هر آنچه باید در باره فریت بار به عمان بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه‌های بی‌شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر  ارسال بار هوایی به عمان در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به کشور عمان تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار از ایران به عمان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

بندری مدور، با کوه‌های خشک و صخره‌های درشت و درخشنده ،به نام مسقط، پایتخت زیبای کشور سلطان نشین عمان  (   Oman  )  . عمان کشوری پادشاهی واقع در خاور شبه‌ جزیره عربستان است که از نظر مساحت پس از سعودی و یمن، در سومین مرتبه این شبه‌جزیره قرار دارد. زبان رسمی این کشور عربی است. البته مردم این کشور به زبان انگلیسی و فارسی هم سخن می‌گویند. مسقط، مسندم، طفار و بریمی چهار استان عمان را شکل داده‌اند. استان مسقط که یکی از بنادر مهم عمان به‌حساب می‌آید پایتخت این کشور است. نخست نفت و سپس کشاورزی و ماهیگیری ، منابع مهم درآمد اقتصادی این کشورند و در کنار این‌ها صنعت گردشگری نیز درآمد شایسته‌ای را نصیب دولت می‌کند. قلعه‌ها، دژها و مساجدی که قدمت آن‌ها به شش قرن می‌رسد، خنجر، نقره و حلوای عمانی یا همان مسقطی، همه جاذبه‌های این سرزمین‌اند. صخره‌نوردان و کویر گردان هم به عمان علاقه‌ای ویژه دارند. مجسمه کندرسوز، غار مجلس الجن، قلعه نخل، مسجد باشکوه سلطان قابوس، جبل اخضر یا کوهستان سبز، استان ظفار، استان ظاهره، قنات‌های قدیمی و وادی شب از دیگر جاذبه‌های گردشگری عمان هستند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در عمان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در صورت تمایل شما به این سفر یارتان خواهیم بود تا شادی بی‌دغدغه همسفرتان باشد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به عمان ارسال می‌کند. 

 

فرستادن کارگو و بار صادراتی به عمان

 

 باید گفت "حمل بار به عمان" به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به عمان برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. این افراد  بایستی قوانین صادرات به عمان  را بدانند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد. "ارسال بار به عمان" از ایران بیشتر در شکل تجاری درجریان است و سال هاست  تجار عمان و ایران به تجارت انواع کالا مشغولند. ارسال بار تجاری به شکل ارسال کارگو به عمان میان تجار ایران و عمان سابقه‌ای طولانی دارد. به گونه‌ای که تجار، کالاهایی مانند فرش، میوه وسبزیجات و همچنین مواد غذایی ایرانی و زعفران  را با استفاده از امکان سیستم کارگو به عمان ارسال می کنند. ارسال کارگو به عمان یکی از بهترین  و امن ترین راه‌های ارسال بار هوایی است که سال هاست  تاجران از این مسیر کالاهای خود را راهی عمان می کنند. کالاهایی  که تجار به عمان ارسال می‌کنند بیشتر این موارد را شامل می‌شود:

 

ارسال میوه و سبزیجات به عمان

 

همان طور که می‌دانید کشور عمان آب و هوایی گرم و خشک دارد و در برخی مناطق آب و هوایش معتدل است که همین موضوع باعث شده است که امکان پرورش برخی از میوه ها  و سبزیجات را نداشته باشد. به همین دلیل است که بازار صادرات میوه به عمان بسیار داغ است و سالانه درآمد زیادی را برای تاجران میوه رقم می‌زند. فاصله نزدیک دو کشور ایران و عمان سبب شده  تا با توجه به اینکه برخی از انواع میوه و سبزیجات، مدت زمان کوتاهی قابل نگهداری هستند، تجارت میوه و سبزیجات از ایران به عمان رونق خوبی داشته باشد. تاجران ایرانی می‌توانند در مدت زمان بسیار کوتاهی به صورت مستقیم، میوه‌های خود را به کشور مقصد صادر کنند.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای حمل هوایی بار فاسد شدنی

 

ارسال هوایی خشکبار به عمان

 

آ‌جیل های خوراکی و میوه های خشک دو گروه مختلف از محصولات هستند که معمولاً در تجارت بین المللی مورد معامله قرار می گیرند. دلیل این امر، ماندگاری بیشتر آنها در مقایسه با میوه و سبزیجات تازه و همچنین شرایط ذخیره و نگهداری راحت تر است. در این میان تجار ایرانی سالهاست در زمینه ارسال خشکبار به عمان فعالند و از خدمات  فریت تجاری به عمان بهره می برند.

 

فرستادن فرش و صنایع دستی به عمان

 

فرش و صنایع دستی ایران هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور شهرت فراوانی دارد. کشورهای آسیایی و اروپایی عاشق  فرش و ظروف صنایع دستی ایران هستند؛ در نتیجه تجارت فرش و صنایع دستی به عمان سود خوبی خواهد داشت. به همین سبب تجارت این گونه کالاها به کشور عمان  رونق زیادی یافته است. در این میان فریت بار تجاری ایران به عمان راهی معقول و مقرون به صرفه برای ارسال این نوع کالاها به عمان است. 

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

ارسال زعفران با کارگو به عمان

 

ایران یکی از مهم ترین تولید کنندگان با کیفیت زعفران در جهان است.  زعفران کالایی پرطرفدار در کشور عمان است و تجار، زعفران ایرانی را با بسته بندی های شکیل و مناسب به عمان ارسال می‌کنند؛ برنامه ریزی صحیح برای صادرات زعفران به عمان، می‌تواند درآمد ارزی بسیار خوبی را با توجه به قیمت زعفران در عمان و بازار های خارجی برای کشور ایجاد کند. در ارسال این کالا نیز می توان از امکانات فریت بار تجاری استفاده کرد.

 

 با توجه به قوانین گمرکی کشور عمان، بهتر است  پیش از هر اقدامی با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا  از شرایط و ضوابط ارسال کارگو به عمان آگاه شوید.

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به عمان

 

به عنوان مسافر آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌ها، اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران منفعت های "فریت بار به عمان" را نمی‌دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار عمان آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به عمان منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به عمان، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز عمان را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به عمان ارسال کنید.  

 

هزینه ارسال بار به عمان

 

ارسال بار به عمان مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. همانگونه که گفتیم  بخش بزرگی از ارسال بار به عمان مخصوص  تجار  است. به گونه‌ای که ارسال کارگو به عمان، این افراد را درگیر مسائل گوناگونی می‌کند.  بی شک همه آنها می‌خواهند قیمت ارسال بار از ایران به عمان را بدانند.  بردن بار به عمان امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر ، در صدد فرستادن بار به عمان  هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. موضوعی که بسیاری از تجار و مسافران به عمان را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به عمان  و کارگو ایران به عمان آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کالا به عمان برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

   پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل بار به عمان بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به عمان‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به عمان آشنا شوید:

 

حمل بار از ایران به عمان در مجموعه سفیران کارگو

 

فریت بار را بسیاری از مسافران به عمان می شناسند. شما برای استفاده و ارسال بارهایتان از طریق این ایرلاین می توانید به راحتی از خدمات فریت بار، سفیران استفاده کنید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به عمان با هواپیما، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود . 

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به عمان

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به عمان که حمل آنها مجاز است آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به عمان بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به عمان  باید قوانین را بدانیم. گاهی هم مسافران و تجار می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به عمان، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به عمان اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به عمان آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به عمان 

 

در حمل بار به عمان، بسته بندی کالاها اهمیت بسیاری دارد. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به عمان

 

در زمینه حمل لوازم منزل به عمان یا ارسال خرده بار به عمان  شما می توانید  از شرکت بخواهید تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری کند تا در زمان مورد نظر مشتری به عمان ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به عمان 

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به عمان شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به عمان، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به عمان است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به عمان با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به عمان، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به کشور عمان ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به عمان و سپس به سلامت رسیدن بار به عمان در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به عمان است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به عمان 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به عمان را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد عمان فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به عمان، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی قیمت ارسال بار به عمان پاسخ دهیم.   قیمت هر کیلو بار از ایران به عمان چقدر است؟ هزینه کارگو از ایران به عمان چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به عمان بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به عمان  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به عمان بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به عمان چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به عمان به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به عمان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه هزینه فریت بار به عمان یا هزینه ارسال کارگو عمان دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به عمان تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

قیمت پست ایران به عمان ؛ مقایسه پست با فریت بار به عمان

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. پس از تحقیق درباره هزینه پست از ایران به عمان، موضوعات دیگری رخ می نماید. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به عمان به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به عمان به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به عمان وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به عمان، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و عمان وجود دارد، در سیستم فریت بار به عمان دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به عمان از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به عمان و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به عمان و ارسال بار به عمان دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای مطلع شدن مهاجرین از قوانین فریت بار به عمان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

هنگام فریت بار به عمان به قوانین زیر توجه کنید:

 

● واردات لوازم شخصی و خانگی اگر به مدت 6 ماه قبل از ورود به عمان در مالکیت فرد و مورد استفاده وی بوده باشند، معاف از عوارض است. 

● برای برخورداری از این امتیاز فرد مذکور باید حداقل به مدت 1 سال خارج از عمان زندگی کرده باشد و ...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت عمان مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور عمان را بشنوید. هنگام ارسال بار از ایران به کشور عمان، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به عمان می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به عمان در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به عمان

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک عمان، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه عمان می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به عمان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به عمان

نرخ ارز جهت ارسال بار از عمان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از عمان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از عمان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از عمان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی ارسال شده از ایران به عمان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به عمان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور عمان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به عمان

پس از تحویل بسته بندی شده بار شما به ترمینال کارگو فرودگاه اما در مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به عمان، به سه تا چهار روز کاری زمان نیاز دارد.
هزینه فریت بار به وزن، حجم، نوع بار و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) بستگی دارد، در نظر داشته باشید که به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت مدارک بار در عمان به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار