خدمات فریت بار به مینرالنیه وودی

فریت بار به مینرالنیه وودی در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

با فریت بار می شود چه کارهایی کرد؟ این پرسش را بسیاری ازمسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به مینرالنیه وودی بفرستند می پرسند.در صورتی که مسافر یا مهاجر مینرالنیه وودی هستید و تصمیم دارید بارتان را درهرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه  مینرالنیه وودی ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید، ما  بهترین راه را به شما پیشنهاد می دهیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به مینرالنیه وودی را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا مینرالنیه وودی روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به مینرالنیه وودی آگاه شوید.شماره تماس ما: 88830215

مینرالنیه وودی ، شهری در استان  استاوروپول  روسیه است که در امتداد رودخانه کوما و خط اصلی راه‌آهن بین روستوف و دان در روسیه و باکو در آذربایجان واقع ‌شده است . جمعیت این شهر را در حدود هشتاد هزار نفر و مساحت آن را پنجاه کیلومتر مربع تخمین زده اند . نام‌های این شهر چندین بار تغییر کرده است، اما آخرین بار در اکتبر سال 1921، در پایان جنگ داخلی شوروی، نام شهر به مینرالنیه وودی تغییر داده شد.

فرودگاه مینرالنیه وودی ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران،  به عنوان مجری حمل هوایی انواع بار، به مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما تبدیل شده است  و شما را در ارسال بار به مینرالنیه وودی یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به مینرالنیه وودی ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به مینرالنیه وودی صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما به این شرح است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به مینرالنیه وودی و فریت بار به مینرالنیه وودی؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به مینرالنیه وودی؛
ارسال لوازم منزل به شهر مینرالنیه وودی؛
فریت بار تجاری به مینرالنیه وودی.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به مینرالنیه وودی از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

سفر بدون بلیط و پاسپورت چگونه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به مینرالنیه وودی ضرورت دارد. صادر کنندگان باید توجه کنند که فریت باربه مینرالنیه وودی با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه خواهد بود، ولی بلیط و پاسپورت حتماً لازم است.  شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به مینرالنیه وودی ارسال کند و فریت بار به مینرالنیه وودی را انجام دهد.
تاجران  مواد غذایی و صنایع دستی به مینرالنیه وودی ارسال می کنند،  باید بدانند ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به مینرالنیه وودی و فریت بار به مینرالنیه وودی الزامی است.
البته شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به مینرالنیه وودی از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
 می خواهیم درباره لزوم حضورشما در زمان  ارسال بار به مینرالنیه وودی صحبت کنیم. شیوه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، اینگونه است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به مینرالنیه وودی و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. درصورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال باربه مینرالنیه وودی یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به مینرالنیه وودی را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به مینرالنیه وودی ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم می کند.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به مینرالنیه وودی حدود چهار یا پنج روزبعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به مینرالنیه وودی و فریت بار به مینرالنیه وودی

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس های متنوعی را در صنعت حمل و بار هوایی جهت ارسال بار به مینرالنیه وودی ارائه می دهد. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را شامل خواهد شد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به مینرالنیه وودی را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به مینرالنیه وودی چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به مینرالنیه وودی

 

بسته بندی چه تأثیری در بهبود  حمل بار به روسیه دارد؟ درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به مینرالنیه وودی را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به مینرالنیه وودی

 

در صورتی که عازم مینرالنیه وودی هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به مینرالنیه وودی حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد.  اگر تصمیم دارید راه مقرون به صرفه را انتخاب کنید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده خواهد شد. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به مینرالنیه وودی ( مناسب ترین نرخ فریت بار به مینرالنیه وودی ) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به مینرالنیه وودی ، ارسال بار به مینرالنیه وودی به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به مینرالنیه وودی شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به مینرالنیه وودی بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به مینرالنیه وودی بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به مینرالنیه وودی

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل را در برنامه  دارد و  دارای سابقه ای طولانی جهت حمل بار به مینرالنیه وودی است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند و بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تأیید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه خواهند کرد. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به مینرالنیه وودی فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به مینرالنیه وودی

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به مینرالنیه وودی
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما واگذار کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به مینرالنیه وودی

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به مینرالنیه وودی
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به مینرالنیه وودی و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی

منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به مینرالنیه وودی احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به مینرالنیه وودی با بهترین نرخ حمل باربه مینرالنیه وودی و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به مینرالنیه وودی در هنگام تحویل بار در فرودگاه مینرالنیه وودی در روسیه

 

فریت بار به مینرالنیه وودی که به پایان رسید ، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر مینرالنیه وودی با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر مینرالنیه وودی را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه در هنگام فریت بار به مینرالنیه وودی بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکار باقی مانده پیگیری خودتان است. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه مینرالنیه وودی، باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید.

قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به مینرالنیه وودی  تا تحویل کالا نظارت خواهند کرد. در این مرحله  باید عوارض گمرکی بپردازید که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت است. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شود. در هر فرودگاه، مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت  می شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به مینرالنیه وودی در مبدا ندارد. این مبالغ معمولاًناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به مینرالنیه وودی  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت های  هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانیندر کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار مینرالنیه وودی به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به مینرالنیه وودی چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به مینرالنیه وودی چند روز طول می کشد؟

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره مینرالنیه وودی

مینرالنیه وودی ، شهری در استان  استاوروپول  روسیه است که در امتداد رودخانه کوما و خط اصلی راه‌آهن بین روستوف و دان در روسیه و باکو در آذربایجان واقع ‌شده است . جمعیت این شهر را در حدود هشتاد هزار نفر و مساحت آن را پنجاه کیلومتر مربع تخمین زده اند . نام‌های این شهر چندین بار تغییر کرده است، اما آخرین بار در اکتبر سال 1921، در پایان جنگ داخلی شوروی، نام شهر به مینرالنیه وودی تغییر داده شد. علاوه بر اینکه مینرالنیه وودی در مسیر راه ‌آهن قرار دارد ، این شهر به واسطه فرودگاه مینرالنیه وودی، به عنوان دروازه‌ای به آب‌های معدنی قفقاز عمل می‌کند .  اگر  قصد مسافرت یا تجارت در مینرالنیه وودی را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان هستیم.

به روزترین اطلاعات فریت بار به مینرالنیه وودی

نرخ ارز جهت ارسال بار از مینرالنیه وودی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مینرالنیه وودی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مینرالنیه وودی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مینرالنیه وودی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر مینرالنیه وودی

کالاهای فریت شده از ایران به مینرالنیه وودی

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به مینرالنیه وودی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مینرالنیه وودی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر مینرالنیه وودی
MINERALNYE VODY WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار