خدمات فریت بار به کراسنودار

فریت بار به کراسنودار  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

قانون های فریت بار شامل چه مفادی است ؟ اگر از مسافرانی هستید که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به کراسنودار بفرستند باید این قوانین را بشناسید. چنانچه مسافر یا مهاجر کراسنودار  هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی کراسنودار،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید، بهترین راه مراجعه به ماست. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به کراسنودار  را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا کراسنودار روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به کراسنودار  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

کراسنودار شهر و مرکز مدیریتی سرزمین کراسنودار روسیه، واقع بر رود کوبان در فاصله تقریبی یکصد و پنجاه کیلومتری شمال بندر نووروسیسک در دریای سیاه است. جمعیت این شهر حدود  یک میلیون نفر  است.

فرودگاه بین المللی کراسنودار، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران،می کوشد با ایجادسهولت در ثبت درخواست فریت بار، شما را در ارسال بار به کراسنودار  یاری کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به کراسنودار  صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به کراسنودار  و فریت بار به کراسنودار ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به کراسنودار ؛
ارسال لوازم منزل به شهر کراسنودار ؛
فریت بار تجاری به کراسنودار .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به کراسنودار  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 تا حالا فکر کرده اید اگر هنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به کراسنودار بسیار بسیار ضروری است. صادر کنندگان به این نکته پی برده اند که  فریت باربه کراسنودار  با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی نکته مهم همراه داشتن بلیط و پاسپورت است،اما شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون آنکه نیازی به بلیط و پاسپورت باشد به کراسنودار ارسال کند و فریت بار به کراسنودار  را انجام دهد.
تاجرانی که به فریت بار تجاری نیازدارند و می­خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به کراسنودار ارسال کنند، بدانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به کراسنودار  و فریت بار به کراسنودار ضروری است.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به کراسنودار  می تواند در خدمت رسانی به تاجرانی که کارت بازرگانی ندارد از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به کراسنودار ضرورتی ندارد.پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به گونه ای است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی  را انجام می­دهدو به امور گمرکی ارسال بار به کراسنودار  و حمل هوایی آن مبادرت می کند. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به کراسنودار یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار را از درب منزل شما تحویل می گیرد و پروسه ارسال بار به کراسنودار را به انجام می رساند و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بعد از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به کراسنودار صادر می شود ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما ارائه می کند.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به کراسنودار حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به کراسنودار  و فریت بار به کراسنودار  

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به کراسنودار بهره می برد. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به کراسنودار  را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به کراسنودار به این ترتیب است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به کراسنودار  

 

موضوع حمل بار به روسیه در قسمت بسته بندی اهمیت ویژه ای می یابد. درصورتی که بار شما  بسته بندی  اصولی نداشته باشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نمی کنند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که بار شما آسیب ببیند، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب چشم پوشی می کند و خسارتی به شما نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به کراسنودار را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید . ما آماده ایم تا وظیفه بسته بندی اصولی آن را  نیز بر عهده بگیریم. بار در هر وزنی به وسیله پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر خواهد شد.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به کراسنودار  

 

اضافه بار مسافران کراسنودار باید فریت شود؛ اگر بدانید که هزینه فریت بار به کراسنودار  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز خواهد بود با ما هم عقیده می شوید که  فریت مقرون به صرفه تر است.اگر بنا شد راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ شوید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به شکل اصولی بسته بندی می­کنیم. سپس بار شما برای انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی می­رود. پس ازپایان یافتن امور گمرکی، بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به کراسنودار ( مناسب ترین نرخ فریت بار به کراسنودار  ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما داده خواهد شد.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به کراسنودار  ، ارسال بار به کراسنودار  به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به کراسنودار  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به روسیه سابقه دارد. در صورتی که خواستید بار تجاری به کراسنودار بفرستید، با ما تماس بگیرید و از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به کراسنودار  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به کراسنودار  

 

حساس بودن بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه وقتی قرار است لوازم منزل بسته بندی شوند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل ، در زمینه حمل بار به کراسنودار سابقه ای طولانی دارد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. در بسته بندی بار شما ، ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی در نظر گرفته و آماده ارسال به فرودگاه می­شود. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به کراسنودار ارسال می گردد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به کراسنودار  

 

اجرای بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به کراسنودار
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

تهیه و ساخت  جعبه چوبی جهت حمل بی دغدغه  وسایل شما هنگام فریت بار به کراسنودار

دریافت بار از منزل شما در مبدأ و حمل بازها به فرودگاه جهت ارسال بار به کراسنودار
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به کراسنودار  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون اینکه  نیازی به حضور مسافر یا صاحب کالا در گمرک باشد

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به کراسنودار  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس ازتأیید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به کراسنودار  با بهترین نرخ حمل باربه کراسنودار  و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به کراسنودار  در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی کراسنودار  در روسیه

 

پس از فریت بار به کراسنودار ازایران، بار شما به فرودگاه کراسنودار می رسد. پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر کراسنودار  با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر کراسنودار را اعلام می­کنند. در این مرحله،  لازم است قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به کراسنودار را بدانید. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • تلفنتان را در دسترس بگذارید.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس مرقوم کنید تا کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

به طور معمول مأموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس پیگیر بار ارسالی خودتان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه کراسنودار،باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را تحویل بگیرید.
سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر اساس قوانین مکتوب گمرکی بر تمام مراحل  فریت بار به کراسنودار  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله شما باید عوارض گمرکی بپردازید که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت است. افزون بر این، هزینه هایی مانند هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید پرداخت شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری نیز در نظر گرفته شده که به پول حمل بار به کراسنودار  در مبدا  ارتباطی ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به کراسنودار   و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از گذشت چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

ارسال بار به کراسنودار چند روز طول می کشد؟

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به کراسنودار چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

برای ارسال بار به کراسنوداربسته بندی باید به چه صورت باشد؟

 

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

اطلاعات بیشتر

درباره کراسنودار

کراسنودار شهر و مرکز مدیریتی سرزمین کراسنودار روسیه، واقع بر رود کوبان در فاصله تقریبی یکصد و پنجاه کیلومتری شمال بندر نووروسیسک در دریای سیاه است. جمعیت این شهر حدود  یک میلیون نفر  است. اگر مقصد  سفر ، تحصیل، مهاجرت یا تجارت شما شهر کراسنودار است ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، مشورت کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به کراسنودار

نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنودار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنودار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنودار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنودار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر کراسنودار

کالاهای فریت شده از ایران به کراسنودار

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به کراسنودار

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کراسنودار

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر کراسنودار
KRASNODAR WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار