آشنایی با نحوه ارسال بار هوایی به فنلاند

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با بهره گیری از تجربه خود در زمینه "ارسال بار به فنلاند" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای فنلاند، شما را یاری می کند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "فریت بار به فنلاند" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در امر "حمل بار به فنلاند" مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فنلاند ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به فنلاند

 
 واقعاً مسافر با بارهای اضافی دچار سرگردانی می شود. باید چه کرد؟ مسافران و مهاجران باید راه درست و مقرون به صرفه را بیابند. تجار با موضوعات دیگری دست به پنجه نرم می کنند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آن‌اند که هزینه ارسال بار به فنلاند و ارسال کارگو به فنلاند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به فنلاند بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به فنلاند آشنا شویم:
 

مراحل فریت بار به فنلاند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به فنلاند با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به فنلاند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:
 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به فنلاند

 
 کالاها با بسته بندی خوب و استاندارد راحتی خیال مسافر را در پی دارد. این یک اصل مهم در ارسال بار به فنلاند است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به فنلاند با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به فنلاند ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به فنلانداست؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
 نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای فنلاند فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به فنلاند

 
وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به فنلاند به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به فنلاند آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به فنلاند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به فنلاند نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به فنلاند است.
 
 
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به فنلاند

 
با صدور بارنامه در فریت بار به فنلاند مسافر در می یابد که باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد فنلاند ارسال خواهد شد.
خب به پرسش اصلی می رسیم.
 

هزینه‌های ارسال بار به فنلاند و فریت بار به فنلاند چگونه محاسبه خواهد شد؟

 
 در این زمینه باید گفت  هزینه‌ فریت بار به فنلاند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به فنلاند به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
 
 
 
 
هرکدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به فنلاند آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هلسینکی در فنلاند چگونه است؟

 
هزینه ارسال بار به هلسینکی هم مانند موارد دیگر در حمل هوایی با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها ایرلاین به ایرلاین بلکه نوع بار  نیز تعرفه های گوناگونی را در قیمت حمل بار به هلسینکی ایجاد میکند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار به هلسینکی، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه ارسال بار به هلسینکی و نحوه انجام صحیح ان را کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به فنلاند – ارسال بار به فنلاند

 
مسافران یا مهاجران فنلاند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور فنلاند فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به فنلاند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به فنلاند به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به فنلاند شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به فنلاند باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به فنلاند اقدام کنند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به فنلاند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
محل اقامت دائم شما به مدت دوازده ماه پیاپی بایستی خارج از اتحادیه اروپا بوده باشد.
اقلام که وارد می کنید حداقل به مدت شش ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما یا اعضای خانواده اتان بوده‌اند و...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت فنلاند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور فنلاند را بشنوید.
 
 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به فنلاند اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور فنلاند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به فنلاند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
 
 
 
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را  برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای فنلاند می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به فنلاند

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فنلاند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215
 
 
 

آیا می توان در مرسوله فریت بار به فنلاند مواد غذایی قرارداد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
 

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به فنلاند چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.
 

ارسال بار به فنلاند در مقصد چه هزینه‌هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با بهره گیری از تجربه خود در زمینه "ارسال بار به فنلاند" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای فنلاند، شما را یاری می کند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "فریت بار به فنلاند" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در امر "حمل بار به فنلاند" مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فنلاند ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به فنلاند

 
 واقعاً مسافر با بارهای اضافی دچار سرگردانی می شود. باید چه کرد؟ مسافران و مهاجران باید راه درست و مقرون به صرفه را بیابند. تجار با موضوعات دیگری دست به پنجه نرم می کنند. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آن‌اند که هزینه ارسال بار به فنلاند و ارسال کارگو به فنلاند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به فنلاند بپردازیم، بد نیست با روند کاری شرکت سفیران در ارسال بار به فنلاند آشنا شویم:
 

مراحل فریت بار به فنلاند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به فنلاند با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت انجام پذیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به فنلاند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:
 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به فنلاند

 
 کالاها با بسته بندی خوب و استاندارد راحتی خیال مسافر را در پی دارد. این یک اصل مهم در ارسال بار به فنلاند است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به فنلاند با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به فنلاند ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به فنلانداست؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
 نگهداری کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای فنلاند فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به فنلاند

 
وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به فنلاند به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به فنلاند آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به فنلاند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به فنلاند نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به فنلاند است.
 
 
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به فنلاند

 
با صدور بارنامه در فریت بار به فنلاند مسافر در می یابد که باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد فنلاند ارسال خواهد شد.
خب به پرسش اصلی می رسیم.
 

هزینه‌های ارسال بار به فنلاند و فریت بار به فنلاند چگونه محاسبه خواهد شد؟

 
 در این زمینه باید گفت  هزینه‌ فریت بار به فنلاند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به فنلاند به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
 
 
 
 
هرکدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به فنلاند آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هلسینکی در فنلاند چگونه است؟

 
هزینه ارسال بار به هلسینکی هم مانند موارد دیگر در حمل هوایی با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها ایرلاین به ایرلاین بلکه نوع بار  نیز تعرفه های گوناگونی را در قیمت حمل بار به هلسینکی ایجاد میکند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار به هلسینکی، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه ارسال بار به هلسینکی و نحوه انجام صحیح ان را کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به فنلاند – ارسال بار به فنلاند

 
مسافران یا مهاجران فنلاند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور فنلاند فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به فنلاند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به فنلاند به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به فنلاند شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به فنلاند باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به فنلاند اقدام کنند.
 
اما برای اطلاع مهاجرین به فنلاند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
محل اقامت دائم شما به مدت دوازده ماه پیاپی بایستی خارج از اتحادیه اروپا بوده باشد.
اقلام که وارد می کنید حداقل به مدت شش ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما یا اعضای خانواده اتان بوده‌اند و...
 
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت فنلاند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور فنلاند را بشنوید.
 
 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به فنلاند اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور فنلاند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به فنلاند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
 
 
 
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را  برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای فنلاند می توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به فنلاند

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای فنلاند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215
 
 
 

آیا می توان در مرسوله فریت بار به فنلاند مواد غذایی قرارداد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
 

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به فنلاند چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.
 

ارسال بار به فنلاند در مقصد چه هزینه‌هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به فنلاند

اگر بشنوید در کشوری پنج و نیم میلیونی از هر ده عدد بطری پلاستیک نه بطری بازیافت می‌شود و صد درصد بطری‌های شیشه‌ای نیز همچنین، چه تصویری در ذهنتان شکل می‌گیرد؟ کیفیت زندگی باید در این کشور در سطح بسیار بالایی باشد و هست. هرسال نیز بر این عنوانش پا می‌فشارد. به سراغ منطقه اسکاندیناوی در قسمت شمالی اروپا که بروی، فنلاند را خواهی دید و پایتختش هلسینکی را نیز در کنارش که یک‌پنجم جمعیت کل کشور را در خود جای‌داده. زبان مردم آرام فنلاند، سوئدی و فنلاندی است. بی‌شک این نگاه به زندگی، سطح بالای آموزش را نیز در پی دارد. افزون بر اینکه تحصیل نیز برای دانشجویان بین‌المللی رایگان است. در این کشور تنها کافی است به زبان انگلیسی مسلط باشی تا صاحب شغلی شوی. اینجاست که می‌گویند هرچه خوبان همه دارند تو یکجا داری. فرصت مسافرت، ادامه تحصیل مهاجرت یا تجارت در فنلاند را از دست ندهید. در این مسیر می‌توانید روی کمک ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، حساب کنید.
 

حمل بار هوایی مهاجرین به فنلاند

 
 سرعت حمل و امنیت، مهمترین نکته ای است که برای مهاجران به فنلاند بسیار اهمیت دارد. یکی از مهمترین بخش های ارسال کالای مهاجری، یافتن شرکتی است که توانایی هایش در ارسال محموله های مهاجری به فنلاند ثابت شده باشد. بیشتر کالاهای مهاجران را لوازم ضروری منزل و آشپزخانه تشکیل می دهد که لازم است هرکدام بر اساس قوانین گمرک فنلاند بسته بندی  و ارسال شوند.  گاهی نیز موضوع درباره اضافه بار مسافران است. مسافرانی که برای رهایی از جریمه اضافه بار پای کانتر، در پی راهی جایگزین هستند. اینجاست که می توانید از خدمات  فریت اضافه بار مسافری به فنلاند بهره‌مند شوید. این بخش از فریت بار،  خدمتی است که شما را از هزینه کرد اضافی می رهاند.
 

ارسال کارگو تجاری به فنلاند

 
تاجران نیز به دنبال یافتن بهترین مسیر برای ارسال بارهایشان به فنلاندند. طبیعی است که امروزه صادر کنندگان مسیر هوایی را برای ارسال بارهایشان به فنلاند انتخاب می کنند؛ زیرا این مسیر بسیار سریع و مقرون به صرفه است. محموله‌های صادراتی به فنلاند، مانند خشکبار، دارو و مواد غذایی و محموله‌های  هنری، با خدمات حمل بار هوایی به فنلاند با بهترین شرایط و طی مراحل قانونی به مقصد خواهند رسید. بارهای تجاری بر اساس اصول استاندارد بسته بندی می‌شوند. بدیهی است تمام حساسیت‌های گوناگون امنیتی در این میان در نظر گرفته خواهد شد تا محموله‌ها در انواع گوناگون سالم به مقصد مورد نظر برسند. خدمات فریت بار چنان گسترش یافته  و به روز شده است که امروزه تاجران ایرانی می‌توانند با خیال راحت،  مواد غذایی ایرانی پسند و حتی سوپرمارکتی را طبق زمان بندی مناسب روانه فنلاند کنند. 

 

فریت بار به تمامی نقاط در فنلاند

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به فنلاند

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به فنلاند

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور فنلاند