نحوه فریت بار به سوئد از ایران

آیا از نحوه فرستادن بار به سوئد اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای "فریت بار به سوئد" بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به سوئد" و همچنین فریت به سوئد در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور سوئد تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سوئد با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما:   88830215

در ردیف چهارم کشورهای اروپایی نام کشوری حک‌شده که مساحتی برابر کشور عراق دارد. سوئد (   Sweden ) در اروپای شمالی و شبه ‌جزیره اسکاندیناوی قرار گرفته و با نروژ و فنلاند و دریای بالتیک و دانمارک هم‌مرز است. نخست‌وزیر از پایتخت این کشور، شهر استکهلم کشور را اداره می‌کند و پادشاه مقامی تشریفاتی دارد. کشور سوئد تراکم جمعیت پایینی دارد. بیست و یک  نفر در هر کیلومترمربع. این کشور همچنین عضو سازمان ملل متحد، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، شورای نوردیک و مدل نوردیک است. در این کشور کیفیت زندگی، آزادی شهروندی، بهداشت و یکسان‌سازی طبقات، اهمیت بسیار دارد و از این نظر در جهان سرآمد است و همین سبب می‌شود اشتیاق مشتاقان گردشگری برای سفر به سوئد دوچندان باشد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سوئد را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، خدمات حمل هوایی، فریت بار و کارگو، تنهایتان نخواهیم گذاشت.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئد ارسال خواهد کرد.

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به سوئد

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است.  آیا از مقدار بار مجاز برای سفر به سوئد  مطلعید. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به سوئد منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به سوئد، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز سوئد را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به سوئد ارسال کنید.

 

بیشتر بدانید : پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

هزینه های ارسال بار به سوئد

 

بار مسافر همیشه دغدغه ایجاد می کند، چه برسد به بار اضافی. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار با مسائل دیگری دست به گریبان هستند. بی شک پیش از هر چیز می خواهند هزینه ارسال بار به سوئد و ارسال کارگو به سوئد را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سوئد بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

 

مراحل فریت بار به سوئد در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش "حمل بار به سوئد" از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سوئد، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود.

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به سوئد

 

حمل بار به سوئد، مهمترین بخش مهاجرت است. شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی با  شرایط مهاجرت به سوئد آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به سوئد ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند بدانند هزینه فریت بار به سوئد چقدر است. با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به سوئد‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم خود را  به فرستادن بار با هواپیما به سوئد نهایی کنند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه حمل بار به سوئد یا قیمت اضافه بار در فرودگاه امام آگاه خواهند کرد.       

 

بیشتر بدانید : 3 نکته کلیدی برای مهاجرت موفق 

 

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به سوئد

 

 سفر شما به خوبی به پایان نمی رسد مگر اینکه به بسته بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

کالاهایی که قرار است از فریت بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سوئد فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سوئد

 

 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به سوئد آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سوئد، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سوئد است.

 

صدور بارنامه جهت ارسال بار به سوئد با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به سوئد، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور سوئد ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به سوئد و سپس به سلامت رسیدن بار به سوئد در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به سوئد است.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سوئد

 

صدور بارنامه یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سوئد ارسال خواهد شد. 

 

خوب به پرسش اصلی می رسیم.

 

هزینه های ارسال بار به سوئد چگونه محاسبه خواهد شد؟

 

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه  راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید :  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های سوئد چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. باید دانست که هزینه  ارسال بار به فرودگاه استکهلم بی شک با ارسال بار به دیگر فرودگاه های سوئد متفاوت است.   پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

هزینه پست از ایران به سوئد؛ مقایسه پست با فریت بار به سوئد

 

برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و سوئد را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست از ایران به سوئد به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته به صورت پست به سوئد به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به سوئد، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و سوئد وجود دارد، در سیستم فریت بار به سوئد دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به سوئد از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 

رعایت نکات مهم در فریت بار به سوئد – ارسال بار به سوئد

 

مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران سوئد پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور سوئد است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به سوئد) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.  پروسه فریت بار به سوئد به دو قسمت تقسیم می شود که بخش اول بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سوئد اقدام کنند.

هنگام فریت بار به سوئد قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

ورود این لوازم برای مهاجرین معاف از پرداخت عوارض گمرکی است. اگر دارای شرایط زیر هستید، مهاجر محسوب می شوید:

 

اگر هیچ وقت در سوئد یا کشوری در اتحادیه اروپا زندگی نکرده باشید.

اگر شما و خانواده اتان به مدت یک سال در کشوری خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده اید و در حال انتقال محل زندگی خود به سوئد هستید و....

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت سوئد مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سوئد را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور سوئد، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به سوئد وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری، محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

احتمالا خیلی از فرستندگان کالا درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه هایی دارند؛ اینکه چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای سوئد می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال بار های صادراتی و کارگو تجاری به سوئد

 

باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. صادرات به سوئد هم شامل همین ملاحظات می شود. به گونه ای که گمرگ این کشور شرایط  صادرات به سوئد  را تعین کرده است.مثلا شما باید درباره نحوه صادرات صنایع دستی به سوئد، صادرات خرما به سوئد و صادرات پسته به سوئد قبل از ارسال تحقیق کنید و  قوانین صادرات کالا به سوئد را بدانید. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به سوئد ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سوئد ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین اطلاعات ارسال هوایی بار به سوئد

نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سوئد به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به سوئد

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سوئد

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور سوئد

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به سوئد

برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت وجود وسایل شکستنی در بار شما میبایست از جعبه های چوبی صنعتی مخصوص حمل هوایی استفاده شود.
پس از تحویل محموله شما با بسته بندی اصولی و استاندارد به ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی، به صورت معمول فرآیند فریت بار سوئد به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
هزینه فریت بار به سوئد به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) و نوع بار شما بستگی دارد.

ویدئو های دیدنی فریت بار