خدمات فریت بار به ایرکوتسک

فریت بار به ایرکوتسک در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

پرسش بسیاری از مسافرانی است که تصمیم دارند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به ایرکوتسک بفرستند این است که فریت بار چیست؟ چنانچه مسافر یا مهاجر ایرکوتسک هستید و می خواهید کالاهایتان را  دراندازه و وزن های گوناگون، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی ایرکوتسک، با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را پیش پایتان می گذاریم. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به ایرکوتسک را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت به انجام می رساند. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا کالای تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا ایرکوتسک روسیه را به شرکت سفیران بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند گردید. مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور، به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی از ویژگی های شرکت ماست.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به ایرکوتسک آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215

ایرکوتسک ،  شهری واقع در شمالی‌ ترین نقطه کره زمین، یکی از شهرهای سیبری و مرکز استان ایرکوتسک روسیه است. شهر ایرکوتسک در کنار رود آنکارا و مابین سد ایرکوتسک و دریاچه بایکال قرار دارد. این شهر جمعیتی بیش از یک میلیون نفر و مساحتی در حدود دویست و هشتاد  کیلومتر مربع را به ثبت رسانده است. به سبب بهره مندی از آثار تاریخی، ایرکوتسک را  پاریس سیبری نامیده اند. مرکز شهر ایرکوتسک، توسط شاخه‌ای از رود ایدا از بخش مهم شهر که مکان‌هایی چون صومعه، دژ، حومه و بندرگاه ایرکوتسک در آن قرار دارد، جداشده است. ایرکوتسک دارای سرما و گرمای شدید است.

فرودگاه بین المللی ایرکوتسک، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، متخصص حمل هوایی انواع بار، مرکزی است که بناست از مرحله ثبت درخواست تا فریت بار به ایرکوتسک و ارسال بار به ایرکوتسک شما را یاری کند. این مجموعه قادر است پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واجرای بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما که ضامن سلامت بار شما در پروسه ارسال بار به ایرکوتسک است ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن، بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به ایرکوتسک صادر می شود. خدمات بار مجموعه مااین موارد را در بر می گیرد:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به ایرکوتسک و فریت بار به ایرکوتسک؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به ایرکوتسک؛
ارسال لوازم منزل به شهر ایرکوتسک؛
فریت بار تجاری به ایرکوتسک.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به ایرکوتسک از باربری فرودگاه امام در تهران

 

اگردرسفر بلیط و پاسپورت  را نداشته باشد چه اتفاقی می افتد؟ خوب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به ایرکوتسک لازم است. صادر کنندگان باید بدانند که فریت باربه ایرکوتسک با هواپیما که البته حجم کمی داشته باشند مقرون به صرفه است، ولی داشتن به بلیط و پاسپورت ضروری است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران می تواندبدون بلیط و پاسپورت فریت بار به ایرکوتسک را انجام دهد.
تاجرانی  که به فریت بار تجاری  نیاز مبرم دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به ایرکوتسک ارسال نمایند، در مرحله تشریفات گمرکی باید فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی را برای ارسال بار به ایرکوتسک و فریت بار به ایرکوتسک همراه داشته باشند. اگر تاجر هستید و کارت بازرگانی تان آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به ایرکوتسک از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
 باید گفت حضورشما هنگام ارسال بار به ایرکوتسک ضروری نیست.انجام کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر یا انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به ایرکوتسک و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار به ایرکوتسک یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به ایرکوتسک را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به ایرکوتسک ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به ایرکوتسک حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به ایرکوتسک و فریت بار به ایرکوتسک

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به ایرکوتسک است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به ایرکوتسک را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به ایرکوتسک چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به ایرکوتسک

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به ایرکوتسک را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به ایرکوتسک

 

در صورتی که عازم ایرکوتسک هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به ایرکوتسک حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینیدو فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی می­نماییم. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به ایرکوتسک ( مناسب ترین نرخ فریت بار به ایرکوتسک ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به ایرکوتسک ، ارسال بار به ایرکوتسک به صورت تجاری

 

بسیاری از صادرات به ایرکوتسک شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به ایرکوتسک بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به ایرکوتسک بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به ایرکوتسک

 

اهمیت بسته بندی کالا بر کسی پوشیده نیست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به ایرکوتسک است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به ایرکوتسک فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به ایرکوتسک

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به ایرکوتسک
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به ایرکوتسک

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به ایرکوتسک
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به ایرکوتسک و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به ایرکوتسک احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به ایرکوتسک با بهترین نرخ حمل باربه ایرکوتسک و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به ایرکوتسک در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی ایرکوتسک در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به ایرکوتسک از ایران به فرودگاه ایرکوتسک، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهرایرکوتسک با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر ایرکوتسک را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به ایرکوتسک بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه ایرکوتسک می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به ایرکوتسک  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید لحاظ شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به ایرکوتسک در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به ایرکوتسک  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد.پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

 

حمل اضافه بار مسافری به ایرکوتسک چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به ایرکوتسک مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به ایرکوتسک در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره ایرکوتسک

ایرکوتسک ،  شهری واقع در شمالی‌ ترین نقطه کره زمین، یکی از شهرهای سیبری و مرکز استان ایرکوتسک روسیه است. شهر ایرکوتسک در کنار رود آنکارا و مابین سد ایرکوتسک و دریاچه بایکال قرار دارد. این شهر جمعیتی بیش از یک میلیون نفر و مساحتی در حدود دویست و هشتاد  کیلومتر مربع را به ثبت رسانده است. به سبب بهره مندی از آثار تاریخی، ایرکوتسک را  پاریس سیبری نامیده اند. مرکز شهر ایرکوتسک، توسط شاخه‌ای از رود ایدا از بخش مهم شهر که مکان‌هایی چون صومعه، دژ، حومه و بندرگاه ایرکوتسک در آن قرار دارد، جداشده است. ایرکوتسک دارای سرما و گرمای شدید است. دمای هوا ایرکوتسک، در سردترین زمان سال گاهی به منفی پنجاه  درجه سانتی گراد و در تابستان ممکن است به سی و پنج درجه سانتی‌گراد نیز برسد. ایرکوتسک را  با معادن طلایش می شناسند. اگر در فکر  مسافرت یا تجارت در ایرکوتسک هستید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به ایرکوتسک

نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ایرکوتسک به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر ایرکوتسک

کالاهای فریت شده از ایران به ایرکوتسک

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به ایرکوتسک

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ایرکوتسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر ایرکوتسک
IRKUTSK WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار