خدمات فریت بار به مخاچ قلعه

فریت بار به مخاچ‌قلعه در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار چه قوانینی دارد ؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به مخاچ‌قلعه بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر مخاچ‌قلعه هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  بهفرودگاه اویتاش مخاچ‌قلعه،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنیدما بهترین راه را به شما می گوییم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به مخاچ‌قلعه را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزلیا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا مخاچ‌قلعه روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به مخاچ‌قلعه آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

مخاچ‌ قلعه  پایتخت جمهوری خودمختار داغستان روسیه است . این شهر در ساحل غربی دریای خزر و در سمت شرقی رشته‌ کوه‌های قفقاز واقع ‌شده است . مخاچ‌ قلعه، با جمعیت بیش از نیم میلیون نفر، بزرگ‌ترین شهر در قفقاز شمالی به شمار می‌رود . مساحت  این شهر چهارصد و هفتاد کیلومتر مربع برآورد شده . بزرگ‌ترین قومیت های ساکن در شهر،  آوارها  و کومیک ها هستند. اکثریت مردم این شهر مسلمانند و اقلیتی ارتدوکس نیز در آن سکونت دارند .

فرودگاه اویتاش مخاچ‌قلعه، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شد  و شما را در ارسال بار به مخاچ‌قلعه یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به مخاچ‌قلعه ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به مخاچ‌قلعه صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به مخاچ‌قلعه و فریت بار به مخاچ‌قلعه؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به مخاچ‌قلعه؛
ارسال لوازم منزل به شهر مخاچ‌قلعه؛
فریت بار تجاری به مخاچ‌قلعه.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به مخاچ‌قلعه از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به مخاچ‌قلعه ضروری است.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه مخاچ‌قلعه با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به مخاچ‌قلعه ارسال کند و فریت بار به مخاچ‌قلعه را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیاز دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به مخاچ‌قلعه ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به مخاچ‌قلعه و فریت بار به مخاچ‌قلعه الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به مخاچ‌قلعه از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به مخاچ‌قلعه در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به مخاچ‌قلعه و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به مخاچ‌قلعه یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به مخاچ‌قلعه را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به مخاچ‌قلعه ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به مخاچ‌قلعه حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به مخاچ‌قلعه و فریت بار به مخاچ‌قلعه

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به مخاچ‌قلعه است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به مخاچ‌قلعه را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به مخاچ‌قلعه چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به مخاچ‌قلعه

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به مخاچ‌قلعه را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به مخاچ‌قلعه

 

در صورتی که عازم مخاچ‌قلعه هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به مخاچ‌قلعه حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینیدو فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به مخاچ‌قلعه ( مناسب ترین نرخ فریت بار به مخاچ‌قلعه ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به مخاچ‌قلعه ، ارسال بار به مخاچ‌قلعه  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به مخاچ‌قلعه شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به مخاچ‌قلعه بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به مخاچ‌قلعه بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به مخاچ‌قلعه

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به مخاچ‌قلعه است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به مخاچ‌قلعه فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به مخاچ‌قلعه

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به مخاچ‌قلعه
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به مخاچ‌قلعه

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به مخاچ‌قلعه
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به مخاچ‌قلعه و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به مخاچ‌قلعه احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس از تایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به مخاچ‌قلعه با بهترین نرخ حمل باربه مخاچ‌قلعه و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به مخاچ‌قلعه در هنگام تحویل بار در فرودگاه اویتاش مخاچ‌قلعه  در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به مخاچ‌قلعه از ایران به فرودگاه مخاچ‌قلعه، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر مخاچ‌قلعه با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر مخاچ‌قلعه را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه در هنگام فریت بار به مخاچ‌قلعه بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه مخاچ‌قلعه می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به مخاچ‌قلعه  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به مخاچ‌قلعه در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به مخاچ‌قلعه و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به مخاچ‌قلعه چند روز طول می کشد؟

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به مخاچ‌قلعه چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

فریت بار به مخاچ‌قلعه به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

درباره مخاچ قلعه

مخاچ‌ قلعه  پایتخت جمهوری خودمختار داغستان روسیه است . این شهر در ساحل غربی دریای خزر و در سمت شرقی رشته‌کوه‌های قفقاز واقع ‌شده است . مخاچ‌ قلعه، با جمعیت بیش از نیم میلیون نفر، بزرگ‌ترین شهر در قفقاز شمالی به شمار می‌رود . مساحت  این شهر چهارصد و هفتاد کیلومتر مربع برآورد شده . بزرگ‌ترین قومیت های ساکن در شهر،  آوارها  و کومیک ها هستند. اکثریت مردم این شهر مسلمانند و اقلیتی ارتدوکس نیز در آن سکونت دارند . مخاچ‌ قلعه دارای آب و هوای نیمه‌خشک سرد با تابستان‌های گرم، نسبتاً خشك و زمستان سرد و نسبتاً مرطوب است.  مسافرت یا تجارت در مخاچ‌ قلعه را،  با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، تجربه کنید.

فریت بار از طریق فرودگاه شهر مخاچ قلعه

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به مخاچ قلعه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مخاچ قلعه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر مخاچ قلعه
MAKHACHKALA WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار