خدمات هوایی ارسال بار به سوئد

فریت بار، ارسال بار به سوئد، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای سوئد


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به سوئد و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای سوئد در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سوئد با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به سوئد مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به سوئد است.

هزینه های ارسال بار به سوئد


بخش مهم سفر به سوئد به حمل بار (ارسال بار به سوئد یا فریت بار به سوئد) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به سوئد را مدت‌ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به سوئد داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به سوئد و ارسال کارگو به سوئد باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سوئد بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به سوئد در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به سوئد و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سوئد، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به سوئد


از همین آغاز کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به سوئد ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به سوئد آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به سوئد


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون مانند سوئد ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به سوئد نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سوئد فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به سوئد نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سوئد


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کنند سوئد به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به سوئد، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سوئد، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سوئد است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سوئد


صادر شدن بارنامه سوئد، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. باید هزینه های ارسال بار به سوئد را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سوئد ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به سوئد چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به سوئد بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به سوئد بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به سوئد براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های سوئد چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه ها دخیل‌اند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکتهای هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به سوئد – ارسال بار به سوئد


بخش مهم فریت بار به سوئد، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به سوئد بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به سوئد) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به سوئد یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل میشود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به سوئد - ارسال بار به سوئد باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سوئد اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به سوئد جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به سوئد قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
ورود این لوازم برای مهاجرین معاف از پرداخت عوارض گمرکی است، اگر دارای شرایط زیر هستید، مهاجر محسوب می شوید:

اگر هیچ وقت در سوئد یا کشوری در اتحادیه اروپا زندگی نکرده باشید.
اگر شما و خانواده اتان به مدت یک سال در کشوری خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده اید و در حال انتقال محل زندگی خود به سوئد هستید و....

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت سوئد مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سوئد را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور سوئد، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به سوئد می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به سوئد سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در سوئد برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای سوئد می‌توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به سوئد


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئد ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای ارسال بار به سوئد بسته بندی باید به چه صورت باشد؟


برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

فریت بار به سوئد به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

هزینه فریت بار به سوئد چگونه محاسبه می شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

فریت بار، ارسال بار به سوئد، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای سوئد


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت هایی است که با تجربه خود امور مربوط به ارسال بار به سوئد و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای سوئد در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سوئد با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به سوئد مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به سوئد است.

هزینه های ارسال بار به سوئد


بخش مهم سفر به سوئد به حمل بار (ارسال بار به سوئد یا فریت بار به سوئد) مربوط می شود. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به سوئد را مدت‌ها پیش از سفر به تکاپو می اندازد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به سوئد داستان دیگری دارد. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به سوئد و ارسال کارگو به سوئد باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سوئد بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به سوئد در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به سوئد و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سوئد، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به سوئد


از همین آغاز کار را با تخصص و تجربه آغاز می کنیم. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به سوئد ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به سوئد آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی با آرم شرکت سفیران قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار داده خواهند شد. حالا زمان بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به سوئد


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون مانند سوئد ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به سوئد نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سوئد فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به سوئد نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سوئد


 حالا زمان آن است که مسافر، مهاجر یا صادر کنند سوئد به بخش کارگو فرودگاه مراجعه کند. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به سوئد، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سوئد، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سوئد است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سوئد


صادر شدن بارنامه سوئد، یعنی زمان پرداخت هزینه ها. باید هزینه های ارسال بار به سوئد را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سوئد ارسال می شود.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به سوئد چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به سوئد بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به سوئد بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به سوئد براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های سوئد چه تفاوت هایی دارد؟


عوامل گوناگونی در تعیین هزینه ها دخیل‌اند. نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکتهای هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به سوئد – ارسال بار به سوئد


بخش مهم فریت بار به سوئد، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به سوئد بفرستند. اینجاست که باید به سراغ یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به سوئد) بروند تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به سوئد یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل میشود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به سوئد - ارسال بار به سوئد باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سوئد اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به سوئد جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به سوئد قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:
ورود این لوازم برای مهاجرین معاف از پرداخت عوارض گمرکی است، اگر دارای شرایط زیر هستید، مهاجر محسوب می شوید:

اگر هیچ وقت در سوئد یا کشوری در اتحادیه اروپا زندگی نکرده باشید.
اگر شما و خانواده اتان به مدت یک سال در کشوری خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده اید و در حال انتقال محل زندگی خود به سوئد هستید و....

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت سوئد مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سوئد را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور سوئد، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به سوئد می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به سوئد سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در سوئد برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای سوئد می‌توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به سوئد


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئد ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای ارسال بار به سوئد بسته بندی باید به چه صورت باشد؟


برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.

فریت بار به سوئد به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.

هزینه فریت بار به سوئد چگونه محاسبه می شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

اطلاعات بیشتر

درباره سوئد

در ردیف چهارم کشورهای اروپایی نام کشوری حک‌شده که مساحتی برابر کشور عراق دارد. سوئد در اروپای شمالی و شبه ‌جزیره اسکاندیناوی قرار گرفته و با نروژ و فنلاند و دریای بالتیک و دانمارک هم‌مرز است. نخست‌وزیر از پایتخت این کشور، شهر استکهلم کشور را اداره می‌کند و پادشاه مقامی تشریفاتی دارد. کشور سوئد تراکم جمعیت پایینی دارد. بیست و یک  نفر در هر کیلومترمربع. این کشور همچنین عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، شورای نوردیک و مدل نوردیک است. در این کشور کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت و یکسان‌سازی طبقات، اهمیت بسیار دارد و از این نظر در جهان سرآمد است و همین سبب می‌شود اشتیاق مشتاقان گردشگری برای سفر به سوئد دوچندان باشد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سوئد را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، خدمات حمل هوایی، فریت بار و کارگو، تنهایتان نخواهیم گذاشت.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سوئد

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور سوئد