خدمات هوایی ارسال بار به عمان

فریت بار، ارسال بار به عمان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای عمان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با سال ها تجربه در ارسال بار به کشورهای مهم دنیا، امور مربوط به ارسال بار به عمان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای عمان را در کوتاه ترین زمان و با منصفانه ترین قیمت انجام می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور عمان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به عمان مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به عمان است.

هزینه های ارسال بار به عمان


بار و حمل بار (ارسال بار به عمان یا فریت بار به عمان) یکی از اصلی‌ترین مراحل سفر است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به عمان را به جست‌وجو و یافتن راهی مناسب وا می دارد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به عمان داستان دیگری دارند. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به عمان و ارسال کارگو به عمان باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به عمان بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به عمان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به عمان و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به عمان، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به عمان


در نظر گرفتن مسافت در موضوع ارسال بار بسیار اهمیت دارد. در این مسافت ها لازم است به موضوع بسته بندی کالا ها بیشتر اهمیت داده شود و می دانید که بسته بندی استاندارد ضامن سلامت کالای شماست. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به عمان ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به عمان آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی که آرم سفیران را بر خود دارند، قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا زمان آن است تا کالاها بارگیری و جا بجا شوند که این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به عمان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به عمان نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای عمان فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به عمان نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به عمان


برای انجام تشریفات گمرکی، مسافر، مهاجر یا صادر کننده باید به بخش کارگو فرودگاه برود. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به عمان، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به عمان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صادر شدن بارنامه در پروسه ارسال نشانگر آن است که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به عمان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به عمان


حالا دیگر باید هزینه ها را بپردازید، زیرا بارنامه صادر شده و شما لازم است در این مرحله هزینه های ارسال بار به عمان را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازید. پس از پایان یافتن امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد عمان فرستاده خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به عمان چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به عمان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

تا چهل و پنج کیلو گرم
از یکصد تا سیصد کیلوگرم
از سیصد تا پانصد کیلوگرم
از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به عمان بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به عمان بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های عمان چه تفاوت هایی دارد؟


آیا هزینه های ارسال بار به عمان یکسان است؟ در پاسخ باید گفت نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت‌های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به عمان – ارسال بار به عمان


بخش مهم فریت بار به عمان، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به عمان ارسال کنند. اینجاست که پای یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به عمان) به داستان باز می شود تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به عمان یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به عمان - ارسال بار به عمان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به عمان اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به عمان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به عمان به قوانین زیر توجه کنید:

واردات لوازم شخصی و خانگی اگر به مدت 6 ماه قبل از ورود به عمان در مالکیت فرد و مورد استفاده وی بوده باشند، معاف از عوارض است. 
برای برخورداری از این امتیاز فرد مذکور باید حداقل به مدت 1 سال خارج از عمان زندگی کرده باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت عمان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور عمان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور عمان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را راحت تر انجام دهد. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به عمان می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به عمان سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


راستی به فکر تحویل گرفتن بار از مقصد هستید؟ حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته‌اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در عمان برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای عمان میتوانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به عمان


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو، مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای عمان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به عمان به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.

هزینه فریت بار به عمان چگونه محاسبه می شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

فریت بار به عمان در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.فریت بار، ارسال بار به عمان، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای عمان


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با سال ها تجربه در ارسال بار به کشورهای مهم دنیا، امور مربوط به ارسال بار به عمان و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای عمان را در کوتاه ترین زمان و با منصفانه ترین قیمت انجام می دهد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور عمان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار به عمان مناسب ترین قیمت را برای شما در نظر می گیرد. هدف ما به سلامت رسیدن محموله شما در فریت بار به عمان است.

هزینه های ارسال بار به عمان


بار و حمل بار (ارسال بار به عمان یا فریت بار به عمان) یکی از اصلی‌ترین مراحل سفر است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به عمان را به جست‌وجو و یافتن راهی مناسب وا می دارد. البته صادر کنندگان و ارسال کارگو به عمان داستان دیگری دارند. مهاجران، مسافران و تاجران، پیش از هر چیز می خواهند از هزینه های ارسال بار به عمان و ارسال کارگو به عمان باخبر شوند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به عمان بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به عمان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام تجربه خود را در بخش فریت بار به عمان و کارگو به کار می گیرد تا بهترین خدمت رسانی را به شما هم میهنان عزیز داشته باشد. در این راستا، با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل انجام شود. گفتنی است شرکت فریت بار و کارگو سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به عمان، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز خواهد شد:

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به عمان


در نظر گرفتن مسافت در موضوع ارسال بار بسیار اهمیت دارد. در این مسافت ها لازم است به موضوع بسته بندی کالا ها بیشتر اهمیت داده شود و می دانید که بسته بندی استاندارد ضامن سلامت کالای شماست. شما می توانید این موضوع را در عملکرد تیم بسته بندی سفیران برای فریت بار به عمان ببینید. این تیم با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی، با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. بارهای شما برای فریت بار به عمان آماده می شوند و یک به یک در کارتن هایی که آرم سفیران را بر خود دارند، قرار خواهند گرفت. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده‌اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا زمان آن است تا کالاها بارگیری و جا بجا شوند که این مرحله نیز باید با دقت زیادی انجام شود مقصد بعدی پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، فرودگاه امام خمینی است.

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بار به عمان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران جهت فریت بار به عمان نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای عمان فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری پیش از فریت بار به عمان نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به عمان


برای انجام تشریفات گمرکی، مسافر، مهاجر یا صادر کننده باید به بخش کارگو فرودگاه برود. در این مرحله نیز ما می توانیم یاریتان کنیم. کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در زمینه فریت بار به عمان، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به عمان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صادر شدن بارنامه در پروسه ارسال نشانگر آن است که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به عمان است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به عمان


حالا دیگر باید هزینه ها را بپردازید، زیرا بارنامه صادر شده و شما لازم است در این مرحله هزینه های ارسال بار به عمان را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازید. پس از پایان یافتن امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد عمان فرستاده خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به عمان چگونه محاسبه خواهد شد؟
 در این زمینه باید گفت هزینه ها ی فریت بار به عمان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

تا چهل و پنج کیلو گرم
از یکصد تا سیصد کیلوگرم
از سیصد تا پانصد کیلوگرم
از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
بد نیست بدانید، تعرفه حمل هوایی و فریت بار به عمان بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، با تغییراتی، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای فریت بار به عمان بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه، همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی باخبر کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های عمان چه تفاوت هایی دارد؟


آیا هزینه های ارسال بار به عمان یکسان است؟ در پاسخ باید گفت نه تنها شهر های گوناگون بلکه شرکت‌های هواپیمایی گوناگون هم مبالغ گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به عمان – ارسال بار به عمان


بخش مهم فریت بار به عمان، زمانی است که مهاجران تصمیم می گیرند لوازم منزلشان را به عمان ارسال کنند. اینجاست که پای یکی از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به عمان) به داستان باز می شود تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 در فریت بار به عمان یا هر کشور دیگر باید دو مرحله را در نظر بگیریم؛ مرحله اول شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و مرحله دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به عمان - ارسال بار به عمان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به عمان اقدام کنند.
اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به عمان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
هنگام فریت بار به عمان به قوانین زیر توجه کنید:

واردات لوازم شخصی و خانگی اگر به مدت 6 ماه قبل از ورود به عمان در مالکیت فرد و مورد استفاده وی بوده باشند، معاف از عوارض است. 
برای برخورداری از این امتیاز فرد مذکور باید حداقل به مدت 1 سال خارج از عمان زندگی کرده باشد

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت عمان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور عمان را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور عمان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را راحت تر انجام دهد. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد خواهد فرستاد. وقتی بار شما مثلاً به عمان می رسد، این بار را به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگه می دارند. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر پس از فریت بار به عمان سر وقت به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و کار تحویل بار را انجام دهید باز هم باید هزینه ای با عنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


راستی به فکر تحویل گرفتن بار از مقصد هستید؟ حالا کالا را از گمرک مقصد تحویل گرفته‌اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در عمان برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای عمان میتوانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به عمان


باید گفت فریت بار دو شکل مسافری یا تجاری دارد. امکان ارسال کارگو، مخصوص صادر کنندگانی است که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است که ارسال این کالا ها با فریت بار مسافری دشوار است ارسال از طریق کارگو یا تجاری راه بهتری به نظر می رسد. بدیهی است که به دلیل حجم بالای بار، ارسال آن ها با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای عمان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

فریت بار به عمان به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.

هزینه فریت بار به عمان چگونه محاسبه می شود؟


هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

فریت بار به عمان در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدا دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.اطلاعات بیشتر

درباره عمان

بندری مدور، با کوه‌های خشک و صخره‌های درشت و درخشنده،به نام مسقط، پایتخت زیبای کشور سلطان نشین عمان. عمان کشوری پادشاهی واقع در خاور شبه‌ جزیره عربستان است که از نظر مساحت پس از سعودی و یمن، در سومین مرتبه این شبه‌جزیره قرار دارد. زبان رسمی این کشور عربی است. البته مردم این کشور به زبان انگلیسی و فارسی هم سخن می‌گویند. مسقط، مسندم، طفار و بریمی چهار استان عمان را شکل داده‌اند. استان مسقط که یکی از بنادر مهم عمان به‌حساب می‌آید پایتخت این کشور است. نخست نفت و سپس کشاورزی و ماهیگیری ، منابع مهم درآمد اقتصادی این کشورند و در کنار این‌ها صنعت گردشگری نیز درآمد شایسته‌ای را نصیب دولت می‌کند. قلعه‌ها، دژها و مساجدی که قدمت آن‌ها به شش قرن می‌رسد، خنجر، نقره و حلوای عمانی یا همان مسقطی، همه جاذبه‌های این سرزمین‌اند. صخره‌نوردان و کویر گردان هم به عمان علاقه‌ای ویژه دارند. مجسمه کندرسوز، غار مجلس الجن، قلعه نخل، مسجد باشکوه سلطان قابوس، جبل اخضر یا کوهستان سبز، استان ظفار، استان ظاهره، قنات‌های قدیمی و وادی شب از دیگر جاذبه‌های گردشگری عمان هستند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در عمان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در صورت تمایل شما به این سفر یارتان خواهیم بود تا شادی بی‌دغدغه همسفرتان باشد.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به عمان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور عمان