت بار به سیکتیوکار می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه فریت بار به سیکتیوکار چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

برای ارسال بار به سیکتیوکار بسته بندی باید به چه صورت باشد؟

 

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

اطلاعات بیشتر

درباره سیکتیوکار

سیکتیوکار ، شهری در جمهوری خودمختار کومی کشور روسیه است. جمعیت این شهر  را در حدود دویست و پنجاه هزار نفر برآورد کرده اند. سیکتیوکار در سواحل رودخانه سیسولا واقع‌ شده است . این شهر در نزدیکی نقطه‌ای قرار دارد که رودخانه سیسولا به رودخانه بزرگ‌تر ویچکدا می‌پیوندد که خود شاخه‌ای از رود شمالی است. وجود رودخانه‌های سیسولا، ویچکدا و رود شمالی سبب شده است مسیر حمل ‌و نقل محصولات جنگلی از سیکتیوکار تسهیل شود . به همین دلیل چوب و صنایع چوبی به صنعت اصلی شهر تبدیل ‌شده است . سیکتیو کار زمستان‌هایی طولانی و سرد و تابستان‌هایی کوتاه، گرم و ملایم دارد. برای مسافرت  یا تجارت در سیکتیوکار ، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به سیکتیوکار

نرخ ارز جهت ارسال بار از سیکتیوکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سیکتیوکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سیکتیوکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سیکتیوکار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر سیکتیوکار

کالاهای فریت شده از ایران به سیکتیوکار

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به سیکتیوکار

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سیکتیوکار

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر سیکتیوکار
SYKTYVKAR WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار