خدمات فریت بار به نووی اورنگوی

فریت بار به نووی اورنگوی  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

امروزه امکان فریت بار تمام دغدغه های  مسافرانی  را که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به  نووی اورنگوی بفرستند بر طرف کرده است. اگر مسافر یا مهاجر  نووی اورنگوی  هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه نووی اورنگوی،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید، بهترین راه استفاده از فریت بار است.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به  نووی اورنگوی  را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت به انجام می رساند. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا شهر نووی اورنگوی روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند ببرید. این  مجموعه که مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی را داراست می کوشد به بهترین شکل در خدمت شما باشد. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  نووی اورنگوی  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

نووی اورنگوی ، شهری در شمال کشور روسیه است . جمعیت شهر نووی اورنگوی در حدود  صد هزار نفر و مساحت آن صد و یازده  کیلومتر مربع است . این شهر دومین شهر بزرگ منطقه به‌ شمار می‌آید . یکی از مهم‌ترین صنایع این شهر، استخراج و تولید مشتقات نفتی و گازی است . شرکت دولتی گازپروم ، کارفرمای اصلی صنایع نفت و گاز در نووی اورنگوی است .

فرودگاه نووی اورنگوی، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به  نووی اورنگوی  یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به  نووی اورنگوی  ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  نووی اورنگوی  صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  نووی اورنگوی  و فریت بار به  نووی اورنگوی ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  نووی اورنگوی ؛
ارسال لوازم منزل به شهر  نووی اورنگوی ؛
فریت بار تجاری به  نووی اورنگوی

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به نووی اورنگوی  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

نداشتن بلیط و پاسپورت چه اثری درسفرتان دارد؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به  نووی اورنگوی لازم است.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه  نووی اورنگوی  با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  نووی اورنگوی ارسال کند و فریت بار به  نووی اورنگوی  را انجام دهد.
تاجرانی که کارشان ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  نووی اورنگوی است،بی شک از ضرورت ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  نووی اورنگوی  و فریت بار به  نووی اورنگوی با خبرند. حال اگر این موارد را در اختیار نداشتید شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  نووی اورنگوی  از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
 مسئله بعدی حضور یا عدم حضور شما در زمان  ارسال بار به  نووی اورنگوی است که در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  نووی اورنگوی  و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به  نووی اورنگوی یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار را از درب منزل شما تحویل می گیرد و مراحل ارسال بار به نووی اورنگوی را آغاز می کند و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  نووی اورنگوی ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که به طور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  نووی اورنگوی حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به نووی اورنگوی  و فریت بار به نووی اورنگوی  

 

 بد نیست بدانید شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به  نووی اورنگوی است. ما به هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما فکر کرده ایم. . شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  نووی اورنگوی  را به ما بسپارید و آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  نووی اورنگوی چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به نووی اورنگوی  

 

بسته بندی در  حمل بار به روسیه را چقدر جدی می گیرید؟ حتماً می دانید اگربسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. حتی اگر بپذیرند نیز در صورت وارد شدن آسیب، خسارت بار شما را نمی­پردازند. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  نووی اورنگوی را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به نووی اورنگوی  

 

اگر بدانیدهزینه فریت بار به  نووی اورنگوی  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است به جز فریت بار به هیچ راه دیگری فکر نمی کنید.اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز مارا خبر دار کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  نووی اورنگوی  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  نووی اورنگوی  ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به نووی اورنگوی  ، ارسال بار به نووی اورنگوی  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  نووی اورنگوی  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  نووی اورنگوی بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  نووی اورنگوی  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به نووی اورنگوی  

 

فرستادن لوازم منزل بدون بسته بندی مناسب کار عاقلانه ای نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل با سابقه طولانی در حمل بار به  نووی اورنگوی درخدمت شماست. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما ، براساس ضوابط و اصول شرکت­های هواپیمایی انجامو آماده ارسال به فرودگاه می شود. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به نووی اورنگوی ارسال می گردد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به نووی اورنگوی  

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  نووی اورنگوی
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  نووی اورنگوی

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  نووی اورنگوی
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به  نووی اورنگوی  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  نووی اورنگوی  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  نووی اورنگوی  با بهترین نرخ حمل باربه  نووی اورنگوی  و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به نووی اورنگوی  در هنگام تحویل بار در فرودگاه نووی اورنگوی  در روسیه

 

حالا زمانی است که فریت بار به  نووی اورنگوی انجام شده وپرسنل شرکت هواپیمایی در شهر نووی اورنگوی  با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر  نووی اورنگوی  را اعلام می کنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  نووی اورنگوی  بسیار ضروری به نظر می رسد. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترستان باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس حاصل کنند.

توصیه ما این است که خودتان پیگیر بار ارسالی تان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  نووی اورنگوی  باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را تحویل بگیرید.

قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه مراحل  فریت بار به  نووی اورنگوی  را صفر تاصد بررسی می کنند. عوارض گمرکی در این مرحله  از شما دریافت خواهد شد که میزان این مبلغ به نوع کالای شما و ارزش آن باز می گردد. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی  در ازای خدمات فرودگاهی و انبارداری باید توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به  نووی اورنگوی  در مبدا ندارد. اما این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از پایان مراحل فریت بار به  نووی اورنگوی   و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به نووی اورنگوی  چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به نووی اورنگوی مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به نووی اورنگوی در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره نووی اورنگوی

نووی اورنگوی ، شهری در شمال کشور روسیه است . جمعیت شهر نووی اورنگوی در حدود  صد هزار نفر و مساحت آن صد و یازده  کیلومتر مربع است . این شهر دومین شهر بزرگ منطقه به‌ شمار می‌آید . یکی از مهم‌ترین صنایع این شهر، استخراج و تولید مشتقات نفتی و گازی است . شرکت دولتی گازپروم ، کارفرمای اصلی صنایع نفت و گاز در نووی اورنگوی است . نووی اورنگوی، دارای آب و هوای نیمه قطبی با زمستان‌های طولانی و سرد، با میانگین دمای منفی سی درجه سانتی‌گراد و تابستان‌های کوتاه و خنک، با میانگین دمای ده درجه سانتی‌گراد است. معمولاً در تابستان، بیشتر از دیگر فصل ها باران می بارد. اگر به مسافرت یا تجارت در نووی اورنگوی فکر می کنید ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراه شوید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به نووی اورنگوی

نرخ ارز جهت ارسال بار از نووی اورنگوی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نووی اورنگوی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نووی اورنگوی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
یکم فروردین 1403

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نووی اورنگوی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و سوم اسفند 1402

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر نووی اورنگوی

کالاهای فریت شده از ایران به نووی اورنگوی

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به نووی اورنگوی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نووی اورنگوی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر نووی اورنگوی
NOVY URENGOY WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار