هر آنچه باید در باره فریت بار به قبرس بدانیم

آیا از چگونگی "فریت بار به قبرس"  باخبر هستید؟  شاید هم در پی یافتن بهترین پرواز به قبرس  برای فریت بار بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر "ارسال بار به قبرس" و همچنین  بار به قبرس در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور قبرس   تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فرودگاه‌های قبرس و "حمل بار به قبرس" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

سفر به کشوری با ماجراهای بسیار، کشور همیشه آفتاب در شرق دریای مدیترانه. در تاریخ می‌خوانیم که قبرس زمانی جزو ایران بوده و با حمله اسکندر از ایران جدا می‌شود. قبرس  (  Cyprus  )  اکنون به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم ‌شده است. پایتخت قبرس نیکوزیا است. در بخش شمالی اغلب ترک ‌تباران مسلمان زندگی می‌کنند و بخش جنوبی قلمرو یونانی‌های ارتدکس است. سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه که از اعضای اتحادیه اروپا به شمار می‌رود، گردشگران بسیاری را سالانه به‌ سوی خود فرامی‌خواند. بخش جنوبی، به اتحادیه اروپا پیوسته و بخش ترک ‌نشین که فصل مشترک سه قاره‌ی اروپا، آسیا و آفریقا است، جدا مانده و تنها ترکیه آن‌ ها را به رسمیت می‌شناسد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در گوشه‌ای از قبرس را در اولویت خود قرار دادید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را در اقامت آسان در این کشور یاری‌خواهیم کرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قبرس ارسال می‌کند.

 

 هزینه فرستادن بار به قبرس

 

ارسال بار از ایران به قبرس مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. فریت بار مسافری به قبرس و ارسال لوازم منزل به قبرس همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به قبرس، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به قبرس را بدانند.  ارسال بارهوایی به قبرس امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به قبرس هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور قبرس، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به قبرس را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به قبرس آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به قبرس برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

 حمل هوایی اضافه بار به قبرس

 

اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به قبرس منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به قبرس، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار به قبرس را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به قبرس ارسال کنید. 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به قبرس بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به قبرس‌، مستقر در فریت بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به قبرس آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به قبرس در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان تجربه مهاجرت به قبرس را داشته اید و در این مسیر با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. شاید هم پس از بررسی مسیر زمینی ایران به قبرس  و حمل دریایی به قبرس و اطمینان از برتری فریت بار سفیران را برگزیده اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به قبرس‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود 

 

بیشتر بدانید:  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به قبرس

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با قوانین سفر به قبرس آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به قبرس بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به قبرس  باید دانست از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم یا کدام وسایل را با خود ببریم. مثلا  برخی خانواده ها درباره حمل اثاث و لوازم منزل به قبرس تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به قبرس، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به قبرس اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به قبرس آگاه خواهند کرد.  

        

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به قبرس

 

در این بخش از حمل بار به قبرس، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به قبرس

 

گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به قبرس یا ارسال خرده بار به قبرس  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای قبرس ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به قبرس

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی، روند قانونی ارسال بار به قبرس شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به قبرس، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به قبرس است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به قبرس با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به قبرس، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور قبرس ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به قبرس و سپس به سلامت رسیدن بار به قبرس در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به قبرس است.

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به قبرس 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به قبرس را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد قبرس فرستاده شود.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به قبرس، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به قبرس قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به قبرس چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به قبرس بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به قبرس  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به قبرس بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به قبرس چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به قبرس به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به قبرس بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به قبرس یا هزینه ارسال کارگو به قبرس دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به قبرس تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

قیمت پست ایران به قبرس ؛ مقایسه پست با فریت بار به قبرس

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به قبرس به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به قبرس به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به قبرس وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به قبرس، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و قبرس وجود دارد، در سیستم فریت بار به قبرس دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به قبرس از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به قبرس و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به قبرس و ارسال بار به قبرس دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود. اما برای اطلاع مهاجرین به قبرس جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

شرایط زیر برای دریافت معافیت لازم است:

 

  •  اگر لوازم شخصی و لوازم خانگی شما، توسط شما و اعضای خانواده اتان حداقل به مدت 6 ماه در محل سکونت قبلی استفاده شده باشند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت قبرس مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور قبرس را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور قبرس، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به قبرس می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

 

بیشتر بدانید:  3 نکته کلیدی برای مهاجرت موفق 

 

البته اگر پس از فریت بار به قبرس در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به قبرس

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک قبرس، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای قبرس می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن بارهای تجاری و کارگو صادراتی از فرودگاه امام به قبرس

 

 باید گفت حمل بار به قبرس به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به قبرس برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به قبرس ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای قبرس ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به قبرس

نرخ ارز جهت ارسال بار از قبرس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قبرس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قبرس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از قبرس به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به لارناکا

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به قبرس

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به قبرس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور قبرس

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به قبرس

پس انجام بسته بندی اصولی و تخصصی بر روی بار شما و تحویل آن به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام، به صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای ارسال خرده بار به قبرس منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی به قبرس ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه است.

ویدئو های دیدنی فریت بار