خدمات فریت بار به کمروف

فریت بار به کمروف  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

چه کسانی با فریت بار سر و کار دارند؟ بسیاری از مسافرانی که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به  کمروف  بفرستند در پی پاسخ این پرسش هستند. اگر مسافر یا مهاجر شهر کمروف  هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه  بین المللی الکسی آرخیپو‌ویچ لئونوف­،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید، راه مناسب نزد ماست.  ما مراحل ارسال بار به  کمروف  را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهیم. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا  کمروف  روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به  کمروف  آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

کمروف ، شهری صنعتی و مرکز اداری استان کمروف روسیه است که در مجاورت رودخانه‌های ایسکیتیم و تام در منطقه معدن زغال‌سنگ بزرگ حوضه کوزنتسک واقع ‌شده است. جمعیت این شهر طبق آخرین آمار، در حدود ششصد هزار نفر سرشماری شده است. کمروف یک شهر مهم صنعتی است که از دوران شوروی سابق ، با کارخانه‌های تولید فولاد، آلومینیوم و ماشین‌آلات مهم همراه با مواد شیمیایی، کود و دیگر صنایع تولیدی باقی‌ مانده است.

فرودگاه  بین المللی الکسی آرخیپو‌ویچ لئونوف ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، حمل انواع بار شما را  به  کمروف  متقبل می شود. این مجموعه می­تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به  کمروف ، امور گمرکی در گمرکاتکشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به  کمروف  صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به  کمروف  و فریت بار به  کمروف ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به  کمروف ؛
ارسال لوازم منزل به شهر کمروف ؛
فریت بار تجاری به  کمروف .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به کمروف  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

نقش بلیط و پاسپورت در سفر چیست؟ خب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر و ارسال بار به  کمروف  ضروری است. صادر کنندگان باید بدانند که فریت بار به کمروف با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه خواهد بود، ولی بلیط و پاسپورت حتماً باید همراهتان باشد.  شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به  کمروف  ارسال کند و فریت بار به  کمروف  را انجام دهد.
تاجرانی که کارت بازرگانی ندارند  و درصدد فرستادن فرش ، مواد غذایی و صنایع دستی به  کمروف  هستند  حتما می دانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی به منظور انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به  کمروف  و فریت بار به  کمروف  ضروری است. حل مشکل شما باز هم پیش ماست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به  کمروف  از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
در زمان  ارسال بار به  کمروف حضور در بیشتر مواقع ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این شکل است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به  کمروف  و حمل هوایی آن می پردازد. اگر مسافر نباشید و  فقط بخواهید ضمن ارسال بار به  کمروف  برای عزیزانتان سوغات بفرستید هم  شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به کمروف  را برعهده می گیرد و کماکان به حضور شما در فرودگاه  نیازی نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به  کمروف  ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم می کند.

باید بدانید بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به  کمروف  حدود چهار یا پنج روز  طول می کشد.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به کمروف و فریت بار به کمروف

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سرویس های گوناگونی در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به کمروف  دارد. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را شامل می شود. شما با سپردن تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به  کمروف  آسوده  خاطر سفر می کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به  کمروف  چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به کمروف

 

چگونگی حمل بار به روسیه بسیار مهم است. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. بهتر این است  که فرایند ارسال بار به  کمروف  را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما واگذار کنید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به کمروف

 

اضافه بار خودتان را  هنگام سفر به کمروف  فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به  کمروف  حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز خواهد بود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد.  اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینیدو فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به  کمروف  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به  کمروف  ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به کمروف ، ارسال بار به کمروف به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به  کمروف  شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به  کمروف  بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به  کمروف  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به کمروف

 

اگر به بسته بندی کالایتان اهمیت می دهید ، بهتر است آن را به ما بسپارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به  کمروف  است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند و بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می نمایند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به  کمروف  فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به کمروف

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به  کمروف
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به  کمروف

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به  کمروف
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به  کمروف  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به  کمروف  احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بارصدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به  کمروف  با بهترین نرخ حمل باربه  کمروف  و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به کمروف  در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی الکسی آرخیپو‌ویچلئونوفدر روسیه

 

با پایان یافتن مرحله اول  فریت بار به  کمروف ،  باید منتظر تماس پرسنل شرکت هواپیمایی باشید تا رسیدن بار هوایی شما به شهر  کمروف  را اعلام کنند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به  کمروف  بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بهتر است خودتان پیگیر بار ارسالی خودتان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید.پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه  کمروف  باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید.

بی شک کسانی هم باید بر تمام مراحل  فریت بار به  کمروف   تا تحویل کالا نظارت کنند.  این وظیفه گمرک است. در این مرحله، نوبت پرداخت عوارض گمرکی است که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز لحاظ خواهد شد. درهر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به  کمروف  در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به  کمروف   و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار کمروف  به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به کمروف  چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به کمروف  چند روز طول می کشد؟

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره کمروف

کمروف ، شهری صنعتی و مرکز اداری استان کمروف روسیه است که در مجاورت رودخانه‌های ایسکیتیم  و تام در منطقه معدن زغال‌سنگ بزرگ حوضه کوزنتسک واقع ‌شده است . جمعیت این شهر طبق آخرین آمار، در حدود ششصد  هزار نفر سرشماری شده است. کمروف یک شهر مهم صنعتی است که از دوران شوروی سابق ، با کارخانه‌های تولید فولاد، آلومینیوم و ماشین‌آلات مهم همراه با مواد شیمیایی، کود و دیگر صنایع تولیدی باقی‌ مانده است. اما پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، صنایع شهر با رکود اقتصادی و افزایش شدید نرخ بیکاری روبرو شده‌اند . برای مسافرت یا تجارت در کمروف،  به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، اعتماد کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به کمروف

نرخ ارز جهت ارسال بار از کمروف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کمروف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کمروف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کمروف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر کمروف

کالاهای فریت شده از ایران به کمروف

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به کمروف

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کمروف

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر کمروف
KEMEROVO WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار