خدمات فریت بار به یکاترینبورگ

فریت بار به یکاترینبورگ در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

اگر قصد مسافرت  یا مهاجرت به یکاترینبورگ را دارید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه کولتسوو، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شما می گوییم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به یکاترینبورگ را در سلامت کامل و در کوتاه ترین زمان ممکن با منصفانه ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا یکاترینبورگ روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به یکاترینبورگ آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

یکاترینبورگ، چهارمین شهر بزرگ روسیه و مرکز مدیریتی سوردلوفسک است  که بر رود آیست در شرق کوهستان اورال، در میانه قاره اوراسیا و مرز بین اروپا و آسیا قرار گرفته است. این شهر مرکز اصلی فرهنگ و صنعت استان است. جمعیت این شهر بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر میباشد. تراکم یکاترینبورگ چهارمین تراکم شهری بزرگ در روسیه و همچنین در میان سه تراکم با بیشترین توسعه پس از صنعتی شدن در کشور به حساب می آید.

فرودگاه کولتسوو، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، مرکزی است که هدف آن سهولت ثبت درخواست فریت بار شما ست و شما را در ارسال بار به یکاترینبورگ یاری کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به یکاترینبورگ ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا رااجرا کند. پس از آن بارشما با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به یکاترینبورگ صادر می گردد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به یکاترینبورگ و فریت بار به یکاترینبورگ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به یکاترینبورگ؛
ارسال لوازم منزل به شهر یکاترینبورگ؛
فریت بار تجاری به یکاترینبورگ.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به یکاترینبورگ از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به یکاترینبورگ ضروری است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه یکاترینبورگ با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به یکاترینبورگ ارسال کند و فریت بار به یکاترینبورگ را انجام دهد.
تجارت فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به یکاترینبورگ نیز باارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی ممکن است. ارسال بار به یکاترینبورگ و فریت بار به یکاترینبورگ بدون این مدارک ممکن نیست. اگر تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده اید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به یکاترینبورگ از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
بودن شما در زمان  ارسال بار به یکاترینبورگ ضرورتی ندارد. کار ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران،  تحویل گرفتن بار شما از درب منزل، دفتر و انبار و حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی است. همچنین انجام  امور گمرکی جهت  ارسال بار به یکاترینبورگ و حمل هوایی آن نیز بر عهده ما خواهد بود. در صورتی که شما مسافر نیستید و فقط می خواهید سوغات برای  عزیزان خود بفرستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به یکاترینبورگ را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به یکاترینبورگ ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد پروسه ارسال بار های مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به یکاترینبورگ، حدود چهار یا پنج روز طول می کشد.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به یکاترینبورگ و فریت بار به یکاترینبورگ

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های گوناگون در زمینه صنعت حمل هوایی و بار هوایی و ارسال بار به یکاترینبورگ است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به یکاترینبورگ را به ما بسپارید و با خاطری آسوده مسافرت کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به یکاترینبورگ چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به یکاترینبورگ

 

اگر بسته بندی  بار تان استاندارد نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. اگر پذیرش صورت گرفت هم در صورت وارد شدن آسیب به بار شما، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت طفره خواهدرفت. پس بهتر است فرایند ارسال بار به یکاترینبورگ را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول کنید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر خواهد شد.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به یکاترینبورگ

 

در صورتی که عازم یکاترینبورگ هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، باید بارتان را فریت کنید؛ چون هزینه فریت بار به یکاترینبورگ حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز خواهد بود. پس طبیعتاً فریت مقرون به صرفه تر است. به هر صورت شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز پیش از پرواز با این مجموعه هماهنگ باشید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی برده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به یکاترینبورگ ( مناسب ترین نرخ فریت بار به یکاترینبورگ ) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به یکاترینبورگ ، ارسال بار به یکاترینبورگ به صورت تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه در کارنامه خود دارد. اگر فرستنده بار تجاری به یکاترینبورگ هستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به یکاترینبورگ بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به یکاترینبورگ

 

بسته بندی کالا برای ما بسیار مهم است.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. نحوه بسته بندی سلامت کالای شما را مشخص می کند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به یکاترینبورگ است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامنصفانه ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به یکاترینبورگ ارسال خواهد شد.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به یکاترینبورگ

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به یکاترینبورگ
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به یکاترینبورگ

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به یکاترینبورگ
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به یکاترینبورگ و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به یکاترینبورگ احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به یکاترینبورگ با بهترین نرخ حمل باربه یکاترینبورگ و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به یکاترینبورگ در هنگام تحویل بار در فرودگاه کولتسوو  در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به یکاترینبورگ منتظر تماس پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر یکاترینبورگ باشید. آنها رسیدن بار هوایی شما به شهر یکاترینبورگ را به اطلاعتان می رسانند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به یکاترینبورگ بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول مأموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس  بهترین راهکار این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه یکاترینبورگ، می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت کنید.
نظارت دقیقی بر تمام مراحل  فریت بار به یکاترینبورگ  تا تحویل کالا از سوی گمرک وجود دارد.

میزان عوارضی که باید در این مرحله بپردازید به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه، مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری باید توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع ربطی به پول حمل بار به یکاترینبورگ در مبدأ ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به یکاترینبورگ  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری بپردازید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما می خواهند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار فرق می کند.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به یکاترینبورگ چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به یکاترینبورگ مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به یکاترینبورگ در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره یکاترینبورگ

یکاترینبورگ، چهارمین شهر بزرگ روسیه و مرکز مدیریتی سوردلوفسک است  که بر رود آیست در شرق کوهستان اورال، در میانه قاره اوراسیا و مرز بین اروپا و آسیا قرار گرفته است. این شهر مرکز اصلی فرهنگ و صنعت استان است. جمعیت این شهر بیش از یک میلیون و پانصد هزار نفر میباشد. تراکم یکاترینبورگ چهارمین تراکم شهری بزرگ در روسیه و همچنین در میان سه تراکم با بیشترین توسعه پس از صنعتی شدن در کشور به حساب می آید. یکاترینبورگ همچنین مرکز فرماندهی منطقه نظامی مرکزی است. برای سفر، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در یکاترینبورگ ، باما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراه باشید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به یکاترینبورگ

نرخ ارز جهت ارسال بار از یکاترینبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یکاترینبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یکاترینبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از یکاترینبورگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر یکاترینبورگ

کالاهای فریت شده از ایران به یکاترینبورگ

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به یکاترینبورگ

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به یکاترینبورگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر یکاترینبورگ
YEKATERINBURG WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار