خدمات فریت بار به نیژنکامسک

فریت بار به بگیشفو در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

آیا شما هم مسافرانی هستید که اضافه بار به همراه دارند؟ نگران هزینه های گزاف کانتر نباشید. اگر مسافر یا مهاجر بگیشفو هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به رودگاه  بگیشفو ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما  بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت سفیران، ارسال بار شما به بگیشفو را در سلامت کامل و در کمترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه نیروهای تعلیم دیده در زمینه صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به بگیشفو آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

نیژنکامسک ،  شهری در جمهوری خودمختار تاتارستان روسیه ، در جنوب رودخانه کاما ،  بین شهرستان‌های نابرژنی چلنی  و چیستوپول  واقع ‌شده است . نیژنکامسک را در سال 1961 میلادی بنا نهادند و در سال 1966 با افزایش جمعیت به عنوان شهر شناخته شد . جمعیت شهر در حدود دویست و چهل هزار نفر و مساحت آن شصت و چهار کیلومتر مربع است . اقوام روس، تاتار، چوواش، اوکراینی و باشکیر در این شهر سکونت دارند . نیژنکامسک یک مرکز مهم صنعت پتروشیمی در روسیه به شمار می‌رود.

فرودگاه  بگیشفو ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

 این شرکت ، مجری حمل هوایی انواع بار است و به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما عمل می کند  و شما را در ارسال بار به بگیشفو یاری می رساند. پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و بسته بندی استاندارد کالاها ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام می دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به بگیشفو صادر خواهد شد. ما این خدمات را ارائه می دهیم:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به بگیشفو و فریت بار به بگیشفو؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به بگیشفو؛
ارسال لوازم منزل به شهر بگیشفو؛
فریت بار تجاری به بگیشفو.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به بگیشفو از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

برای ارسال بار آماده می شوید و ناگهان درمی یابید که بلیط و پاسپورت را گم کرده اید. خب  اگر چه همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به بگیشفو ضروری است اما گر در  فریت باربه بگیشفو با شرکت فریت بار و کارگو سفیران همراه باشید ، می توانید بارتان را بدون بلیط و پاسپورت به بگیشفو ارسال کنید و فریت بار به بگیشفو را انجام دهید.
تاجران هم می دانند که در کارشان ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به بگیشفو و فریت بار به بگیشفو الزامی است.
در صورتی که تاجرید و کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  توانایی این را دارد که در زمینه ارسال بار به بگیشفو از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
اگر ارسال بار خود را به ما بسپارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به بگیشفو و حمل هوایی آن مبادرت می ورزد. در صورتی مایل به ارسال بار  به بگیشفو یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به بگیشفو را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به بگیشفو ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

روند رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به بگیشفو حدود چهار یا پنج روز  طول می کشد.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به بگیشفو و فریت بار به بگیشفو

 

با وجود  سرویس های متنوع  شرکت سفیران در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به بگیشفو خیالتان راحت باشد و نگران حجم  اندازه بارتان نباشید. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به بگیشفو را هم می توانید به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در زمینه ارسال بار به بگیشفو این موارد است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به بگیشفو

 

قسمت بسته بندی حمل بار به روسیه بسیار مهم است. بسته بندی  غیر اصولی ، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام را وامی دارد که بارتان را نپذیرند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای به بار شما آسیب وارد کند، خسارتی از سوی شرکت مربوطه به شما پرداخت نمی شود. پس بهتر است فرایند ارسال بار به بگیشفو را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید. مسئولیت بسته بندی اصولی آن نیز با ماست. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر خواهد شد.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به بگیشفو

 

در صورت سفر به بگیشفو و بالا بودن وزن بارتان، شما باید بارتان را فریت کنید؛ چون  جریمه اضافه بار پای کانتر خیلی بیشتر از هزینه فریت همان بار است. بنابر این فریت مقرون به صرفه تر خواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را  نیز حل خواهد کرد.  مقرون به صرفه ترین راه انتخاب مجموعه ماست.در این صورت یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. بار شما را جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی می فرستیم. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به بگیشفو ( مناسب ترین نرخ فریت بار به بگیشفو ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به بگیشفو ، ارسال بار به بگیشفو به صورت تجاری

 

گمرک بگیشفو همواره شاهد ورود موادی مانند: مواد غذایی، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی از ایران است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. برای ارسال بار تجاری به بگیشفو، ضمن تماس با ما، خدمات حمل زمینی بار به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به بگیشفو را دریافت کنید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به بگیشفو

 

کالا با بسته بندی مناسب به سلامت به مقصد می رسد. به ویژه لوازم منزل. با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل و سابقه طولانی جهت حمل بار به بگیشفو، باخیال راحت بارتان را به همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، بسپارید. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام و آماده ارسال به فرودگاه می­شود. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به بگیشفو فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به بگیشفو

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به بگیشفو
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما بسپارید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به بگیشفو

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به بگیشفو
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به بگیشفو و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به بگیشفو احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به بگیشفو با بهترین نرخ حمل باربه بگیشفو و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به بگیشفو در هنگام تحویل بار در فرودگاه بگیشفو در روسیه

 

با پایان یافتن فریت بار به بگیشفو، شما را از رسیدن کالاهایتان مطلع می کنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به بگیشفو بسیارضروری است؛ چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان باید در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا یافتن شما راحت تر باشد.

در هر صورت پیگیر بار ارسالی خودتان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه بگیشفو به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید. قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه تمام مراحل  فریت بار به بگیشفو  تا تحویل کالا را زیر نظر دارد. در این مرحله عوارض گمرکی را می پردازید که میزان این مبلغ به نوع کالای شما و ارزش آن بستگی دارد. البته باید هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شود. در هر فرودگاه خدمات فرودگاهی و انبارداری ارائه می شود که هرینه هایی برای شما در بر دارد. این هزینه ها ربطی به پول حمل بار به بگیشفو در مبدا ندارد و تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به بگیشفو  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از گذشت چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار،هزینه ای بپردازید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار بگیشفو به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به بگیشفو چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به بگیشفو چند روز طول می کشد؟

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره نیژنکامسک

نیژنکامسک ،  شهری در جمهوری خودمختار تاتارستان روسیه ، در جنوب رودخانه کاما ،  بین شهرستان‌های نابرژنی چلنی  و چیستوپول  واقع ‌شده است . نیژنکامسک را در سال 1961 میلادی بنا نهادند و در سال 1966 با افزایش جمعیت به عنوان شهر شناخته شد . جمعیت شهر در حدود دویست و چهل هزار نفر و مساحت آن شصت و چهار کیلومتر مربع است . اقوام روس، تاتار، چوواش، اوکراینی و باشکیر در این شهر سکونت دارند . نیژنکامسک یک مرکز مهم صنعت پتروشیمی در روسیه به شمار می‌رود.  برای مسافرت یا تجارت درنیژنکامسک ،  باما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، مشورت کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به نیژنکامسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنکامسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنکامسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنکامسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیژنکامسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر نیژنکامسک

کالاهای فریت شده از ایران به نیژنکامسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به نیژنکامسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نیژنکامسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر نیژنکامسک
NIZHNEKAMSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار