خدمات فریت بار به ولگوگراد

فریت بار به ولگوگراد  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

 پرسش هایی درباره فریت بار  و قوانین آن را بارها از زبان مسافرانی می شنوید که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به ولگوگراد بفرستند. اگر مسافر یا مهاجر ولگوگراد هستید و بارتان قرار است در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال شود، بهترین راه نزد ماست. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به ولگوگراد  را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا ولگوگراد روسیه را به شرکت ما بسپارید تا سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار شاملتان شود. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به ولگوگراد باخبر شوید.  شماره تماس ما: 88830215

ولگوگراد ، شهری در استان ولگوگراد ، واقع در جنوب غربی کشور روسیه است . این شهر با جمعیت بیش از یک میلیون نفر، مرکز استان ولگوگراد و بزرگ‌ترین شهر آن به‌ شمار می‌آید . ولگوگراد در سواحل رودخانه بزرگ ولگا قرار گرفته است . این شهر در طول حیات خود به مرور زمان به یک مرکز بزرگ صنعتی و بازرگانی در منطقه تبدیل شد. در یادداشت‌های تاریخی، ولگوگراد با نام تزاریسین شناخته می‌شود. نام این شهر از رودخانه تزاریس گرفته ‌شده که به رودخانه ولگا می ریزد . 

فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بر آن است تا با ایجاد راه های آسان در مسیر ثبت درخواست فریت بار، شما را در ارسال بار به ولگوگراد  یاری کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به ولگوگراد، کارهای گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به ولگوگراد  صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به ولگوگراد  و فریت بار به ولگوگراد ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به ولگوگراد ؛
ارسال لوازم منزل به شهر ولگوگراد ؛
فریت بار تجاری به ولگوگراد

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به ولگوگراد  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به ولگوگراد ضرورت دارد. صادر کنندگان باید بدانند که فریت باربه ولگوگراد  با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، اما بلیط و پاسپورت را باید همراه داشته باشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به ولگوگراد ارسال کند و فریت بار به ولگوگراد را انجام دهد. در مورد تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و صادر کنندگان فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به ولگوگراد ارسال می کنند نیز چنین است. در مورد آنهاارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به ولگوگراد و فریت بار به ولگوگراد الزامی است.
حال اگر  تاجر هستید و کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه ارسال بار به ولگوگراد، با استفاده از کارت بازرگانی همکاران ، بار شما را ارسال خواهد کرد. در زمینه لزوم حضور مسافر هنگام ارسال بار باید گفت، پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد. پس از آن حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهد. بعد از این مرحله به امور گمرکی جهت  ارسال بار به ولگوگراد و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. اگر هم فقط می خواهید برای فرستادن سوغات ،ارسال بار به ولگوگراد را انجام دهید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به ولگوگراد را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. این شرکت، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به ولگوگراد، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
طبیعی است که حدود چهار یا پنج روز  بعد منتظر رسیدن بارتان به مقصد باشید.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به ولگوگراد  و فریت بار به ولگوگراد  

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس های گوناگونی را  در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به ولگوگراد پیش روی شما می نهد. این خدمات بارهای گوناگون از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل  شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به ولگوگراد  را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در زمینه ارسال بار به ولگوگراد چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به ولگوگراد  

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورت غیر اصولی بودن بسته بندی ، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام کالا را از شما تحویل نمی گیرند. در صورت پذیرش نیز اگر بار شما آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به ولگوگراد را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول کنید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به ولگوگراد  

 

در سفر به ولگوگراد، اگر چمدان هایتان را سبک و سنگین کنید، احتمالاً به یاد فریت بار می افتید؛ چون می دانید هزینه فریت بار به ولگوگراد، حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. اگر خواستید راه مقرون به صرفه تررا انتخاب کنیدو فریت بار خود را به مجموعه ما بسپارید، هفت یا ده روز پیش از برنامه پرواز، با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس بار شما به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود تا امور گمرکی انجام شود. بعد از آن  بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به ولگوگراد  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به ولگوگراد  ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به ولگوگراد  ، ارسال بار به ولگوگراد  به صورت تجاری

 

 امروزه در میان کالا های صادراتی به ولگوگراد  مواد غذایی، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی به چشم می خورد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به روسیه را در کارنامه خود دارد. در صورتی که  خواهان ارسال بار تجاری به ولگوگراد هستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در کوتاه ترین زمان و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به ولگوگراد  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به ولگوگراد  

 

 در ابتدا باید گفت بسته بندی کالایتان را به دست صاحب فن بدهید. زیرا بسته بندی در ارسال کالا بسیار مهم است.  به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل به شما ارائه می دهد. این شرکت دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به ولگوگراد است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، با حضور در منزل شما ، بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می نمایند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به ولگوگراد فرستاده خواهد شد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به ولگوگراد  

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به ولگوگراد
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را بسته بندی می­کنند؛ به گونه ای که از سلامت کالا مطمئن شوید. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام خواهد شد.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به ولگوگراد

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به ولگوگراد
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به ولگوگراد  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی می فرستد.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به ولگوگراد باید تشریفات گمرکی را طی کند. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به ولگوگراد  با بهترین نرخ حمل باربه ولگوگراد  و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به ولگوگراد  در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین‌المللی ولگوگراد در روسیه

 

 تماس با گیرنده کالا از سوی پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر ولگوگراد پس از انجام فریت بار به ولگوگراد مرحله بعدی است. آنها رسیدن بار هوایی شما به شهر ولگوگراد  را اعلام می­نماید.اینجاست که در جایگاه گیرنده بار باید قوانین گمرکی کشورروسیه را بدانید. توجه داشته باشید که:

  • تلفنتان در دسترس باشد.
  • دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

حتما وضعیت بارتان را خودتان با تماس های مکرر با دفتر هواپیمایی جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه ولگوگراد  می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه کنید و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
مسئولان گمرکات روسیه به شدت بر تمام مراحل  فریت بار به ولگوگراد تا تحویل کالا نظارت می کنند. دریافت عوارض گمرکی نیز در همین مرحله خواهد بودکه میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن تفاوت خواهد داشت. همینطور، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری را نیز باید بر آن افزود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت می شود و این موضوع به پول حمل بار به ولگوگراد  در مبدا ارتباطی پیدا نمی کند و تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به ولگوگراد و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نمی شود.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری بدهید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

برای فریت بار به ولگوگراد می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

هزینه فریت بار به ولگوگراد چگونه محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

برای ارسال بار به ولگوگراد بسته بندی باید به چه صورت باشد؟

 

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

اطلاعات بیشتر

درباره ولگوگراد

ولگوگراد ، شهری در استان ولگوگراد ، واقع در جنوب غربی کشور روسیه است . این شهر با جمعیت بیش از یک میلیون نفر، مرکز استان ولگوگراد و بزرگ‌ترین شهر آن به‌ شمار می‌آید . ولگوگراد در سواحل رودخانه بزرگ ولگا قرار گرفته است . این شهر در طول حیات خود به مرور زمان به یک مرکز بزرگ صنعتی و بازرگانی در منطقه تبدیل شد. در یادداشت‌های تاریخی، ولگوگراد با نام تزاریسین شناخته می‌شود. نام این شهر از رودخانه تزاریس گرفته ‌شده که به رودخانه ولگا می ریزد . ‬‬‬ مسافرت یا تجارت در ولگوگراد را با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، تجربه کنید.‬‬‬‬

به روزترین اطلاعات فریت بار به ولگوگراد

نرخ ارز جهت ارسال بار از ولگوگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولگوگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولگوگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ولگوگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر ولگوگراد

کالاهای فریت شده از ایران به ولگوگراد

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ولگوگراد

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ولگوگراد

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر ولگوگراد
VOLGOGRAD WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار