خدمات فریت بار به روستوف

فریت بار به روستوف  در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار به چه کارمان می آید؟ این پرسش بسیاری از مسافرانی است که می خواهند لوازم شخصی یا اضافه بار مسافری خود را به روستوفبفرستند. اگر مسافر یا مهاجر روستوف هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین المللی پلاتف،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما بهترین راه پیش روی شماست. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به روستوف را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا روستوف روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند گردید. این مجموعه با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشور  فعالیت می کند و  پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی نیز ما را همراهی می کنند.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به روستوف آگاه گردید.  شماره تماس ما: 88830215

روستوف، شهری در منطقه یاروسلاو روسیه، یکی از قدیمی ترین شهر های کشور و مرکز توریستی حلقه طلایی است. این شهر واقع در سواحل دریاچه نرو، در دویست کیلومتری شمال شرق مسکو است. با اینکه نام رسمی شهر، روستوف است در میان مردم روسیه ای با عنوان روستوف ولیکی شناخته می شود تا با شهر بسیار بزرگ  روستوف-آن-دون متمایز باشد. 

فرودگاه بین المللی پلاتف، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به روستوف یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شماجهت به سلامت رسیدن آن به روستوف ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به روستوف فرستاده می شود.  به خدمات بار مجموعه ماتوجه کنید:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به روستوف و فریت بار به روستوف؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به روستوف؛
ارسال لوازم منزل به شهر روستوف؛
فریت بار تجاری به روستوف.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به روستوف  از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

تا حالا همراه نداشتن بلیط و پاسپورت نگرانتان کرده است؟ خوب  می دانید که همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به روستوف ضروری است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران می تواند بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به روستوف ارسال کند و فریت بار به روستوف را انجام دهد.
در اجرای تشریفات گمرکی  به خصوص هنگام تجارت فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به روستوف ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی هنگام ارسال بار به روستوف و فریت بار به روستوف الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به روستوف از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حضورشما در زمان  ارسال بار به روستوف در بیشتر مواقع ضروری نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بارتان را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی حمل می کندو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به روستوف و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. اگر مسافر نیستید و ارسال بار به روستوف یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان را در برنامه خود دارید چه حالتی پیش می آید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن کالا از درب منزل، ارسال بار به روستوف را برعهده می گیرد و نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به روستوف ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

به یاد داشته باشید که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به روستوف حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به روستوف  و فریت بار به روستوف  

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به روستوف است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به روستوف را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به روستوف چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به روستوف  

 

به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به روستوف را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول کنید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به روستوف  

 

 فریت بار برای زمانی است که عازم روستوف هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد؛ باید دانست هزینه فریت بار به روستوف حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. پس فریت مقرون به صرفه تر خواهد بود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را بر طرف می کند. راه مقرون به صرفه همکاری با مجموعه سفیران است. برای این کار یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد.  سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی فرستاده می شود. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به روستوف ( مناسب ترین نرخ فریت بار به روستوف ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به روستوف  ، ارسال بار به روستوف  به صورت تجاری

 

 مواد صادراتی به روستوف را  مواد غذایی ، فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی تشکیل می دهند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در زمینه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی به روسیه سابقه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به روستوف بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به روستوف بهره­ مندشوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به روستوف  

 

به موضوع مهم بسته بندی کالا می رسیم.به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل جهت حمل بار به روستوف سابقه ای طولانی دارد. همکاران با تجربه  ما در زمینه بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می­کنند. بسته بندی بار شما را براساس اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به روستوف  فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به روستوف  

 

بسته بندی استاندارد جهت فریت بار به روستوف
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

آماده سازی جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به روستوف

گرفتن بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به روستوف
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به روستوف و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

اجرای تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به روستوف احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به روستوف با بهترین نرخ حمل باربه روستوف و دریافت رزرو کتبی باراز شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به روستوف  در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی پلاتف در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به روستوف  شما به وسیله پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر روستوف از رسیدن بار هوایی به شهر روستوف باخبر می شوید. دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به روستوف  برای فرد ترخیص کننده کالا بسیار ضروری است. توجه کنید:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • با اعلام دو یا سه شماره تماس، کارمندان ایرلاین می توانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

معمولاً ماموران ایرلاین ها کوششی  برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان ندارند. پس راهکار این است که خودتان پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا گردید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه روستوف می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه بر تمام مراحل  فریت بار به روستوف  تا تحویل کالا نظارت می کنند. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت  خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز باید در نظر گرفته شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به روستوف در مبدا ندارد. اما این مبالغ، ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به روستوف  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از گذشت چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت کنید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا گردید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به روستوف  چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به روستوف  مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به روستوف  در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره روستوف

روستوف، شهری در منطقه یاروسلاو روسیه، یکی از قدیمی ترین شهر های کشور و مرکز توریستی حلقه طلایی است. این شهر واقع در سواحل دریاچه نرو، در دویست کیلومتری شمال شرق مسکو است. با اینکه نام رسمی شهر، روستوف است در میان مردم روسیه ای با عنوان روستوف ولیکی شناخته می شود تا با شهر بسیار بزرگ  روستوف-آن-دون متمایز باشد. و نا ایستگاه راه آهن شهر روستوف یاروسلاوسکی است که با توجه به موقعیت این شهر در منطقه یاروسلاو قرار گرفته است. اگر به  مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در روستوف فکر می کنید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به روستوف

نرخ ارز جهت ارسال بار از روستوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از روستوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از روستوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از روستوف به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر روستوف

کالاهای فریت شده از ایران به روستوف

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به روستوف

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به روستوف

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر روستوف
ROSTOV WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار