خدمات فریت بار به کراسنویارسک

فریت بار به کراسنویارسک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

اگر مسافری بپرسد چگونه می توان اضافه بار را ارزان به  کراسنویارسک فرستاد، در پاسخ باید گفت با فریت بار . خب پرسش بعدی درباره این است که چگونه می شود این کار را انجام داد؟ مسافرانی که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی کراسنویارسک  ،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنند  بهترین راه استفاده از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران است. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  کراسنویارسک روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  کراسنویارسک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

کراسنویارسک ، مرکز ایالت کراسنویارسک روسیه ، در رودخانه ‌ینیسی واقع ‌شده است. این شهر با جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر، سومین شهر بزرگ سیبری پس از نوووسیبریک و امسک به شمار می رود. کراسنویارسک، یکی از تقاطع‌های مهم در مسیر راه ‌آهن و یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آلومینیوم در روسیه است. این شهر به خاطر مناظر طبیعی زیبایش شناخته می شود. نویسنده معروف ، آنتون چخوف، کراسنویارسک را زیباترین شهر در سیبری توصیف کرده است.

فرودگاه بین المللی کراسنویارسک ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

اکنون شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران با هدف سهولت در کار ارسال کنندگان، به مرکزی برای ثبت درخواست فریت بار شما تبدیل شده  و شما را در ارسال بار به  کراسنویارسک یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به  کراسنویارسک ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  کراسنویارسک صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  کراسنویارسک و فریت بار به  کراسنویارسک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  کراسنویارسک؛
ارسال لوازم منزل به شهر  کراسنویارسک؛
فریت بار تجاری به  کراسنویارسک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به کراسنویارسک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

 

 از لوازم سفر و ارسال بار بلیط و پاسپورت است. همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به  کراسنویارسک بسیار ضروری است. به ویژه هنگام فریت بار به بلیط و پاسپورت حتما نیاز خواهید داشت.  شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بارتان را بدون بلیط و پاسپورت به  کراسنویارسک ارسال کند و فریت بار به  کراسنویارسک را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به  کراسنویارسک ارسال کنند، باید بدانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  کراسنویارسک و فریت بار به  کراسنویارسک بسیار لازم است.
در صورتی که تاجرید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده اید و کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به  کراسنویارسک از کارت بازرگانی همکاران دیگر استفاده کند.
در زمان  ارسال بار به  کراسنویارسک در بیشتر مواقع  حضورتان ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، چنین است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی می فرستد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  کراسنویارسک و حمل هوایی آن می پردازد. در صورتی که مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به  کراسنویارسک یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به  کراسنویارسک را برعهده خواهد گرفت و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  کراسنویارسک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم می کند.

 باید بدانید بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  کراسنویارسک حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به کراسنویارسک و فریت بار به کراسنویارسک

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با سرویس های متنوع آماده است تا هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را ارسال کند. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  کراسنویارسک را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  کراسنویارسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به کراسنویارسک

 

بسته بندی کالا ها در حمل بار به روسیه بسیار مهم است. بسته بندی باید به گونه ای باشد که تایید ماموران قسمت باربری فرودگاه امام را بگیرد. اگر بار با بسته بندی نامناسب ارسال شود، در صورت بروز حادثه، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت. پس بهترین راه این است که فرایند ارسال بار به  کراسنویارسک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول کنید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به کراسنویارسک

 

در صورتی که عازم  کراسنویارسک هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به  کراسنویارسک حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. پس فریت مقرون به صرفه تر خواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل می کند.  توجه کنید اگر خواستید فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید،  حتماً یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ باشید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد. به این ترتیب بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. با پایان امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  کراسنویارسک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  کراسنویارسک ) صادر خواهد شد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می گردد.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به کراسنویارسک، ارسال بار به کراسنویارسک  به صورت تجاری

 

صادرات به کراسنویارسک، مواد غذایی، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی را شامل می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال هاست محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه ارسال می کند. در صورتی که می خواهید بار تجاری به کراسنویارسک بفرستید، با ماتماس بگیرید و از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، بهره مند شوید. انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  کراسنویارسک از دیگر خدمات شرکت سفیران است.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به کراسنویارسک

 

این نحوه  بسته بندی کالاست که سلامت آن را تضمین می کند. ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل یکی دیگر از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل بار به  کراسنویارسک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حاضرمی شوند. بسته بندی بار شما،  براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می شود و آماده ارسال به فرودگاه خواهد شد. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به  کراسنویارسک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به کراسنویارسک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به کالینینگراد
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به کالینینگراد

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به کالینینگراد
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به کالینینگراد و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  کالینینگراد احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  کالینینگراد با بهترین نرخ حمل باربه  کالینینگراد و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به کراسنویارسک در هنگام تحویل بار در فرودگاه کراسنویارسک در روسیه

 

 

کارمندان ایرلاین مربوطه رسیدن بار هوایی شما به شهر  کراسنویارسک را خبر می دهند. اینجاست که دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  کراسنویارسک بسیار لازم است. توجه کنید:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

ایرلاین ها تلاشی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نمی کنند. پس بهتر است خودتان پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس حاصل کنید. پس از اطمینان از رسیدن بارتان به فرودگاه  کراسنویارسک باید به قسمت بار آن هواپیمایی بروید و اصل بارنامه و قبض انبار را بگیرید. نظارت  بر مراحل ارسال بار به کراسنویارسک  نیز با گمرک است . بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به  کراسنویارسک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  کراسنویارسک و رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند.البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار کراسنویارسک به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به کراسنویارسک چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به کراسنویارسک چند روز طول می کشد؟

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره کراسنویارسک

کراسنویارسک ، مرکز ایالت کراسنویارسک روسیه ، در رودخانه ‌ینیسی واقع ‌شده است. این شهر با جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر، سومین شهر بزرگ سیبری پس از نوووسیبریک و امسک به شمار می رود. کراسنویارسک، یکی از تقاطع‌های مهم در مسیر راه ‌آهن و یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آلومینیوم در روسیه است. این شهر به خاطر مناظر طبیعی زیبایش شناخته  می شود . نویسنده معروف ، آنتون چخوف، کراسنویارسک را زیباترین شهر در سیبری توصیف کرده است. کل مساحت شهر، از جمله حومه شهر و رودخانه، سیصدو پنجاه کیلومتر مربع است. رودخانه ‌ینیسی از غرب به شرق شهر جریان دارد. چندین جزیره در رودخانه وجود دارد که عمدتاً تفریحی هستند .  اگر قصد مسافرت یا تجارت در کراسنویارسک را دارید ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، مشورت کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به کراسنویارسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنویارسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنویارسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنویارسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کراسنویارسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر کراسنویارسک

کالاهای فریت شده از ایران به کراسنویارسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به کراسنویارسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کراسنویارسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر کراسنویارسک
KRASNOYARSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار