خدمات فریت بار به مسکو

فریت بار به مسکو در روسیه، از مبدأ تمامی شهرها و شهرستان‌ها

 
از فریت بار چه برداشتی دارید؟ روی سخن ما با مسافران و مهاجرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه‌بار مسافری خود را به مسکو بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر مسکو هستید و می خواهید بارتان را در هر مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین‌المللی دوموده‌دوو، فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو و فرودگاه بین‌المللی ونوکووا، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما بهترین راه را پیش پای شما می‌گذاریم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به مسکو را با شیوه‌های مدرن در سلامت کامل و در نزدیک‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین نرخ اجرا می‌کند. اضافه‌بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران تا مسکو روسیه را به مجموعه ما واگذار کنید تا سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار شامل حالتان شود. این مجموعه دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور است. پرسنل ما نیز تمام آموزش‌های لازم در صنعت حمل هوایی را دیده‌اند. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به مسکو آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215
فرودگاه بین‌المللی دوموده‌دوو، فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو و فرودگاه بین‌المللی ونوکووا، مراکز حمل‌ونقل هوایی مهم در این شهر هستند که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می‌پذیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با توانایی های خود، شما را در ارسال بار به مسکو یاری می‌کند. تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما، اعمال بسته‌بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به مسکو، انجام امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ از جمله اقدامات ماست. پس از آن، بار شما با منصفانه ترین نرخ حمل بار هوایی به مسکو صادر می‌شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته‌بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به مسکو و فریت بار به مسکو؛
 • حمل اضافه‌بار مسافری در ارسال بار به مسکو؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر مسکو؛
 • فریت بار تجاری به مسکو.
 

مدارک لازم برای فریت بار به مسکو از باربری فرودگاه امام در تهران

 
از هرکسی بپرسید به شما خواهد گفت هنگام سفر همراه داشتن بلیت و پاسپورت ضروری است. صادرکنندگان باید توجه کنند که فریت بار به مسکو با هواپیما در مورد بارهای با حجم کم به صرفه است، ولی بلیت و پاسپورت در هر شرایطی لازم است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران قادر است بار شما را بدون بلیت و پاسپورت به مسکو بفرستد و فریت بار به مسکو را اجرا کند.
اگر تاجر هستید و قصد دارید از فریت بار تجاری برای ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به مسکو استفاده کنید، باید بدانید که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به مسکو و فریت بار به مسکو الزامی است.
تاجرانی که کارت بازرگانی ندارند می‌توانند روی کمک ما حساب کنند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، باتجربه امور گمرکی می‌تواند در زمینه ارسال بار به مسکو از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، این‌گونه است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی به انجام می‌رساند و به امور گمرکی جهت ارسال بار به مسکو و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. اگر بدون حضور خودتان می خواهید ارسال بار به مسکو یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود را انجام دهید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، این کار را برای شما انجام می‌دهد و همچنان به حضور شما در فرودگاه نیازی نخواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به مسکو، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم می‌کند.
باید بدانید که به‌طورمعمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به مسکو حدود چهار یا پنج روز بعد به مقصد خواهند رسید.
 

خدمات و سرویس‌های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به مسکو و فریت بار به مسکو

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به مسکو سرویس‌های متنوعی دارد. هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما در این پروسه قابل ارسال است. شما می‌توانید تمام عملیات بسته‌بندی ارسال بار به مسکو را به ما محول کنید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به مسکو شامل این موارد است:
 

الف ) بسته‌بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به مسکو

 
بسته‌بندی در موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه‌ای دارد. بسته‌بندی غیر اصولی، یعنی متوقف شدن بار از سوی مأموران قسمت باربری فرودگاه امام و عدم پرداخت خسارت از سوی شرکت هواپیمایی در صورت بروز حادثه و وارد شدن آسیب به بار. پس بهتر است فرایند ارسال بار به مسکو را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد موردنظر می‌شود.
 

ب ) فریت بار اضافه‌بار مسافری به مسکو

 
در صورت عزیمت به مسکو و همراه داشتن بار بیش از حد مجاز، شما باید بارتان را فریت کنید؛ چراکه هزینه فریت بار به مسکو حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز محاسبه می‌شود. پس فریت مقرون‌به‌صرفه تر خواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را برطرف خواهد کرد. اگر به دنبال راه ارزان‌تر هستید و بر آن شدید تا فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با ما هماهنگ شوید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می‌گیریم و در صورت لزوم به شکلی اصولی بسته‌بندی می‌کنیم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی ارسال می‌شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به مسکو (منصفانه ترین نرخ فریت بار به مسکو) صادر و همراه رزرو کتبی به شما داده می‌شود.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به مسکو، ارسال بار به مسکو به صورت تجاری

 
بسیاری از صادرات به مسکو، مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع‌دستی را شامل می‌شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله‌های مواد غذایی، فرش دست‌بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع‌دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به مسکو بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به مسکو بهره‌مند شوید.
 

د ) چگونگی ارسال لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به مسکو

 
بسته‌بندی کالا و به ویژه بسته‌بندی لوازم منزل بسیار حائز اهمیت است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل، در حمل بار به مسکو سابقه‌ای طولانی دارد. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حاضر می‌شوند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و برای ارسال به فرودگاه مهیا می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به مسکو فرستاده می‌شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به مسکو

 
 • بسته‌بندی تخصصی جهت فریت بار به مسکو
  •  در صورتی که بسته‌بندی اضافه‌بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبترین هزینه در محل به ما محول کنید، پرسنل باتجربه ما با حضور در منزل شما، با استفاده از بهترین متریال کالای شما را بسته‌بندی می‌کنند. بسته‌بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل‌ونقل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به مسکو
 • دریافت کردن بار از منزل شما در مبدأ و انتقال آن به فرودگاه جهت ارسال بار به مسکو
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به مسکو و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به مسکو احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبارداری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس از تائید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به مسکو با بهترین نرخ حمل بار به مسکو و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم فریت بار به مسکو در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین‌المللی دوموده‌دوو، فرودگاه بین‌المللی شرمتیوو و فرودگاه بین‌المللی ونوکووا در روسیه

 
فریت بار به مسکو از ایران به فرودگاه مسکو، به پایان رسیده و پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر مسکو با گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر مسکو را اعلام می‌کنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به مسکو برای گیرنده کالا مهم است. توجه به این موارد لازم است:
 
 • تلفنتان را در دسترس قرار دهید.
 • اعلام تعداد بیشتر شماره تماس باعث می‌شود، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره‌های دیگر تماس بگیرند.
 
به فکر کالای خودتان باشید چون به‌طورمعمول مأموران ایرلاین‌ها اصرار خاصی برای مطلع شدن شما ندارند. با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه مسکو می‌بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قانون‌های سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل فریت بار به مسکو تا تحویل کالا نظارت می‌کنند. این مرحله، مرحله پرداخت عوارض گمرکی است که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه‌هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه‌های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری باید به‌وسیله گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به مسکو در مبدأ ندارد. ولیکن این مبالغ تقریباً ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل‌وهشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به مسکو و رسیدن بار به انبار، هزینه  انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل‌وهشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت‌های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می‌کنند. البته این قوانین در کشورها، ایالت‌ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه‌ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه‌های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

برای فریت بار به مسکو می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟

 
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.
 

هزینه فریت بار به مسکو چگونه محاسبه می‌شود؟

 
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
 
اطلاعات بیشتر

درباره مسکو

مسکو پایتخت نهصد ساله روسیه است. یک شهر نمادین جهانی.  نقش مسکو در توسعه روسیه و جهان بسیار پررنگ است. برای عده زیادی منظره مجموعه کرملین در مرکز شهر کماکان مملو از سمبل ها و تاریخ است. مسکو پایتخت  اتحاد جماهیر شوروی بود، آثار زندگی گذشته اش به خوبی آشکار است. اگرچه تاریخ روسیه و پایتختش بسیار فراتر ازخاطرات اتحاد جماهیر شوروی است. جواهرات  و معماری زمان امپراتوری روسیه کماکان در سرتاسر مسکو وجود دارند؛ در حالی که نشانه های تزار های مدرن یا حداقل افرادی که در همان سطح ثروت هستند نیز در شهر فراوان است. مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در مسکو،  با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، تجربه ای پر از آرامش خواهد بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به مسکو

نرخ ارز جهت ارسال بار از مسکو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مسکو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مسکو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مسکو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

کالاهای فریت شده از ایران به مسکو

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مسکو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر مسکو
MOSCOW WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار