خدمات فریت بار به کالینینگراد

فریت بار به کالینینگراد  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار  از چه قانون هایی پیروی می کند ؟ این پرسش مسافرانی است که قصد دارند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به  کالینینگراد  ارسال کنند . در صورتی که مسافر یا مهاجر  کالینینگراد هستید و می خواهید بارخود را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه کالینینگراد،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما  بهترین راه را به شما گوشزد می­کنیم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به  کالینینگراد را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  کالینینگراد  روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار به شما تعلق بگیرد. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه کارمندان تعلیم دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به کالینینگراد آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

کالینینگراد، شهری بندری و مرکز اداری استان کالینینگراد روسیه است. این شهر سرزمینی جدا از خاک روسیه به شمار می رود که بین لهستان و لیتوانی و در ساحل دریای بالتیک واقع ‌شده است. کالینینگراد در فاصله سیصد کیلومتری با خاک روسیه واقع  و پس از پایان یافتن جنگ جهانی دوم از آلمان پس گرفته شده است . نزدیک بودن به خاک اروپا سبب شده که این شهر حال و هوایی متفاوت از دیگر شهرهای روسیه داشته باشد .

فرودگاه کالینینگراد، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه فراوان در حمل هوایی انواع بار، مرکزی است که ثبت درخواست فریت بار شما  را آسان می کند و شما را در ارسال بار به  کالینینگراد یاری می­کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به  کالینینگراد، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  کالینینگراد  صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  کالینینگراد و فریت بار به کالینینگراد؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به کالینینگراد ؛
ارسال لوازم منزل به شهر کالینینگراد ؛
فریت بار تجاری به  کالینینگراد .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به کالینینگراد  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 

بدون بلیط و پاسپورت احتمالا نمی توانید مراحل ارسال بار به  کالینینگراد را به خوبی انجام دهید. بی شک فریت باربه کالینینگراد با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی وجود بلیط و پاسپورت الزامی خواهد بود.  شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  کالینینگراد ارسال کند و فریت بار به  کالینینگراد را به انجام رساند. تاجرانی  برای فریت بارهایی مانند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  کالینینگراد  لازم است فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ارائه نمایند.  در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  کالینینگراد از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
برای ارسال بار به  کالینینگراد  در بیشتر مواقع  حضور شما لزومی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به کالینینگراد  و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و ارسال بار به  کالینینگراد یا فرستادن سوغات برای عزیزان خود را در برنامه دارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به  کالینینگراد  را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  کالینینگراد، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  کالینینگراد حدود چهار یا پنج روزبعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به کالینینگراد  و فریت بار به کالینینگراد 

 

شما می توانید از سرویس های گوناگون شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به  کالینینگراد  بهره ببرید. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین شما را شامل می گردد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به کالینینگراد را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  کالینینگراد  چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به کالینینگراد 

 

بسته بندی در موضوع حمل بار به روسیه بسیار مهم تلقی می شود. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نیست، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن امتناع می کنند. اگر هم  حادثه ای پیش آید و آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی خسارتی به شما نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به  کالینینگراد  را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران واگذارید تا وظیفه بسته بندی اصولی آن را به خوبی انجام دهیم. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

سمپاشی جعبه های چوبی هم بسیار مهم است و مدارک معتبر سمپاشی نیز باید همراه بارنامه شما باشد. در صورتی که سمپاشی جعبه ها انجام نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه بین المللی شهر ونکوور معدوم خواهد شد.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به کالینینگراد 

 

مسافران یا مهاجران  کالینینگراد که بارتان بیش از حد مجاز است باید بارتان را فریت کنید؛  دانستن این موضوع که هزینه فریت بار به  کالینینگراد حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است، شما را مجاب خواهد کرد. پس فریت مقرون به صرفه تر است.  اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، چند روز پیش از پرواز با مجموعه سفیران هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به کالینینگراد( مناسب ترین نرخ فریت بار به  کالینینگراد ) صادر میگردد وهمراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به کالینینگراد، ارسال بار به کالینینگراد  به صورت تجاری

 

بیشتر کالاهای صادراتی به  کالینینگراد  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی می­شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  کالینینگراد بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام ازهر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به کالینینگراد بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به کالینینگراد 

 

اگر می دانید بسته بندی کالا به ویژه بسته بندی لوازم منزل چقدر مهم است، این کار مهم را به ما بسپارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به کالینینگراد است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تأیید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به کالینینگراد فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به کالینینگراد 

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به کالینینگراد
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به کالینینگراد

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به کالینینگراد
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به کالینینگراد و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  کالینینگراد احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  کالینینگراد با بهترین نرخ حمل باربه  کالینینگراد و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به کالینینگراد  در هنگام تحویل بار در فرودگاه مرکزی اورنبورگ در روسیه

 

 

فریت بار به  کالینینگراد  با تماس پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر  کالینینگراد و اعلام رسیدن کالا ادامه می یابد. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  کالینینگراد  بسیار لازم است. چون ترخیص کالا را شما باید انجام دهید. توجه داشته باشید که:

  • در این مدت تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا تماس باشما آسان باشد.

خودتان  پیگیر بار ارسالی خودتان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  کالینینگراد  می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه تمام مراحل  فریت بار به  کالینینگراد   را به طور کامل زیر نظر دارند. در این مرحله عوارض گمرکی از شما مطالبه می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن فرق دارد. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه هزینه های  مربوط به خدمات فرودگاهی و انبارداری باید توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­ ارتباطی به پول حمل بار به کالینینگراد در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  کالینینگراد و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار کالینینگراد  به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به کالینینگراد  چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به کالینینگراد  چند روز طول می کشد؟

 

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

اطلاعات بیشتر

درباره کالینینگراد

کالینینگراد ، شهری بندری و مرکز اداری استان کالینینگراد روسیه است . این شهر سرزمینی جدا از خاک روسیه به شمار می رود که بین لهستان و لیتوانی و در ساحل دریای بالتیک واقع ‌شده است . کالینینگراد در فاصله سیصد کیلومتری با خاک روسیه واقع  و پس از پایان یافتن جنگ جهانی دوم از آلمان پس گرفته شده است . نزدیک بودن به خاک اروپا سبب شده که این شهر حال و هوایی متفاوت از دیگر شهرهای روسیه داشته باشد . برای مثال نوع معماری شهر و حتی آب و هوای ساحلی و رفتار مردم این شهر به سبک اروپا است . جمعیت شهر کالینینگراد در حدود پانصد هزار نفر و مساحت آن دویست و بیست کیلومتر مربع است . مسافرت یا تجارت در کالینینگراد را ،  با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، تجربه کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به کالینینگراد

نرخ ارز جهت ارسال بار از کالینینگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کالینینگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کالینینگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کالینینگراد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر کالینینگراد

کالاهای فریت شده از ایران به کالینینگراد

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به کالینینگراد

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کالینینگراد

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر کالینینگراد
KALININGRAD WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار