خدمات فریت بار به گلن دژیک

فریت بار به گلن دژیک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

دلایل زیادی هست که شما را مجاب می کند بارهای اضافی تان در سفر به گلن‌دژیک را با فریت بار بفرستید.پس لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به گلن‌دژیک بفرستند.اما چگونه؟ ما به شما می گوییم.اگر مسافر یا مهاجر گلن‌دژیک هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه  گلن‌دژیک، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به گلن‌دژیک را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا گلن‌دژیکروسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه با داشتن مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور  و بهره مندی از  پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی ، در خدمت شماست.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به گلن‌دژیک آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

گلن دژیک ،  شهری پر رفت‌ و آمد در سرزمین کراسنودار روسیه است . این شهر در خلیج گلن دژیک در دریای سیاه ، واقع‌شده است. جمعیت شهر در حدود هفتاد و پنج هزار نفر و مساحت آن صد و بیست و سه کیلومتر مربع است. آب و هوای گلن دژیک، نیمه قطبی مرطوب و خنک، نزدیک به آب و هوای نیمه‌خشک است .

فرودگاه گلن‌دژیک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

درخواست خود را به آسانی در شرکت سفیران ثبت کنید تا شما را در ارسال بار به گلن‌دژیک یاری کنیم. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به گلن‌دژیک ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به گلن‌دژیک صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به گلن‌دژیک و فریت بار به گلن‌دژیک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به گلن‌دژیک؛
ارسال لوازم منزل به شهر گلن‌دژیک؛
فریت بار تجاری به گلن‌دژیک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به گلن دژیک از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مرحله های سفر و ارسال بار به گلن‌دژیک ضروری به نظر می رسد. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه گلن‌دژیک با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی بلیط و پاسپورت را حتما از شما خواهند خواست.  شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به گلن‌دژیکبفرستد و فریت بار به گلن‌دژیک را انجام دهد.
تاجرانی که خواهان فریت بار تجاری و ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به گلن‌دژیکهستند، فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی را همراه داشته باشند. آیا ارسال بار به گلن‌دژیک و فریت بار به گلن‌دژیکبدون این مدارک امکان پذیر نیست؟
 چرا. در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی می تواند در زمینه ارسال بار به گلن‌دژیک از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند. ارسال بار به گلن‌دژیکبه حضور شما نیاز ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی می فرستد و به امور گمرکی جهت  ارسال بار به گلن‌دژیکوحمل هوایی آن خواهد پرداخت. درصورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به گلن‌دژیک یا  فرستادن سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به گلن‌دژیک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به گلن‌دژیک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به گلن‌دژیک حدود چهار یا پنج روز بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به گلن دژیک و فریت بار به گلن دژیک

 

 تاکنون از سرویس های گوناگون شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به گلن‌دژیک بهره برده اید؟ این خدمات بارهای مختلف از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را دربر می­گیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به گلن‌دژیک را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به گلن‌دژیک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به گلن دژیک

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به گلن‌دژیک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به گلن دژیک

 

در صورتی که عازم گلن‌دژیک هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به گلن‌دژیک حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتیدراه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه تماس بگیرید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به گلن‌دژیک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به گلن‌دژیک ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به گلن دژیک ، ارسال بار به گلن دژیک به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به گلن‌دژیک شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به گلن‌دژیک بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به گلن‌دژیک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به گلن دژیک

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به گلن‌دژیک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به گلن‌دژیک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به گلن دژیک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به گلن‌دژیک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به گلن‌دژیک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به گلن‌دژیک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به گلن‌دژیک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به گلن‌دژیک احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شمادرگمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به گلن‌دژیک با بهترین نرخ حمل باربه گلن‌دژیک و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به گلن دژیک در هنگام تحویل بار در فرودگاه گلن‌دژیک در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به گلن‌دژیک از ایران به فرودگاه گلن‌دژیک، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر گلن‌دژیک با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر گلن‌دژیک را اعلام می­نماید. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشورروسیه در هنگام فریت بار به گلن‌دژیک بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه گلن‌دژیک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به گلن‌دژیک  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به گلن‌دژیک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به گلن‌دژیک  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغیرا جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار گلن‌دژیک  به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به گلن‌دژیک چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به گلن‌دژیک چند روز طول می کشد؟

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره گلن دژیک

گلن دژیک ،  شهری پر رفت‌ و آمد در سرزمین کراسنودار  روسیه است . این شهر در خلیج گلن دژیک در دریای سیاه ، واقع‌شده است. جمعیت شهر در حدود هفتاد و پنج هزار نفر و مساحت آن صد و بیست و سه کیلومتر مربع است .  آب و هوای گلن دژیک، نیمه قطبی مرطوب و خنک، نزدیک به آب و هوای نیمه‌خشک است . برای مسافرت یا تجارت در گلن دژیک  به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، اعتماد کنید .

به روزترین اطلاعات فریت بار به گلن دژیک

نرخ ارز جهت ارسال بار از گلن دژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گلن دژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گلن دژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از گلن دژیک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر گلن دژیک

کالاهای فریت شده از ایران به گلن دژیک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به گلن دژیک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به گلن دژیک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر گلن دژیک
GELENDZHIK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار