نکاتی کلیدی در باره فریت بار به فرانسه

شاید در کسوت یک مسافر واژه فریت به فرانسه را جست و جو کرده اید و  در این مسیر با شرکت  سفیران کارگو آشنا شده‌اید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به فرانسه" و همچنین "فریت بار به فرانسه" در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور فرانسه  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار به فرانسه و فریت بار به فرانسه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
با دیدن عکس‌های برج ایفل کافی است تا سفری هرچند خیالی را به سومین کشور بزرگ اروپا آغاز کنی. در خیابان‌ شانزه لیزه قدم بزنی و خودت را به موزه لوور برسانی. کلیسای نوتردام را با انگشت نشان دهی و یک اتومبیل کرایه کنی تا تو را به بندر مارسی ببرد. بله. فرانسه (  France ) . یکی از زیباترین کشورهای قاره سبز که با ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، آندورا و سوئیس همسایه است. یک تونل سبب شده تا بریتانیا هم به همسایگی فرانسه درآید. زبان فرانسوی مهم‌ترین بخش از فرهنگ و هویت کشور فرانسه و مردمان آن است. صنعت مد نیز در فرانسه بسیار رواج دارد و از صنایع پردرآمد در این کشور به شمار می‌آید.
 
قسمت شمالی فرانسه آب و هوایی معتدل و مرطوب و جنوب آن‌که هم‌جوار دریاست، آب‌وهوای مدیترانه‌ای دارد. البته که در بخش‌های غربی نیز آب‌وهوای اقیانوسی حاکم است. بیشتر فرانسویان مسیحی‌اند. همچنین فرانسه یکی از بنیان گذاران سازمان ملل متحد است و عضویت دائم شورای امنیت سازمان ملل را نیز در کارنامه خود، به ثبت رسانده است. جاذبه‌های طبیعی، رستوران‌های ناب، سینما و تئاتر های جذاب و آثار تاریخی، برج ایفل در پایتخت فرانسه ، پاریس ، با ارتفاعی بالغ ‌بر سیصد و بیست متر و  لیون دو هزار ساله، همه و همه سبب شده تا با سالانه هشتاد میلیون گردشگر، سرآمد کشورهای گردشگری جهان باشد. بی‌شک فرانسه یکی از بهترین کشورها برای اقامت و سفر در دنیاست. پس بار سفر را که بستید ما را خبر کنید. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در فرانسه را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفرتان به فرانسه را آسان خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای "حمل بار به فرانسه" ، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فرانسه ارسال می‌کند.
 

 حمل اضافه بار مسافری به فرانسه به ارزانی!

 
بسیاری از مسافران قوانین ارسال بار هوایی به فرانسه را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار فرانسه آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به فرانسه منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به فرانسه، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز فرانسه را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر پرواز، به فرانسه ارسال کنید.
 
 
 
 

هزینه ارسال بار به فرانسه

 
 
ارسال بار از ایران به فرانسه مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  آیا راه و روش  فریت بار به فرانسه را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به فرانسه و ارسال لوازم منزل به فرانسه  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به فرانسه، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به فرانسه هستند.  قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور فرانسه، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به فرانسه را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به فرانسه آگاهی یابد. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به فرانسه برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 
 
 
 
پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل بار به فرانسه یا قیمت اضافه بار ایران ایر به فرانسه بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به فرانسه‌، مستقر در کارگو فرودگاه امام است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به فرانسه آشنا شوید:
 
 

مراحل فریت بار به فرانسه در مجموعه سفیران کارگو

 
 
احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار هوایی به فرانسه، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .
 
 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به فرانسه

 
 
شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه فرستادن بار به فرانسه  و  قوانین گمرک فرانسه برای ارسال لوازم منزل به فرانسه آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به فرانسه ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به فرانسه، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به فرانسه را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به فرانسه آگاه خواهند کرد.     
 
    

 بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به فرانسه 

 

در این بخش از حمل بار به فرانسه، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا باربری فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 
 
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به فرانسه

 
 
همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به فرانسه یا ارسال خرده بار به فرانسه این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای فرانسه ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.
 
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به فرانسه

 
 
 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به فرانسه شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به فرانسه، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به فرانسه است.
 
 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به فرانسه با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 
 
مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به فرانسه، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور فرانسه ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به فرانسه و سپس به سلامت رسیدن بار به فرانسه در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به فرانسه است.
 
 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به فرانسه 

 
 
بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به فرانسه را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد فرانسه فرستاده شود.
 
پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به فرانسه باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت حمل بار به فرانسه چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به فرانسه چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به فرانسه بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به فرانسه  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به فرانسه بفرستند. 
اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:
 
 

هزینه فریت بار به فرانسه چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 
 
 قیمت ارسال بار به فرانسه به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به فرانسه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:
 
تا چهل و پنج کیلو گرم
از یکصد تا سیصد کیلوگرم
از سیصد تا پانصد کیلوگرم
از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
از یکهزار کیلوگرم به بالا
 
 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به فرانسه یا هزینه ارسال کارگو به فرانسه دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 
 
بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به فرانسه تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.
 
 

هزینه ارسال بار به فرانسه در شهرهای گوناگون این کشور

 
 
 هزینه فرستادن بار به فرانسه هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به فرانسه کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به فرانسه آگاه خواهند کرد.
 
 
 
 

قیمت پست ایران به فرانسه ؛ مقایسه پست با فریت بار به فرانسه

 
 
ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به فرانسه باخبرید؟  باید گفت هزینه پست به فرانسه از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به فرانسه آشنا می‌شوید.
 برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و فرانسه را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به فرانسه به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به فرانسه، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و فرانسه وجود دارد، در سیستم فریت بار به فرانسه دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به فرانسه از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.
 
 

حمل اثاثیه به فرانسه و چند نکته مهم

 
 
باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به فرانسه و ارسال بار به فرانسه دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.
اما برای اطلاع مهاجرین به فرانسه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
به مدت 12 ماه در کشوری دیگر زندگی کرده باشید و قصد انتقال محل زندگی اصلی خود به فرانسه را داشته باشید.
اقلام خود را حداکثر 12 ماه بعد از سکونت در فرانسه به این کشور وارد کنید و...    
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت فرانسه مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور فرانسه را بشنوید.
 
هنگام ارسال بار از ایران به کشور فرانسه، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به فرانسه می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
 
 
 
البته اگر پس از فریت بار به فرانسه در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 
 
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به فرانسه

 
 
 حالا کالا را از گمرک فرانسه تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در فرانسه برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای فرانسه می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 
 
 

فرستادن محمولات کارگو تجاری و صادراتی به فرانسه

 
 
باید گفت حمل بار به فرانسه به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به فرانسه برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به فرانسه و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به فرانسه و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به فرانسه ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فرانسه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به فرانسه

نرخ ارز جهت ارسال بار از فرانسه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فرانسه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فرانسه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از فرانسه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی ارسال شده به فرانسه

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به فرانسه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به فرانسه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور فرانسه

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به فرانسه

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه امام) ، ایرلاینی که بار را حمل خواهد کرد و نوع بار شما بستگی دارد.
اضافه بار شما به فرانسه، با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار و از ترمینال بار فرودگاه امام ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه شهر مقصد ، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.