خدمات فریت بار به مگنیتا گورسک

فریت بار به مگنیتا گورسک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار چه قوانینی دارد ؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به مگنیتا گورسک بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر مگنیتا گورسک  هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  بهفرودگاه مگنیتا گورسک ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به مگنیتا گورسک  را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزلیا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا مگنیتا گورسک روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به مگنیتا گورسک  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

مگنیتا گورسک ،  یک شهر صنعتی در استان چلیابینسک روسیه است که در سمت جنوب شرقی کوه اورال و رود اورال واقع ‌شده است . جمعیت این شهر بیش از چهارصد هزار نفر و مساحت آن  در حدود چهارصد کیلومتر مربع  برآورد می شود. این شهر لقب قلب آهن روسیه را به خود اختصاص داده است . مگنیتو گورسک، دومین شهر بزرگ کشور روسیه است ، ولی مرکز فدرال یا منطقه‌ای به شمار نمی‌رود . بزرگ‌ترین کارخانه های آهن و فولاد در کشور روسیه ، در این شهر قرار دارند.

فرودگاه مگنیتا گورسک ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شد  و شما را در ارسال بار به مگنیتا گورسک  یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به مگنیتا گورسک  ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به مگنیتا گورسک  صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به مگنیتا گورسک  و فریت بار به مگنیتا گورسک ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به مگنیتا گورسک ؛
ارسال لوازم منزل به شهر مگنیتا گورسک ؛
فریت بار تجاری به مگنیتا گورسک .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به مگنیتا گورسک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به مگنیتا گورسک  ضروری است.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه مگنیتا گورسک  با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی به بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به مگنیتا گورسک ارسال کند و فریت بار به مگنیتا گورسک  را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به مگنیتا گورسک  ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به مگنیتا گورسک  و فریت بار به مگنیتا گورسک الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به مگنیتا گورسک  از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به مگنیتا گورسک  در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به مگنیتا گورسک  و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به مگنیتا گورسک یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به مگنیتا گورسک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به مگنیتا گورسک، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به مگنیتا گورسک حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به مگنیتا گورسک و فریت بار به مگنیتا گورسک

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به مگنیتا گورسک است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به مگنیتا گورسک  را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به مگنیتا گورسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به مگنیتا گورسک

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به مگنیتا گورسک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به مگنیتا گورسک

 

در صورتی که عازم مگنیتا گورسک  هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به مگنیتا گورسک  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به مگنیتا گورسک  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به مگنیتا گورسک  ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به مگنیتا گورسک ، ارسال بار به مگنیتا گورسک   به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به مگنیتا گورسک  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به مگنیتا گورسک بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به مگنیتا گورسک  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به مگنیتا گورسک

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به مگنیتا گورسک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به مگنیتا گورسک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به مگنیتا گورسک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به مگنیتا گورسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به مگنیتا گورسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به مگنیتا گورسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به مگنیتا گورسک  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به مگنیتا گورسک  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به مگنیتا گورسک  با بهترین نرخ حمل باربه مگنیتا گورسک  و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به مگنیتا گورسک در هنگام تحویل بار در فرودگاه مگنیتا گورسک در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به مگنیتا گورسک ازایران به فرودگاهمگنیتا گورسک ،پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر مگنیتا گورسک  با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر مگنیتا گورسک  را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه در هنگام فریت بار به مگنیتا گورسک  بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه مگنیتا گورسک  می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به مگنیتا گورسک   تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به مگنیتا گورسک  در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به مگنیتا گورسک و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به مگنیتاگورسک چند روز طول می کشد؟

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به مگنیتاگورسک چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

فریت بار به مگنیتاگورسک به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

درباره مگنیتا گورسک

مگنیتا گورسک ،  یک شهر صنعتی در استان چلیابینسک روسیه است که در سمت جنوب شرقی کوه اورال و رود اورال واقع ‌شده است . جمعیت این شهر بیش از چهارصد هزار نفر و مساحت آن  در حدود چهارصد کیلومتر مربع  برآورد می شود. این شهر لقب قلب آهن روسیه را به خود اختصاص داده است . مگنیتو گورسک، دومین شهر بزرگ کشور روسیه است ، ولی مرکز فدرال یا منطقه‌ای به شمار نمی‌رود . بزرگ‌ترین کارخانه های آهن و فولاد در کشور روسیه ، در این شهر قرار دارند. این شهر در زمره آلوده‌ترین شهرهای دنیا قرار دارد . آلاینده‌های مگنیتو گورسک شامل سرب، دی‌اکسید گوگرد، فلزات سنگین و سایر آلودگی‌های هوا هستند .  مگنیتو گورسک آب و هوای قاره‌ای چهار فصل دارد که مشابه آن در دشت‌های آمریکای شمالی وجود ندارد. تابستان‌های مگنیتو گورسک گرم‌تر از آب و هوای نیمه قطبی است ، اما زمستان‌های آن نسبتاً شدیدتر و سردتر است. برای مسافرت یا تجارت در مگنیتا،  به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، اعتماد کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به مگنیتا گورسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از مگنیتا گورسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مگنیتا گورسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مگنیتا گورسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مگنیتا گورسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر مگنیتا گورسک

کالاهای فریت شده از ایران به مگنیتا گورسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به مگنیتا گورسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مگنیتا گورسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر مگنیتا گورسک
MAGNITOGORSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار