خدمات فریت بار به نووسیبیرسک

فریت بار به نووسیبیرسک  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

پرسش بسیاری از مسافرانی که می خواهند اضافه بار مسافری خود را به نووسیبیرسک بفرستند درباره فریت بار است. اگر مسافر یا مهاجر نووسیبیرسک  هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه تولمچوا نووسیبیرسک،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما بهترین راه را به شما پیشنهاد می دهیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به نووسیبیرسک  را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت اجرا می کند. اگر اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا نووسیبیرسک روسیه را به مجموعه ما بسپارید،  از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند می شوید. این مجموعه با  مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی می تواند همراه خوبی برای بارهایتان باشد.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به نووسیبیرسک  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

نووسیبیرسک سومین شهر پر جمعیت روسیه پس از مسکو و سنت پترزبورگ است.  این شهر پرجمعیت ترین شهر ناحیه آسیایی روسیه، با جمعیت بیش از یک ونیم میلیون نفر است.  همچنین مرکز مدیریت استان نووسیبیرسک و منطقه فدرال سیبری است. این شهر واقع در جنوب غربی سیبری در کناره های رود اب و در مجاورت دره اب، درکنار آب انبار بزرگ تشکیل شده از سد تولید انرژی آبی نووسیبیرسک است. نووسیبیرسک را به ده منطقه تقسیم کرده اند که مساحتی به اندازه پانصد کیلومتر مربع را پوشش می دهد.

فرودگاه تولمچوا نووسیبیرسک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به نووسیبیرسک  یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به نووسیبیرسک  ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به نووسیبیرسک  صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به نووسیبیرسک  و فریت بار به نووسیبیرسک ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به نووسیبیرسک ؛
ارسال لوازم منزل به شهر نووسیبیرسک ؛
فریت بار تجاری به نووسیبیرسک

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به نووسیبیرسک  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

سفر، بدون بلیط و پاسپورت چگونه خواهد شد؟ مسافر در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به نووسیبیرسک باید این دو را همراه داشته باشد. فریت باربه نووسیبیرسک  با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم برای صادر کنندگان مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به نووسیبیرسک ارسال کند و فریت بار به نووسیبیرسک  را به انجام برساند.
ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی  نیز در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به نووسیبیرسک  و فریت بار به نووسیبیرسک الزامی است.
 خوب اگر تاجری که کارت بازرگانی ندارد بخواهد کالایی ارسال کند چه حالتی پیش می آید؟ باز هم شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به نووسیبیرسک از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
در زمان  ارسال بار به نووسیبیرسک  در بیشتر مواقع حضور فرد ضرورتی ندارد. پروسه کار درشرکت فریت بار و کارگو سفیران، این گونه است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس آن را در قسمت باربری فرودگاه امام خمینی تخلیه می کندو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به نووسیبیرسک  و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. اگر هم  مسافر نیستید و ارسال بار به نووسیبیرسک با هدف فرستادن سوغات برای  عزیزان خود را در برنامه دارید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به نووسیبیرسک را می پذیرد و کماکان به حضور شما در فرودگاه احتیاجی نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به نووسیبیرسک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

مدت زمان رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به نووسیبیرسک حدود چهار یا پنج روز است.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به نووسیبیرسک  و فریت بار به نووسیبیرسک  

 

 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های گوناگون در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به نووسیبیرسک است. خدمات شامل جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما ست.پس می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به نووسیبیرسک  را به ما بسپارید و با خیال راحت سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به نووسیبیرسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به نووسیبیرسک  

 

بسته بندی را جدی بگیرید. درصورتی که بسته بندی  بار تان اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام بارتان را نگه می دارند. اگر حادثه ای برای بار شما پیش آید، شرکت هواپیمایی خسارتی به شما نمی دهد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به نووسیبیرسک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به نووسیبیرسک  

 

در صورتی که عازم نووسیبیرسک  هستید و بار شما بیش از مقدار مجاز وزن دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ چرا که هزینه فریت بار به نووسیبیرسک  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز خواهد بود. پس فریت مقرون به صرفه تر به نظر می رسد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را برطرف می کند. راه مقرون به صرفه این است که فریت بار خود را به مجموعه ما بسپارید. به این منظور یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با مجموعه سفیران هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­ کنیم. سپس بار شما وارد مرحله انجام امور گمرکی می شود و سپس راهی قسمت بار فرودگاه امام خمینی خواهد شد. پس از انجام امور گمرکی، بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به نووسیبیرسک  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به نووسیبیرسک  ) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به نووسیبیرسک  ، ارسال بار به نووسیبیرسک  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به نووسیبیرسک  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به نووسیبیرسک بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به نووسیبیرسک  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به نووسیبیرسک  

 

بسته بندی همیشه مهم است.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به نووسیبیرسک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به نووسیبیرسک فرستادهمی­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به نووسیبیرسک  

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به نووسیبیرسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به نووسیبیرسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به نووسیبیرسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به نووسیبیرسک  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به نووسیبیرسک  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به نووسیبیرسک  با بهترین نرخ حمل باربه نووسیبیرسک  و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به نووسیبیرسک  در هنگام تحویل بار در فرودگاه تولمچوا نووسیبیرسک  در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به نووسیبیرسک ازایران باید منتظر تماس ماموران تا از شما بخواهند برای تحویل گرفتن بارتان اقدام کنید. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به نووسیبیرسک  بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید، دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا تماس با شما راحت تر باشد.

بهتر است خودتان پیگیر بار ارسالی خودتان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را بررسی کنید. پس از آنکه مطمئن شدید بارتان به فرودگاه نووسیبیرسک رسیده باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه مسئول نظارت بر فریت بار به نووسیبیرسک   تا تحویل کالا است. بی شک در این مرحله باید عوارض گمرکی بپردازید که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت است. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز مطرح است. در هر فرودگاه، مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت خواهد شد و این موضوع با هزینه های حمل بار به نووسیبیرسک متفاوت است. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به نووسیبیرسک   و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

بد نیست بدانید در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به نووسیبیرسک چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به نووسیبیرسک مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به نووسیبیرسک در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره نووسیبیرسک

نووسیبیرسک سومین شهر پر جمعیت روسیه پس از مسکو و سنت پترزبورگ است.  این شهر پرجمعیت ترین شهر ناحیه آسیایی روسیه، با جمعیت بیش از یک ونیم میلیون نفر است.  همچنین مرکز مدیریت استان نووسیبیرسک و منطقه فدرال سیبری است. این شهر واقع در جنوب غربی سیبری در کناره های رود اب و در مجاورت دره اب، درکنار آب انبار بزرگ تشکیل شده از سد تولید انرژی آبی نووسیبیرسک است. نووسیبیرسک را به ده منطقه تقسیم کرده اند که مساحتی به اندازه پانصد کیلومتر مربع را پوشش می دهد.  در سفر، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در نووسیبیرسک ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، آرامش در سفر را تجربه کنید.
 
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به نووسیبیرسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از نووسیبیرسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نووسیبیرسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نووسیبیرسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نووسیبیرسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر نووسیبیرسک

کالاهای فریت شده از ایران به نووسیبیرسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به نووسیبیرسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نووسیبیرسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر نووسیبیرسک
NOVOSIBIRSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار