خدمات فریت بار به سورگوت

فریت بار به سورگوت در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

آیا برای ارسال کالا راهی کارآمدتر از فریت بار سراغ دارید؟ خوب حتما خیلی از شما نمی دانید فریت بار چیست؟ همینطور می خواهید درباره هزینه های آن هم بدانید؟  اگر مسافر یا مهاجر سورگوت هستید و می خواهید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه بین المللی سلمانوف سورگوت،  با منصفانه ترین نرخ ممکن، ارسال کنید ما بهترین راه را به شماعرضه می کنیم.شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار به سورگوت را در سلامت کامل و در نزدیکترین زمان ممکن با مناسب ترین قیمت انجام می دهد. پیشنهاد می کنیم اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا سورگوت روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند گردید. این شرکت دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به سورگوت آگاه شوید. شماره تماس ما: 88830215

سورگوت شهری در ناحیه  اوکروگ خانتی- مانسی اتونوموس کشور روسیه است که در کنار رودخانه اوب  واقع‌ شده و در نزدیکی آن رودخانه ایرتیش قرار دارد. سورگوت یکی از معدود شهرهای روسیه است که از نظر جمعیت ، فعالیت های اقتصادی و گردشگری ؛ بزرگ‌تر از مرکز استان یا مرکز ناحیه و منطقه است . جمعیت سورگوت در حدود چهارصد هزار نفر و مساحت آن حدوداً دویست و بیست کیلومتر مربع است . این شهر ، بزرگ‌ترین بندر رودخانه اوب ، بزرگ‌ترین جاده ، مسیر ریلی به شمال غربی سیبری و دو نیروگاه قدرتمند جهان است. سورگوت دارای چهار مسیر حمل  ونقل اصلی هوایی، دریایی، ریلی و جاده‌ای است .

فرودگاه بین المللی سلمانوف سورگوت، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به سورگوت یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به سورگوت ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما آماده ارسال است. البته با بهترین نرخ حمل بار هوایی . خدمات بار مجموعه ما به این ترتیب است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به سورگوت و فریت بار به سورگوت؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به سورگوت؛
ارسال لوازم منزل به شهر سورگوت؛
فریت بار تجاری به سورگوت.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به سورگوت از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

همراه داشتن بلیط و پاسپورت در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به سورگوت ضروری است.صادر کنندگان باید بدانند  که فریت بار به سورگوت با هواپیما در مورد بارهای کم حجم مقرون به صرفه است، ولی  بلیط و پاسپورت را حتماً باید همراه داشته باشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به سورگوتارسال کند و فریت بار به سورگوت را انجام دهد.
صادر کنندگانی که به فریت بار تجاری نیازدارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به سورگوت ارسال کنند، بدانند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به سورگوت و فریت بار به سورگوت الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی  می تواند در زمینه ارسال بار به سورگوت از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما استفاده کند.
حاضر بودن شما هنگام ارسال بار به سورگوت در بیشتر مواقع ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­دهدو به امور گمرکی جهت  ارسال بار به سورگوت و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. فرستادن سوغات برای  عزیزانتان همدر حوزه فعالیت هایشرکت فریت بار و کارگو سفیران است که  با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به سورگوت را برعهده می گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به سورگوت ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که  بعد از چهار یا پنج روز  منتظر دریافت کالای خود در سورگوت روسیه باشید.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به سورگوت و فریت بار به سورگوت

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به سورگوت است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما را دربر میگیرد. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به سورگوت را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به سورگوت چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به سورگوت

 

 چه چیز ضامن سلامتی کالاهای ما در سفرهای طولانی است؟  بله ، بسته بندی. به قسمت بسته بندی که می رسیم موضوع حمل بار به روسیه اهمیت ویژه ای پیدا می­کند. درصورتی که بسته بندی  بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام از پذیرش آن می پرهیزند. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به سورگوت را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به سورگوت

 

بهترین راه برای بردن اضافه بار به سورگوت هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شما باید بارتان را فریت کنید؛ زیرا هزینه فریت بار به سورگوت حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز محاسبه می شود. پس فریت مقرون به صرفه تر است.شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم دارید مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته بندی خواهیم کرد. سپس بار شما  جهت انجام امور گمرکی  در  قسمت بار فرودگاه امام خمینی جای می گیرد. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به سورگوت ( مناسب ترین نرخ فریت بار به سورگوت ) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم می شود.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به سورگوت ، ارسال بار به سورگوت به صورت تجاری

 

صادرات به سورگوت را موادی مانند مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی شامل می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دست باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به سورگوت بفرستید،ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه  از تمامی شهر یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به سورگوت استفاده کنید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به سورگوت

 

پراهمیت ترین بخش ارسال بار بسته بندی کالاهاست. به ویژه بسته بندی لوازم منزل. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل سابقه طولانی در حمل بار به سورگوت دارد. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حاضر می شوند و بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند و آماده ارسال به فرودگاه می­کنند. سپس بار لوازم منزل شما بامناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به سورگوت فرستاده می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به سورگوت

 

بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به سورگوت
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما هنگام فریت بار به سورگوت

دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به سورگوت
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجاممراحل فریت بار به سورگوت و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به سورگوت احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به سورگوت با بهترین نرخ حمل باربه سورگوت و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به سورگوت در هنگام تحویل بار در فرودگاه بین المللی سلمانوف سورگوت در روسیه

 

خوب بار شما به مقصد سورگوت رسید. یعنی فریت بار به سورگوت  با موفقیت پایان یافت. البته  هنوز مراحل دیگری باقی مانده. اکنون ماموران شرکت هواپیمایی در شهر سورگوت با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تماس می­گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر سورگوت را اعلام می­نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور روسیه در هنگام فریت بار به سورگوت بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان را روشن نگه دارید.
  • اعلام دو یا سه شماره تماس کاراطلاع رسانی به شما را آسان تر می کند.

خودتان با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را بررسی کنید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه سورگوت باید به قسمت بار آن هواپیمایی بروید و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
 نظارت بر مراحل فریت در حیطه اختیارات سازمان مرزبانی و گمرکات روسیه است. بی شک در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید محاسبه شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری باید به وسیله گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­گونه ربطی به پول حمل بار به سورگوت در مبدا ندارد. البته این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به سورگوت  و رسیدن بار به انبار،  هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها به چشم می خورد. مطالعه این صفحه شما  را کمک می کند تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

حمل اضافه بار مسافری به سورگوت چگونه انجام می شود؟

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به سورگوت مواد غذایی قرار داد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارسال بار به سورگوت در مقصد چه هزینه هایی دارد؟

 

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

اطلاعات بیشتر

درباره سورگوت

سورگوت شهری در ناحیه  اوکروگ خانتی- مانسی اتونوموس کشور روسیه است که در کنار رودخانه اوب  واقع‌ شده و در نزدیکی آن رودخانه ایرتیش قرار دارد. سورگوت یکی از معدود شهرهای روسیه است که از نظر جمعیت ، فعالیت های اقتصادی و گردشگری ؛ بزرگ‌تر از مرکز استان یا مرکز ناحیه و منطقه است . جمعیت سورگوت در حدود چهارصد هزار نفر و مساحت آن حدوداً دویست و بیست کیلومتر مربع است . این شهر ، بزرگ‌ترین بندر رودخانه اوب ، بزرگ‌ترین جاده ، مسیر ریلی به شمال غربی سیبری و دو نیروگاه قدرتمند جهان است. سورگوت دارای چهار مسیر حمل  ونقل اصلی هوایی، دریایی، ریلی و جاده‌ای است . اگر برای مسافرت یا تجارت ، سورگوت را برگزیدید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، همراهتان خواهیم بود.

به روزترین اطلاعات فریت بار به سورگوت

نرخ ارز جهت ارسال بار از سورگوت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سورگوت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سورگوت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سورگوت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر سورگوت

کالاهای فریت شده از ایران به سورگوت

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به سورگوت

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سورگوت

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر سورگوت
SURGUT WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار