خدمات فریت بار به نیژنوارتوفسک

فریت بار به نیژنوارتوفسک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

مسافران با بار اضافه که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خودشان را به  نیژنوارتوفسک بفرستند بهتر است از فریت بار استفاده کنند. ما بارها ی تان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه نیژنوارتوفسک،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال می­کنیم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به  نیژنوارتوفسک را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  نیژنوارتوفسک روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره ببرید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  نیژنوارتوفسک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

نیژنوارتوفسک ، شهری در جمهوری خودمختار خانتی مانسی در کشور روسیه است . این شهر در ناحیه دشت غربی سیبری و در سواحل رودخانه اوب واقع ‌شده است . از دهه 1960، رونق نفتی غرب سیبری و قرارگیری در کنار میدان نفتی ، رشد سریع نیژنوارتوفسک انجامید .  به گونه ای که یکی از ثروتمندترین شهرهای روسیه است. جمعیت این شهر در حدود دویست و پنجاه  هزار نفر و مساحت آن دویست و هفتاد کیلومتر مربع است . 

فرودگاه نیژنوارتوفسک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، تمام تلاش خودرا برای هرچه آسان تر شدن ارسال بار به  نیژنوارتوفسکبه کار می گیرد. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به نیژنوارتوفسک ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. به این ترتیب بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  نیژنوارتوفسک صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه مااینگونه است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  نیژنوارتوفسک و فریت بار به  نیژنوارتوفسک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  نیژنوارتوفسک؛
ارسال لوازم منزل به شهر  نیژنوارتوفسک؛
فریت بار تجاری به  نیژنوارتوفسک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به نیژنوارتوفسک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

بدون بلیط و پاسپورت  سفر  و ارسال بار به  نیژنوارتوفسک کمی سخت است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت بار به نیژنوارتوفسک با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  نیژنوارتوفسک ارسال کند و فریت بار به  نیژنوارتوفسک را انجام دهد.
تاجرانی که ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  نیژنوارتوفسک را در فهرست کاری دارند،می دانند باید فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی آنها آماده باشد. اگر به هر دلیلی چنین نبود ، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  نیژنوارتوفسک از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
 در زمینه حضورشما در زمان  ارسال بار به  نیژنوارتوفسک باید گفت شما لازم نیست هنگام بار در فرودگاه حاضر شوید. البته زمانی که ارسال بارتان را به ما سپرده باشید.پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و پس از حمل زمینی آن به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی، به  امور گمرکی جهت  ارسال بار به  نیژنوارتوفسک و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. ارسال بار  به  نیژنوارتوفسک و فرستادن سوغات برای  عزیزان خود  را بدون نیاز به حضورتان انجام می دهیم.شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به نیژنوارتوفسک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  نیژنوارتوفسک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمولبارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  نیژنوارتوفسک حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به نیژنوارتوفسک و فریت بار به نیژنوارتوفسک

 

این سرویس های متفاوت شرکت فریت بار و کارگو سفیران است ، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به نیژنوارتوفسک است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر خواهد گرفت. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به نیژنوارتوفسک را به ما واگذار کنید و با خاطری آسوده به سفرتان بپردازید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  نیژنوارتوفسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به نیژنوارتوفسک

 

بسته بندی و بازهم بسته بندی.تکرار این واژه در موضوع حمل بار به روسیه نشانگر اهمیت آن است. درصورتی که بسته بندی  بار شما روی اصول نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای رخ داد، شرکت هواپیمایی خسارت شما را به بهانه بسته بندی نامناسب نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  نیژنوارتوفسک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به نیژنوارتوفسک

 

 اضافه بار مسافری در سفر به نیژنوارتوفسک چه وضعی دارد؟ شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به نیژنوارتوفسک حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. پس  صرفه فریت  در هر صورت بیشتر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای  این مشکل راه حل دارد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ باشید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  نیژنوارتوفسک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  نیژنوارتوفسک ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به نیژنوارتوفسک ، ارسال بار به نیژنوارتوفسک به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  نیژنوارتوفسک شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  نیژنوارتوفسک بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  نیژنوارتوفسک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به نیژنوارتوفسک

 

حالا به موضوع بسته بندی کالا می رسیم.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل جهت حمل بار به  نیژنوارتوفسک را ارائه می کند. امور بسته بندی را همکاران مجرب ما در منزل شما انجام می دهند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تأیید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به نیژنوارتوفسک فرستاده خواهد شد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به نیژنوارتوفسک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  نیژنوارتوفسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  نیژنوارتوفسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  نیژنوارتوفسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به  نیژنوارتوفسک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  نیژنوارتوفسک احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  نیژنوارتوفسک با بهترین نرخ حمل باربه  نیژنوارتوفسک و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به نیژنوارتوفسک در هنگام تحویل بار در فرودگاه نیژنوارتوفسک در روسیه

 

بعد از پایان مرحله نخست فریت بار به  نیژنوارتوفسک ازایران به فرودگاه نیژنوارتوفسک، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر نیژنوارتوفسک با شماره تلفن های قید شده در بارنامه تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر  نیژنوارتوفسک را اعلام می­کنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه در هنگام فریت بار به  نیژنوارتوفسک بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه کنید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترستان باشد.
  • دو یا سه شماره تماس اعلام کنید

به طور معمول ماموران ایرلاین ها اصراری برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان ندارند. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه نیژنوارتوفسک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به  نیژنوارتوفسک  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن تفاوت دارد. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به  نیژنوارتوفسک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  نیژنوارتوفسک  و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار به نیژنوارتوفسک به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارسال بار به نیژنوارتوفسک چند روز طول می کشد؟

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به نیژنوارتوفسک چیست؟

 

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

اطلاعات بیشتر

درباره نیژنوارتوفسک

نیژنوارتوفسک ، شهری در جمهوری خودمختار خانتی مانسی در کشور روسیه است . این شهر در ناحیه دشت غربی سیبری و در سواحل رودخانه اوب واقع ‌شده است . از دهه 1960، رونق نفتی غرب سیبری و قرارگیری در کنار میدان نفتی ، رشد سریع نیژنوارتوفسک انجامید .  به گونه ای که یکی از ثروتمندترین شهرهای روسیه است. جمعیت این شهر در حدود دویست و پنجاه  هزار نفر و مساحت آن دویست و هفتاد کیلومتر مربع است . برای مسافرت یا تجارت در نیژنوارتوفسک،  به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، اعتماد کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به نیژنوارتوفسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنوارتوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنوارتوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنوارتوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنوارتوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر نیژنوارتوفسک

کالاهای فریت شده از ایران به نیژنوارتوفسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به نیژنوارتوفسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نیژنوارتوفسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر نیژنوارتوفسک
NIZHNEVARTOVSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار