خدمات فریت بار به نعلچیک

فریت بار به نعلچیک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

سخن ما درباره فریت بار و قوانین آن است ؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که درصددند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به   نعلچیک بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر نعلچیک هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه نعلچیک،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید با شرکت سفیران تماس بگیرید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به نعلچیک را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود را از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  نعلچیک روسیه به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به   نعلچیک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

نعلچیک ، پایتخت جمهوری خودمختار کاباردینو-بالکار روسیه است که در ارتفاع پانصد و پنجاه متری قله کوه‌های قفقاز قرار دارد.  مساحت این شهر را صدو سی و یک کیلومتر مربع اعلام کرده اند. طی سال‌های گذشته جمعیت شهر کاهش پیدا کرده است و در آخرین سرشماری به ‌عمل‌ آمده در حدود دویست و چهل هزار نفر تخمین زده‌ شده است. جمعیت شهر از قومیت‌های متفاوتی تشکیل شده و بیش‌ترین قومیت ساکن در آن به ترتیب شامل کاباردین ها، روس‌ها و بالکار ها هستند.

 فرودگاه نعلچیک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شماست  و شما را در ارسال بار به نعلچیک یاری می رساند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت سالم ماندن آن به   نعلچیک، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به نعلچیک صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به نعلچیک و فریت بار به نعلچیک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به نعلچیک؛
ارسال لوازم منزل به شهر نعلچیک؛
فریت بار تجاری به نعلچیک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به نعلچیک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

همراه نداشتن  بلیط و پاسپورت  حتما شما را در جریان ارسال بار به نعلچیک به دردسر می اندازد. صادر کنندگان باید بدانند که فریت بار به نعلچیک با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به نعلچیک ارسال کند و فریت بار به نعلچیک را انجام دهد.
تجارت فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  نعلچیک با ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی امکان پذیر است. پس در بیشتر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  نعلچیک و فریت بار به  نعلچیک این مدارک را باید همراه داشته باشید.

در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به نعلچیک از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما هنگام ارسال بار به نعلچیک ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، براین منوال است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل خواهد گرفت و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی به انجام خواهد رساند و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به نعلچیک و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. حتی اگر مسافر نباشید و ارسال بار  به   نعلچیک را با هدف  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود در برنامه دارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به  نعلچیک را برعهده خواهد گرفت و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود. پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به نعلچیک ، این شرکت، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم می کند.

 رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به   نعلچیک حدود چهار یا پنج روز طول می کشد.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به نعلچیک و فریت بار به نعلچیک

 

این سرویس های متفاوت شرکت فریت بار و کارگو سفیران است ، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به نعلچیک است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر خواهد گرفت. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به نعلچیک را به ما واگذار کنید و با خاطری آسوده به سفرتان بپردازید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به   نعلچیک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به نعلچیک

 

در قسمت بسته بندی موضوع حمل بار به روسیه مهم ترین بحث است. درصورتی که بسته بندی  بار شما  غیر اصولی است، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را نمی پذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به نعلچیک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و در موضوع بسته بندی اصولی ما را امین خود بدانید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به نعلچیک

 

در صورتی که  اضافه بار مسافری دارید و عازم نعلچیک هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، باید بارتان را به  فریت بسپارید؛ بهتر است بدانید هزینه فریت بار به نعلچیک حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه خواهد شد. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را برطرف می کند. راه مقرون به صرفه فریت بار خود با مجموعه ما ست.  پس در این صورت یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به نعلچیک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به   نعلچیک ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به نعلچیک  ، ارسال بار به نعلچیک   به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به نعلچیک شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال هاست محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه ارسال می کند. در صورتی که می خواهید بار تجاری به   نعلچیک بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به   نعلچیک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به نعلچیک

 

اهمیت بسته بندی بار ها و کالا ها  را همه مسافران می دانند.به ویژه  وقتی قصد بسته بندی لوازم منزل را دارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران،  به طور تخصصی لوازم منزل شما را  جهت حمل بار به نعلچیک بسته بندی می کند. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما ، بار تان را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی بسته بندی و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به نعلچیک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به نعلچیک

 

بسته بندی اصولی هنگام فریت بار به نعلچیک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی هنگام حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به   نعلچیک

دریافت بار از منزل شما در مبدأ و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به   نعلچیک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به   نعلچیک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به   نعلچیک احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به   نعلچیک با بهترین نرخ حمل بار به نعلچیک و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به نعلچیک در هنگام تحویل بار در فرودگاه نعلچیک  در روسیه

 

تماس پرسنل ایرلاین پس از فریت بار به نعلچیک، نشانه رسیدن بار هوایی شما به شهر نعلچیک است. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به نعلچیک بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول مأموران ایرلاین ها  پیگیر کار شما نیستند. پس خودتان پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه   نعلچیک باید به قسمت بار آن هواپیمایی بروید و اصل بارنامه و قبض انبار را بگیرید.

قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به نعلچیک  تا تحویل کالا نظارت کامل دارند. بی شک در این مرحله باید عوارض گمرکی بپردازید که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن تفاوت خواهد داشت. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به   نعلچیک در مبدأ ندارد. بیشتر فرودگاه­ها نیز تا چهل و هشت ساعت پس از  فریت بار به   نعلچیک مبلفی به عنوان انبارداری دریافت نخواهند کرد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما خواهند گرفت .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

برای ارسال بار به نعلچیک بسته بندی باید به چه صورت باشد؟

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

برای فریت بار به نعلچیک می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه فریت بار به نعلچیک چگونه محاسبه می شود؟

 

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

اطلاعات بیشتر

درباره نعلچیک

نعلچیک ، پایتخت جمهوری خودمختار کاباردینو-بالکار روسیه است که در ارتفاع پانصد و پنجاه متری قله کوه‌های قفقاز قرار دارد.  مساحت این شهر را صدو سی و یک کیلومتر مربع اعلام کرده اند. طی سال‌های گذشته جمعیت شهر کاهش پیدا کرده است و در آخرین سرشماری به ‌عمل‌ آمده در حدود دویست و چهل هزار نفر تخمین زده‌ شده است. جمعیت شهر از قومیت‌های متفاوتی تشکیل شده و بیش‌ترین قومیت ساکن در آن به ترتیب شامل کاباردین ها، روس‌ها و بالکار ها هستند. نعلچیک شهری صنعتی به شمار می‌رود و مهم‌ترین صنایع آن عبارت‌اند از: متالورژی غیر آهنی، صنعت نور، تولید مصالح ساختمانی و ماشین‌سازی . مسافرت یا تجارت در نعلچیک را ،  با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، تجربه کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به نعلچیک

نرخ ارز جهت ارسال بار از نعلچیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نعلچیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نعلچیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
یکم فروردین 1403

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نعلچیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و سوم اسفند 1402

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر نعلچیک

کالاهای فریت شده از ایران به نعلچیک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به نعلچیک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نعلچیک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر نعلچیک
NALCHIK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار