هر آنچه باید در باره فریت بار به غنا بدانیم

ما برای شما مسافران غنا ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به غنا و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای غنا، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور غنا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
کشور غنا  (  Ghana  )  سرزمین غذاهای رنگارنگ، در نیمکره شمالی و در غرب قاره آفریقا، یعنی در کنار اقیانوس اطلس واقع‌شده. با کشورهای ساحل‌عاج در غرب، بورکینافاسو در شمال و توگو در شرق همسایه است. آب و هوایی گرم، مرطوب و بارانی دارد. پایتخت آن اکرا و زبان رسمی این کشور انگلیسی است. واحد پول غنا سدی است. از لحاظ اقتصادی، بزرگ ‌ترین تولید کننده نارگیل در مقیاس جهانی و دومین صادرکننده‌ الماس در جهان است. از مهم‌ترین معادن در این کشور معدن طلاست. از لحاظ جاذبه‌های گردشگری، غنا، یکی از کشورهایی است که دارای فرهنگ غنی آشپزی است. پارک ملی کاکوم، به دلیل جنگل‌های بارانی، پوشش‌های گیاهی و جانوری نادری که دارد، شهرت پیدا کرده است. آرامگاه قوام نکرومه، کسی که استقلال و آزادی را برای این کشور به وجود آورد، در غنا بنا نهاده شده است. بوسوا، یک روستا تفریحی، ساحلی و ماهیگیری در ناحیه غرب اهانت قرار گرفته و قلعه ساحل کیپ که قلعه‌ای باستانی مربوط به دوره‌ی وسطایی است از جاذبه‌های این کشور به شمار می‌آید. فرودگاه بین‌المللی غنا به نام کو توکا در شهر اکرا ، یک فرودگاه نظامی و همگانی است. اگر قصد مسافرت یا تجارت در غنا را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را به دیدن شهر غنا دعوت می‌کنیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای غنا ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به غنا

 
مسافران و مهاجران غنا، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار غنا نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به غنا و ارسال کارگو به غنا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به غنا بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به غنا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به غنا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به غنا با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به غنا را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به غنا، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به غنا

 
 یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به غنا است. این یک اصل مهم در ارسال بار به غنا به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به غنا با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به غنا ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به غنا است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای غنا در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند غنا ارسال شوند تازمان ارسال در انبار شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به کشور غنا فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به غنا

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به غنا جهت فریت بار به غنا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به غنا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به غنا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور غنا که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به غنا در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مقصد نهایی است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به غنا

 
با صدور بارنامه در فریت بار به غنا مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد غنا ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به غنا و فریت بار به غنا چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به غنا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به غنا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره غنا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به غنا آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای غنا چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به غنا هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به غنا اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به غنا

 
مسافران یا مهاجران به کشور غنا پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور غنا فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به غنا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به قصد اقامت به کشور غنا سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید، فقط در صورتی می توانند معافیت دریافت کنند که:
 
  • افرادی که دارای مأموریت دیپلماتیک هستند یا برای یک ان جی او کار می‌کنند.
  • افرادی که از طریق دریافت نامه‌ای از وزارت امور خارجه کشور غنا اجازه ورود معاف از عوارض اقلام خود را دریافت می‌کنند.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی کشور غنا می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک غنا نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به غنا به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به غنا شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به غنا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به غنا اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به غنا داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور غنا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور غنا می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به غنا وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه غنا (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد غنا رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در غنا منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در شهر اکرا یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل در غنا، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای غنا می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به غنا

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به غنا فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به کشور غنا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به غنا

نرخ ارز جهت ارسال بار از غنا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از غنا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از غنا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از غنا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به شهر اکرا در کشور غنا

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به کشور غنا

شرایط امنیتی و حراستی حمل هوایی بار به غنا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور غنا

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به غنا

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

ویدئو های دیدنی فریت بار