خدمات فریت بار به پرم

فریت بار به پرم  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

بسیاری از مسافران می خواهند بدانند فریت بار چیست.  باید گفت لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری تنها بخشی از کالاهایی است که با فریت بار می توانید  به پرم بفرستند . اگر می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، با منصفانه ترین نرخ ممکن، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه پرم ارسال کنید، ما  بهترین راه را به شما معرفی خواهیم کرد. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به پرم را با مناسب ترین قیمت ممکن  انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا پرم روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به پرم آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

پرم مرکز ناحیه پرم روسیه، واقع در ساحل رودخانه کاما  در بخش اروپایی روسیه در نزدیکی کوه‌های اورال است. پرم با جمعیتی در حدود  یک‌ میلیون نفر ، سیزدهمین شهر پرجمعیت کشور روسیه به شمار می‌رود . این شهر در گذشته دارای چند نام گوناگون بوده است . امروزه این شهر یک مرکز بزرگ اداری، صنعتی، علمی و فرهنگی است . صنایع پیشرو این شهر شامل ماشین‌آلات ، صنایع دفاع ، تولید نفت در حدود سه درصد تولید روسیه ، پالایش نفت ، صنایع شیمیایی و پتروشیمی ، صنایع چوب و صنایع غذایی است . پرم دارای آب و هوای قاره‌ای با تابستان‌های گرم و کوتاه و زمستان‌های سرد و طولانی است.

فرودگاه پرم  ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، به شما در ارسال بار به پرم یاری می رساند.  به گونه ای که پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر تان ، رسیدگی به امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را آغاز می کند. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به پرم صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به پرم و فریت بار به پرم؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به پرم؛
ارسال لوازم منزل به شهر پرم؛
فریت بار تجاری به پرم.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به پرم از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

بلیط و پاسپورت دو مدرک مهم در زمان ارسال بارند. صادر کنندگان باید بدانند که گرچه فریت باربه بارهای کم حجم به پرم  مقرون به صرفه است، ولی ارائه بلیط و پاسپورت مهم است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به پرم ارسال کند و فریت بار به پرم را انجام دهد.
ارسال  فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به پرم نیز با  ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ممکن است.
اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست ، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به پرم کارت بازرگانی همکاران دیگر را برای ارسال هوایی بار شما به کار بگیرد.

بودن یا نبودن.  موضوع این است که با آغاز پروسه شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در تحویل گرفتن کالا از درب منزل، دفتر و انبار شما و حمل زمینی آن به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­د و در نهایت انجام امور گمرکی دیگر نیازی به حضور شما نیست. فرستادن سوغات برای  عزیزان را نیز بدون حضور خودتان به ما بسپرید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به پرم را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به پرم ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به پرم حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به پرم و فریت بار به پرم

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به پرم است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شمارا دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به پرم را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امرارسال بار به پرم چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به پرم

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به پرم را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به پرم

 

در صورتی که عازم پرم هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به پرم حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد.  اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریمودر صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به پرم ( مناسب ترین نرخ فریت بار به پرم ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به پرم ، ارسال بار به پرم  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به پرم شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به پرم بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به پرم بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به پرم

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به پرم است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به پرم فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به پرم

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به پرم
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به پرم

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به پرم
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به پرم و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به پرم احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به پرم با بهترین نرخ حمل باربه پرم و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به پرم  در هنگام تحویل بار در فرودگاه پرم در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ضمن تماس ، شما را  از رسیدن بارتان مطلع می کنند. اگر موقع دریافت قوانین گمرکی کشورروسیه را بدانید ترخیص کالا راحت تر است. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

زمان ارسال بارتان را پیگیری کنید . بعد  از اطمینان از رسیدن بارتان به فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی، قبض انبار را  از قسمت بار ایرلاین دریافت نمایید.
مرزبانی و گمرکات روسیه فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  را نظارت میکنند. عوارض گمرکی در این مرحله از شما دریافت  می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید پرداخت شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری باید  توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­ ربطی به پول حمل بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار پرم به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به پرم چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به پرم چند روز طول می کشد؟

 

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره پرم

پرم مرکز ناحیه پرم روسیه، واقع در ساحل رودخانه کاما  در بخش اروپایی روسیه در نزدیکی کوه‌های اورال است. پرم با جمعیتی در حدود  یک‌ میلیون نفر ، سیزدهمین شهر پرجمعیت کشور روسیه به شمار می‌رود . این شهر در گذشته دارای چند نام گوناگون بوده است . امروزه این شهر یک مرکز بزرگ اداری، صنعتی، علمی و فرهنگی است . صنایع پیشرو این شهر شامل ماشین‌آلات ، صنایع دفاع ، تولید نفت در حدود سه درصد تولید روسیه ، پالایش نفت ، صنایع شیمیایی و پتروشیمی ، صنایع چوب و صنایع غذایی است . پرم دارای آب و هوای قاره‌ای با تابستان‌های گرم و کوتاه و زمستان‌های سرد و طولانی است.  اگر قصد مسافرت یا تجارت در پرم را دارید ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، مشورت کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به پرم

نرخ ارز جهت ارسال بار از پرم به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پرم به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پرم به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پرم به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر پرم

کالاهای فریت شده از ایران به پرم

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پرم

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر پرم
PERM WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار