خدمات فریت بار به اولیانوفسک

فریت بار به اولیانوفسک  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

 از فریت بار  و قوانینش چه می دانید ؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به اولیانوفسک بفرستند. مسافران یا مهاجراناولیانوفسک می توانند بارشان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه باراتایوکا اولیانوفسک،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنیدما بهترین راه را به شما می گوییم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به اولیانوفسک  را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا اولیانوفسک روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به اولیانوفسک  آگاهی یابید.  شماره تماس ما: 88830215

اولیانوفسک ،  شهری در استان اولیانوفسک کشور روسیه است. این شهر مرکز استان اولیانوفسک و بزرگ‌ترین شهر آن به شمار می آید. اولیانوفسک در سواحل رودخانه ولگا قرار گرفته و جمعیتی آن را هفتصد هزار نفر تخمین زده اند. نام اولیانوفسک از ولادیمیر لنین، تئوریسین و انقلابی کمونیست روسی، برگرفته‌ شده است. اولیانوفسک، شهری دور افتاده در کشور روسیه است و هشتصد کیلومتر با مسکو فاصله دارد. مساحت این شهر ششصد کیلومتر مربع است، اما به دلیل نداشتن شرایط مساعد و نبود امکانات کافی برای زندگی، تراکم جمعیتی بسیاری کمی در این شهر زندگی می‌کنند.

فرودگاه باراتایوکا اولیانوفسک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران،باتجربه خود در زمینه حمل هوایی شما را در ارسال بار به اولیانوفسک  یاری می کند. این شرکت می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به اولیانوفسک  ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به اولیانوفسک  صادر می شود. ما این خدمات را به شما ارائه می دهیم:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به اولیانوفسک  و فریت بار به اولیانوفسک ؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به اولیانوفسک ؛
ارسال لوازم منزل به شهر اولیانوفسک ؛
فریت بار تجاری به اولیانوفسک .

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به اولیانوفسک  از باربری فرودگاه امام در تهران

 

اگرهنگام سفر بلیط و پاسپورت همراهتان نباشد چه می شود؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به اولیانوفسک  ضروری است. صادر کنندگان باید بدانند  که فریت باربه اولیانوفسک  با هواپیما  در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی به بلیط و پاسپورت را حتما از شما می خواهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به اولیانوفسک ارسال کند و فریت بار به اولیانوفسک  را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به اولیانوفسک  ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی  و ارسال بار به اولیانوفسک  و فریت بار به اولیانوفسک الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید،شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به اولیانوفسک  از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان ارسال بار به اولیانوفسک  در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت ارسال بار به اولیانوفسک  و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به اولیانوفسک یا فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به اولیانوفسک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به اولیانوفسک­، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به اولیانوفسک حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به اولیانوفسک  و فریت بار به اولیانوفسک  

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به اولیانوفسک است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به اولیانوفسک  را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به اولیانوفسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به اولیانوفسک  

 

به جرأت می توان گفت مرحله  بسته بندی یکی از مهمترین مراحل ارسال بار به اولیانوفسک است. ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش بارهای با بسته بندی غیر استاندارد معذورند. در صورت پذیرش نیز در صورت وارد شدن آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نخواهد پرداخت. پس سپردن فرایند ارسال بار به اولیانوفسک به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بهترین راه است. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر خواهد شد.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به اولیانوفسک  

 

 فریت بار مخصوص مسافرانی است که عازم اولیانوفسک  هستند و بارشان وزنی بیش از مقدار مجاز دارد؛ زیرا هزینه فریت بار به اولیانوفسک در حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه خواهد شد. پس پیداست که فریت  بار مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این معضل را حل خواهد کرد. اگر می خواهید راه مقرون به صرفه را انتخاب کنیدو فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ باشید. بار را دردرب منزل به ما تحویل دهیدتا در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی ­نماییم. سپس بار شما به منظور انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به اولیانوفسک  ( مناسب ترین نرخ فریت بار به اولیانوفسک  ) صادر و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به اولیانوفسک  ، ارسال بار به اولیانوفسک  به صورت تجاری

 

خیلی از صادرات به اولیانوفسک  مواد غذایی،  فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی را شامل می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که قصد دارید بار تجاری به اولیانوفسک ارسال کنید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در کوتاه ترین و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به اولیانوفسک  بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به اولیانوفسک  

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل.  ما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل با سابقه طولانی جهت حمل بار به اولیانوفسک همراهتان هستیم. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا میابند. بسته بندی بار شما را به شکل استاندارد و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده فرستادن به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به اولیانوفسک فرستادهمی­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به اولیانوفسک  

 

بسته بندی تخصصی فریت بار به اولیانوفسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما بسپارید. پرسنل با تجربه ما در محل شما و با حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی می­کنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد شد.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به اولیانوفسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به اولیانوفسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در نقطه مورد نظر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به اولیانوفسک  و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی خواهند فرستاد

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به اولیانوفسک باید تشریفات گمرکی را طی کند. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به اولیانوفسک  با بهترین نرخ حمل باربه اولیانوفسک و گرفتن رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به اولیانوفسک  در هنگام تحویل بار در فرودگاه باراتایوکا اولیانوفسک   در روسیه

 

پس از رسیدن بارتان  به اولیانوفسک ،کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر  اولیانوفسک بر اساس اطلاعات داده شده با شماره شما تماس می­گیرند و  شما را از رسیدن بار هوایی به شهر اولیانوفسک خبر دار می کنند. لازم است شما با  قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به اولیانوفسک آشنا باشید. چون ترخیص کالا با شماست. توجه کنید:

  • در این مدت تلفنتان در دسترس باشد.
  • دادن دو یا سه شماره تماس برای اطمینان لازم است.

بطور طبیعی ماموران ایرلاین ها تلاش ویژه ای برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکار پیش رو این است که شما خودتان پیگیر بار ارسالی خودتان باشید و با شرکت هواپیمایی تماس برقرار کنیدوضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه اولیانوفسک  می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به اولیانوفسک  تا تحویل کالا نظارت خواهند داشت. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما مطالبه می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن گوناگون است. همینطور، هزینه هایی مانند هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید محاسبه شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری توسط گیرنده کالا پرداخت خواهد شد و این موضوع به پول حمل بار به اولیانوفسک  در مبدا ارتباطی ندارد. ولیکن این مبالغ تقریباً ناچیز است. همچنین در اکثر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت بعد از اتمام مراحل فریت بار به اولیانوفسک   و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نمی گردد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان لازم است به شرکت انباردار، هزینه بیشتری بپردازید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را به منظور ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .باید گفت این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

برای ارسال بار به اولیانوفسک بسته بندی باید به چه صورت باشد؟

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به اولیانوفسک چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

برای فریت بار به اولیانوفسک می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

 

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.

اطلاعات بیشتر

درباره اولیانوفسک

اولیانوفسک ،  شهری در استان اولیانوفسک کشور روسیه است. این شهر مرکز استان اولیانوفسک و بزرگ‌ترین شهر آن به شمار می آید. اولیانوفسک در سواحل رودخانه ولگا قرار گرفته و جمعیتی آن را هفتصد هزار نفر تخمین زده اند. نام اولیانوفسک از ولادیمیر لنین، تئوریسین و انقلابی کمونیست روسی، برگرفته‌ شده است. اولیانوفسک، شهری دور افتاده در کشور روسیه است و هشتصد کیلومتر با مسکو فاصله دارد. مساحت این شهر ششصد کیلومتر مربع است، اما به دلیل نداشتن شرایط مساعد و نبود امکانات کافی برای زندگی، تراکم جمعیتی بسیاری کمی در این شهر زندگی می‌کنند. این شهر یک ‌بار، در اوایل حکومت شوروی نابود شد و آثار تاریخی و کلیساهای آن از بین رفت. امروز برخی از اندک آثار تاریخی بجای مانده از شهر در موزه‌های تازه تاسیس اولیانوفسک نگهداری می‌شود . ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به اولیانوفسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از اولیانوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اولیانوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اولیانوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اولیانوفسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر اولیانوفسک

کالاهای فریت شده از ایران به اولیانوفسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به اولیانوفسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اولیانوفسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر اولیانوفسک
ULYANOVSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار