خدمات فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در روسیه، از مبدا تمامی شهرها و شهرستان ها

 

فریت بار چگونه کار مسافر را آسان می کند ؟  اگر مسافر یا مهاجر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی هستید و برآنید بارتان را  در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی ، از باربری فرودگاه امام  به فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  ،  با قیمتی منصفانه، ارسال کنید ، بهترن راه نزد ماست. ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی را در سلامت کامل ، در کوتاه ترین زمان ممکن  و با مناسب ترین قیمت ، بخشی از خدمات ماست. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران تا پتروپاولوفسک-کامچاتسکی روسیه را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار برخوردار گردید. مجوز رسمی از  سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی ما را در خدمت رسانی به شما مصمم تر می سازد.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی آگاه شوید.  شماره تماس ما: 88830215

پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ، مرکز اداری، صنعتی، علمی و فرهنگی کریمه کامچاتکا در کشور روسیه است. این شهر بر روی تپه‌های بلند قرار گرفته و توسط آتش‌فشان‌های اطرافش احاطه ‌شده است . ناهمواری‌های زمین به گونه ای است که از یک نقطه از شهر نمی‌توان به افق نگاه کرد . در سراسر خلیج آواچا ، پایگاه زیردریایی روسیه واقع‌شده و بزرگ‌ترین زیردریایی روسیه در آن قرار گرفته است . 

فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  ، مرکز حمل و نقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به روسیه ازطریق فریت بار توسط این مرکز انجام می گیرد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده   و شما را در ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی صادر می شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:

بسته بندی تخصصی بار جهت ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی و فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی؛
حمل اضافه بار مسافری در ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی؛
ارسال لوازم منزل به شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی؛
فریت بار تجاری به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی.

 

 مدارک لازم  برای فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی از باربری فرودگاه امام در تهران 

 

یکی دیگر از خدمات شرکت سفیران در زمینه بلیط و پاسپورت است. می پرسید چگونه؟ خب همراه داشتن این دو در تمام مراحل سفر  و ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ضروری است. ولی  شرکت فریت بار و کارگو سفیران این توانایی را دارد که بار شما را بدون بلیط و پاسپورت به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ارسال کند و فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی را انجام دهد.
ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی به منظور انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی و فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی بسیار ضروری است. در صورت نداشتن  کارت بازرگانی ، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در زمینه ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی از کارت بازرگانی همکاران دیگر استفاده خواهد کرد. شما در زمان  ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی لازم نیست حضور داشته باشید. بار شما از درب منزل، دفتر و انبار تحویل گرفته می شود و سپس حمل زمینی آن به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می­گیرد .سپس نوبت به امور گمرکی جهت  ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی و حمل هوایی آن خواهد رسید. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار  به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی یا  فرستادن سوغات برای  عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی را برعهده می گیرد و بازهم نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.

یادتان باشد که بطور معمول بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی حدود چهار یا پنج روز  بعد به مقصد می­رسند.

 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، برای ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی و فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی خدمات گوناگونی دارد. جعبه کوچک تا لوازم سنگین منزل شما در  بسته بندی های ما جهت  ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی محافظت می شوند. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی چنین است:

 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

 

بسته بندی غیر استاندارد به ماموران اجازه می دهد  از پذیرش آن بپرهیزند. حتی اگر بارتان را ارسال کنید و آسیبی ببیند، شرکت هواپیمایی به بهانه بسته بندی نامناسب ، خسارت بار شما را نمی­پردازد. پس بهتر است فرایند ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به ما بسپارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می­شود.

 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

 

اگر بدانید  هزینه فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است حتما تحقیقات درباره فریت بار را آغاز می کنید. حل مشکلتان نزد ماست. یک هفته یا ده روز پیش از پرواز با شرکت فریت بار سفیران هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل می گیریم  و پس از بسته بندی اصولی، آن را  به قسمت بار فرودگاه امام خمینی می فرستیم. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ( مناسب ترین نرخ فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ) صادر خواهد شد.

 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ، ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی به صورت تجاری

 

در زمینه صادرات  کالا هایی مانند مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  نیز شما را تنها نمی گذاریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال محموله های مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به روسیه دارد. اگر فرستنده بار تجاری به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی هستید، ضمن تماس با ما، از تمام مزایای شرکت سفیران در حمل بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی بهره­ مند شوید.

 

د) چگونگی ارسال  لوازم منزل و  حمل هوایی اسباب منزل در فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

 

خب بسته بندی استاندارد نیز کار هرکسی نیست. اگر خیالی آسوده می خواهید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل و سابقه طولانی جهت حمل بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  در خدمت شماست. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، به منزل شما می آیند و بسته بندی بار شما را براساس ضوابط و اصول مورد تایید شرکت­های هواپیمایی انجام می دهند. اینگونه است که  لوازم منزل شما  با مناسب ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ارسال می­شود.

 

سایر خدمات فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

 

بسته بندی استاندارد جهت فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی
بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسبت ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا می­کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.

ساخت جعبه چوبی جهت حمل سالم وسایل شما هنگام فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

دریافت بار از درب منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه جهت ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام مراحل فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی و انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کند.

انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک

بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.

انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار

صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی با بهترین نرخ حمل باربه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی

 

نکات بسیار مهم فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در هنگام تحویل بار در فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در روسیه

 

پس از انجام فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ضمن تماس ، شما را  از رسیدن بارتان مطلع می کنند. اگر موقع دریافت قوانین گمرکی کشورروسیه را بدانید ترخیص کالا راحت تر است. توجه داشته باشید که:

  • در این بازه زمانی تلفنتان در دسترس باشد.
  • وقتی اطلاعات را وارد می کنید دو یا سه شماره تماس اعلام کنید تا در صورت در دسترس نبودن ، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.

زمان ارسال بارتان را پیگیری کنید . بعد  از اطمینان از رسیدن بارتان به فرودگاه پتروپاولوفسک-کامچاتسکی، قبض انبار را  از قسمت بار ایرلاین دریافت نمایید.
مرزبانی و گمرکات روسیه فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  را نظارت میکنند. عوارض گمرکی در این مرحله از شما دریافت  می شود که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش آن متفاوت خواهد بود. افزون بر این، هزینه هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی یا هزینه های انبارداری نیز باید پرداخت شود. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری باید  توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ­ ربطی به پول حمل بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه­ها تا چهل و هشت ساعت پس از  پایان مراحل فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی  و رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نخواهد شد. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان باید  به شرکت انباردار، هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت­های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما مطالبه می کنند .البته این قوانین در کشورها ، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.

گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. درصورت نیاز به مشاوره  بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215

 

فریت بار پتروپاولوفسک-کامچاتسکی به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی چند روز طول می کشد؟

 

 

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از 3 تا 5 روز به مقصد خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر

درباره پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

پتروپاولوفسک-کامچاتسکی ، مرکز اداری، صنعتی، علمی و فرهنگی کریمه کامچاتکا در کشور روسیه است. این شهر بر روی تپه‌های بلند قرار گرفته و توسط آتش‌فشان‌های اطرافش احاطه ‌شده است . ناهمواری‌های زمین به گونه ای است که از یک نقطه از شهر نمی‌توان به افق نگاه کرد . در سراسر خلیج آواچا ، پایگاه زیردریایی روسیه واقع‌شده و بزرگ‌ترین زیردریایی روسیه در آن قرار گرفته است . کامچاتسکی در فاصله شش هزار کیلومتری از مسکو واقع‌ شده و جمعیت آن در حدود دویست هزار نفر است . مسافرت یا تجارت در پتروپاولوفسک را ، با ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، تجربه کنید.

به روزترین اطلاعات فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

نرخ ارز جهت ارسال بار از پتروپاولوفسک-کامچاتسکی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پتروپاولوفسک-کامچاتسکی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پتروپاولوفسک-کامچاتسکی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پتروپاولوفسک-کامچاتسکی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از طریق فرودگاه شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

کالاهای فریت شده از ایران به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پتروپاولوفسک-کامچاتسکی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه شهر پتروپاولوفسک-کامچاتسکی
PETROPAVLOVSK-KAMCHATSKY WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار