خدمات فریت بار به ولادی قفقاز

فریت بار به قفقاز در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار. این بهترین راه برای مسافران قفقاز است. مسافرانی که نمی دانند با بارهای اضافی شان چه کنند.اگر مسافر یا مهاجر  قفقاز هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بسلان،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما یادآور می شویم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحله های ارسال بار به  قفقاز را در صحت کامل و در کوتاه ترین زمان ممکن با منصفانه ترین قیمت انجام می دهد. ما در خدمت شماییم، پس اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  قفقاز روسیه را به ما واگذار کنید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند گردید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور است که با پرسنلی کاربلد و آشنا با صنعت حمل هوایی سال هاست فعالیت می کند. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  قفقاز آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

ولادی قفقاز، پایتخت جمهوری اوستیای شمالی در جنوب غرب روسیه قرار گرفته است. این شهر در سال 1784 شکل گرفت. در آن زمان، روس ها می خواستند در این منطقه پادگان نظامی بسازند. این شهر کوهپایه ای را در حوالی رشته کوه قفقاز، بر رود تِرِک بنا نهاده اند. ولادی قفقاز، یکی از پرجمعیت ترین شهرهای منطقه قفقاز در روسیه به شمار می رود. 

فرودگاه بسلان، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، به عنوان مجری حمل هوایی انواع بار، آماده است تا در هر مرحله ای، شما را در ارسال بار به  قفقاز یاری کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامترسیدن آن به  قفقاز ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارتان راهی قفقازمی شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  قفقاز و فریت بار به  قفقاز؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  قفقاز؛
ارسال لوازم منزل به شهر  قفقاز؛
فریت بار تجاری به  قفقاز.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به قفقاز از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت نداشته باشد چه رخ می دهد؟ همه خواهند گفت خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به  قفقاز خیلی لازم است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت بار به  قفقاز با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را باید نشان دهید. نکته مهم اینجاست که شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  قفقاز ارسال کند و فریت بار به قفقاز را انجام دهد.
همینطور این شرکت می تواند خدماتی برای بازرگانان در زمینه کارت بازرگانی داشته باشد. تاجرانی که به هر دلیل کارت بازرگانی ندارند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  قفقاز از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به  قفقاز ضروری نیست. ما بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیریم و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهیم و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  قفقاز و حمل هوایی آن خواهیم پرداخت. در صورتی که هدف شما ازارسال بار به  قفقاز فرستادن سوغات برای  عزیزان تان است، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به قفقاز را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  قفقاز، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

معمولا بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  قفقاز حدوداً چهار یا پنج روز  بعد به دست گیرنده می رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به قفقاز و فریت بار به قفقاز

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به  قفقاز است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  قفقاز را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  قفقاز چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به قفقاز

 

یک  بسته بندی خوب در موضوع حمل بار به روسیه چه اهمیتی دارد؟ همینقدر بدانید که اگر بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه از پذیرش آن سر باز می زنند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی خسارتی به شما نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  قفقاز را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به قفقاز

 

در صورتی که روانه قفقاز می شوید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، لازم است  بارتان را فریت کنید؛ حتما نمی دانید که هزینه فریت بار به  قفقاز حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. پس اذعان می کنید که فریت مقرون به صرفه تر خواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل می کند. اگر تصمیم دارید راه مقرون به صرفه را پیدا کنیدو فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز پیش از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  قفقاز ( منصفانه ترین نرخ فریت بار به  قفقاز ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به قفقاز ، ارسال بار به قفقاز به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  قفقازبه مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی اختصاص دارد. سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به روسیه در کارنامه شرکت سفیران به چشم می خورد. در صورتی که تصمیم دارید بار تجاری به  قفقاز بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  قفقاز بهره­ مند گردید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به قفقاز

 

به نظر شما امنیت کالا ها را چگونه می شود در سفر تأمین کرد؟ به ویژه  امنیت لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به  قفقازاست. همکاران با تجربه ما در امور بسته بندی، در منزل شما، بسته بندی بارتان را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. پس از آن نیز بسته های استاندارد  بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به قفقاز فرستاده خواهند شد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به قفقاز

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  قفقاز
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  قفقاز

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  قفقاز
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به  قفقاز و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  قفقاز احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  قفقاز با بهترین نرخ حمل باربه  قفقاز و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به قفقاز در هنگام تحویل بار در فرودگاه بسلان در روسیه

 

حالا پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر قفقاز با شماره تلفن تان تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر  قفقاز را اعلام می­کنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  قفقاز بسیار ضرورت دارد؛ چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای برقراری تماس با شما ندارند. پس راهکاری باقی نمی­ماند. این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  قفقاز باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را بگیرید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به  قفقاز  تا تحویل کالا نظارت می کنند. در این مرحله عوارض گمرکی از شما مطالبه می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. هزینه هایی مثل هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع با هزینه های حمل بار به  قفقاز در مبدا متفاوت است.اما این مبالغ تقریبا ناچیز به نظر می رسد. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از تمام شدن مراحل فریت بار به  قفقاز  و رسیدن بار به انبار،  بابت انبارداری هزینه ای  دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر اساس حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک می کند تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به قفقاز در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

فریت بار به قفقاز در مقصد هم هزینه ای دارد؟

خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

هزینه ارسال بار به قفقاز چقدر است؟

 

شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر

درباره ولادی قفقاز

ولادی قفقاز، پایتخت جمهوری اوستیای شمالی در جنوب غرب روسیه قرار گرفته است. این شهر در سال 1784 شکل گرفت. در آن زمان، روس ها می خواستند در این منطقه پادگان نظامی بسازند. این شهر کوهپایه ای را در حوالی رشته کوه قفقاز، بر رود تِرِک بنا نهاده اند. ولادی قفقاز، یکی از پرجمعیت ترین شهرهای منطقه قفقاز در روسیه به شمار می رود. جمعیت این شهر، نزدیک به سیصد و بیست هزار نفر تخمین زده شده است . ولادی قفقاز را باید شهری صنعتی دانست که  به دلیل فعال بودن صنایع گوناگون،  به قطب اصلی حمل و نقل منطقه بدل شده است . اگر ولادی قفقاز را برای مسافرت یا تجارت انتخاب کرده اید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به ولادی قفقاز

نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی قفقاز به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی قفقاز به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی قفقاز به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولادی قفقاز به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر ولادی قفقاز

کالاهای فریت شده از ایران به ولادی قفقاز

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ولادی قفقاز

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ولادی قفقاز

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر ولادی قفقاز
VLADIKAVKAZ WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار