خدمات فریت بار به ولادی‌وستوک

فریت بار به ولادی‌وستوک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به ولادی‌وستوک بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر ولادی‌وستوک هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه ولادی‌وستوک،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید، ما بهترین راه را به شما یادآوری می کنیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به ولادی‌وستوک را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا ولادی‌وستوک روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به ولادی‌وستوک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

ولادی‌وستوک ، در گوشه جنوب شرقی کشور روسیه در خلیج گلدن هرن قرار گرفته و بندر اصلی روسیه در ساحل اقیانوس آرام به شمار می‌رود. جمعیت ولادی‌وستوک در حدود ششصد هزار نفر با مساحتی معادل سیصد کیلومتر مربع است. ناوگان اقیانوس آرام نیروی دریایی روسیه در این شهر استقرار دارد. ولادی‌وستوک ، شهری بندری است که در مسیر راه‌آهن سراسری روسیه نیز قرار گرفته است. 

فرودگاه ولادی‌وستوک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، شما را در ارسال بار به ولادی‌وستوک یاری می کند. این مجموعه می تواند  علاوه بر  انجام امور گمرکی پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماتمام تلاش خود را برای سالم و به موقع رسیدن کالا  به ولادی‌وستوک انجام می دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به ولادی‌وستوک صادر می گردد. خدمات بار مجموعه مابه این شرح است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به ولادی‌وستوک و فریت بار به ولادی‌وستوک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به ولادی‌وستوک؛
ارسال لوازم منزل به شهر ولادی‌وستوک؛
فریت بار تجاری به ولادی‌وستوک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به ولادی‌وستوک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

بلیط و پاسپورت دو موردی است که در سفر همیشه باید آن ها را در دست داشته باشید. صادر کنندگان با تجربه می دانند  که فریت بار به ولادی‌وستوک با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران می تواند بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به ولادی‌وستوک بفرستد و فریت بار به ولادی‌وستوک را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به ولادی‌وستوک ارسال کنند، می دانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به ولادی‌وستوک و فریت بار به ولادی‌وستوک ضرورت دارد.
اگر بدون کارت بازرگانی به تجارت مشغولید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به ولادی‌وستوک، از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
در واقع ارسال بار به ولادی‌وستوک در غیاب شما صورت می گیرد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران چنین است:

  1. بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد؛
  2. حمل زمینی بار به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی ؛
  3. امور گمرکی جهت ارسال بار به ولادی‌وستوک و حمل هوایی آن.

 

صورتی که مسافر نباشید و در روند ارسال بار به ولادی‌وستوک برای فرستادن سوغات برای  عزیزان خود قرار گرفته اید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به ولادی‌وستوک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به ولادی‌وستوک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

گیرنده کالا در ولادی‌وستوک، حدود چهار یا پنج روز باید صبر کند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به ولادی‌وستوک و فریت بار به ولادی‌وستوک

 

سرویس های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به ولادی‌وستوک متنوع است؛ از جعبه کوچک گرفته تا لوازم سنگین منزل شما. اگر تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به ولادی‌وستوک را به ما بسپارید با خاطری آسوده سفر خواهید کرد. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به ولادی‌وستوک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به ولادی‌وستوک

 

ماموران قسمت باربری فرودگاه امام  درباردید از کالا های شما  برآن است تا از وضعیت بسته بندی کالاها مطلع شود. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی دهد. پس بهتر راه سپردن فرایند ارسال بار به ولادی‌وستوک به شرکت فریت بار و کارگو سفیران ست تا بسته بندی اصولی و استاندارد انجام گردد. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به ولادی‌وستوک

 

 آیا می دانید در صورتی که عازم ولادی‌وستوک هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید چه کاری انجام دهید؟ بله ، فریت بار؛ زیرا هزینه فریت بار به ولادی‌وستوک،سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. اگر تصمیمتان همکاری با ما بود، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده خواهد شد. با پایان یافتن امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به ولادی‌وستوک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به ولادی‌وستوک ) صادر خواهد شد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به ولادی‌وستوک ، ارسال بار به ولادی‌وستوک به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به ولادی‌وستوک را مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی تشکیل می دهد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه در کارنامه خود دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به ولادی‌وستوک بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به ولادی‌وستوک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به ولادی‌وستوک

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به ولادی‌وستوک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل حاضر می شوند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تأیید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و به فرودگاه می فرستند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به ولادی‌وستوک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به ولادی‌وستوک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به ولادی‌وستوک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما بسپارید. پرسنل با تجربه ما ضمن حضور در محل با استفاده از بهترین متریال ها، کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی می­کنند. بسته بندی بر اساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی صورت می گیرد.

ساخت جعبه های چوبی برای حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به ولادی‌وستوک

تحویل گرفتن بار از منزل شما در مبدأ و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به ولادی‌وستوک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به ولادی‌وستوک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به ولادی‌وستوک به طی تشریفات گمرکی نیازدارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به ولادی‌وستوک با بهترین نرخ حمل باربه ولادی‌وستوک و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به ولادی‌وستوک در هنگام تحویل بار در فرودگاه ولادی‌وستوک در روسیه

 

بعد از انجام فریت بار به ولادی‌وستوک از ایران به فرودگاه ولادی‌وستوک، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر ولادی‌وستوک با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر ولادی‌وستوک را خبر می دهند. در این مرحله، آگاهی از قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به ولادی‌وستوک بسیار ضروری است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

ماموران ایرلاین ها اصراری برای آگاه کردن شما ندارند. پس شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه ولادی‌وستوک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر همه مراحل روند  فریت بار به ولادی‌وستوک  تا تحویل گرفتن  کالا نظارت خواهند داشت. در این مرحله عوارض گمرکی پرداخت می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن تفاوت دارد. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید محاسبه شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری بایدبه وسیله گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به ولادی‌وستوک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به ولادی‌وستوک  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از گذشت چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت کند. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به ولادی‌وستوک چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به ولادی‌وستوک مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به ولادی‌وستوک در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره ولادی‌وستوک

ولادی‌وستوک ، در گوشه جنوب شرقی کشور روسیه در خلیج گلدن هرن قرار گرفته و بندر اصلی روسیه در ساحل اقیانوس آرام به شمار می‌رود. جمعیت ولادی‌وستوک در حدود ششصد هزار نفر با مساحتی معادل سیصد کیلومتر مربع است. ناوگان اقیانوس آرام نیروی دریایی روسیه در این شهر استقرار دارد. ولادی‌وستوک ، شهری بندری است که در مسیر راه‌آهن سراسری روسیه نیز قرار گرفته است. این شهر همچنین در نزدیکی مرز روسیه با چین و کره شمالی واقع ‌شده است. صنعت شهر ولادی‌وستوک بر کشتی‌رانی و ماهیگیری صنعتی استوار است . اگر ولادی وستوک را برای مسافرت یا تجارت انتخاب کرده اید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود .

به روزترین اطلاعات فریت بار به ولادی‌وستوک

نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی‌وستوک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی‌وستوک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی‌وستوک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
یکم فروردین 1403

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی‌وستوک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و سوم اسفند 1402

دلار: 402,425 ریال
یورو: 438,519 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 400,841 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر ولادی‌وستوک

کالاهای فریت شده از ایران به ولادی‌وستوک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ولادی‌وستوک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ولادی‌وستوک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر ولادی‌وستوک
VLADIVOSTOK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار