هر آنچه باید در باره ارسال بار به صربستان بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه  "ارسال بار به صربستان"  و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای صربستان، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور صربستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
بخش مهمی از تاریخ صربستان (  Serbia  ) به کلیسای سنت ساوا باز می‌گردد. کلیسایی بسیار زیبا با معماری چشم‌نواز. مجارستان، رومانی، بلغارستان، جمهوری مقدونیه و مونته نگرو، کرواسی و بوسنی و هرزگوین صربستان را در برگرفته‌اند. مردم در بلگراد، پایتخت صربستان و سایر کشور، صربی سخن می‌گویند و حاکمان، کشور را مجلسی اداره می‌کنند. رودخانه‌ دانوب با طول پانصد و هشتاد و هشت  کیلومتر میان کرواسی و بخشی از رومانی فاصله نهاده است. صدای جریان رودخانه‌های ساوا، تیمیش، درینا، و بهگجه، صبح و شام در جای‌جای صربستان گوش ساکنان را می نوازد و به کشاورزی این سامان رونق می‌بخشد. بازار کالنیک یکی دیگر از جاذبه‌های صربستان است که دادوستد در آن جریان دارد. آن‌هم با دینار یعنی واحد پولی صربستان. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در این  سامان را دارید می توانید به ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، اعتماد کنید تا سفر لذت بخشی برایتان در صربستان بسازیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای صربستان ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به صربستان

 
مسافران و مهاجران صربستان همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به صربستان و ارسال کارگو به صربستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به صربستان بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل حمل بار به صربستان در مجموعه فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو به صربستان از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور "حمل بار به صربستان" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به صربستان را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به صربستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه  منزل جهت ارسال به صربستان

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد در ارسال بار به صربستان است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر است. این یک اصل مهم در "ارسال هوایی بار به صربستان" به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به صربستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به صربستان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به صربستان است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا کارگو فرودگاه امام حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند صربستان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای صربستان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در پروسه حمل هوایی بار به صربستان

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده صربستان جهت فریت بار به صربستان باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به صربستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به صربستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به صربستان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به صربستان است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به صربستان

 
با صدور بارنامه در فریت بار به صربستان مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد صربستان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به صربستان و فریت بار به صربستان چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به صربستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به صربستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت صربستان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به صربستان آگاه کنند.
 

هزینه حمل هوایی بار به هریک از شهرهای صربستان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه "حمل هوایی بار به صربستان" هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به صربستان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به صربستان 

 
مسافران یا مهاجران صربستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور صربستان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به صربستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
پروسه  "فریت بار به صربستان"  به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به صربستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به صربستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به صربستان اقدام کنند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به صربستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
 
  • اگر لوازم را به‌صورت موقتی به این کشور وارد نمایید معاف از پرداخت مالیات خواهند بود.
  • واردات موقت به این معنی است که بعد از اتمام ویزای شما و هنگام خروج شما از این کشور لوازمی که وارد کرده‌اید را با خود از این کشور خارج کنید و...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت صربستان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور صربستان را بشنوید.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به صربستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور صربستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به صربستان وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد...پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهایی که به مقصد صربستان رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت‌های حمل و نقل، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قراردادهایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای صربستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال بار های صادراتی و کارگو تجاری به صربستان

 
باید گفت بار صربستان به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به صربستان ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای صربستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به صربستان

مهم ترین نکات در مورد حمل هوایی بار به صربستان

ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به شهرهای بلگراد و نیش

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به صربستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به صربستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور صربستان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به صربستان

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

ویدئو های دیدنی فریت بار