هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به لتونی بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، آماده خدمت رسانی به شما مسافران و مهاجران عزیز است. تجربه سالیان سال در زمینه "ارسال بار به لاتویا"  و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به همه شهرهای لاتویا، ما را در خدمت رسانی بهتر به شما یاری می رساند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور لاتویا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

تا چشم کار می‌کند جنگل و درخت و جنگل. با نعره های دوردست وحوش در میانش. در شمال اروپا که چشم بچرخانی به حوزه بالتیک که برسی، کشور لتونی  ( Latvia )   خودش را به شما نشان می‌دهد. این تصور برای مسافران لتونی دور از توقع نیست که این کشور را خوش آب و هواترین جای جهان بدانند. البته لتونی را باید کم‌جمعیت‌ترین و کم تراکم‌ترین کشور اتحادیه اروپا دانست و این خود در آب‌وهوای خوش این کشور بی‌تأثیر نیست. در کشور لتونی باید نیازهای خود را با واحد پولی اتس تهیه کنی. شاید دوست داشته باشید روزی ریگا پایتخت سرسبز لتونی را ببینید و در این کشور هم‌ مرز با روسیه، استونی، لیتوانی، بلاروس و دریای بالتیک، نفس تازه کنید. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در لتونی را دارید، در این صورت ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در این سفر، مشتاقانه همراه لحظه‌های سبزتان در این کشور پر درخت خواهیم بود..

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لاتویا ارسال خواهد کرد.

 

حمل اضافه بار مسافری به لاتویا

 

بسیاری از مسافران بدون اینکه با قوانین "حمل به لاتویا"  آشنا باشند با  تعداد زیادی چمدان راهی فرودگاه می‌شوند؛ بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار لاتویا آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند نیازهای ضروری خود را ارزان تر به لاتویا منتقل کنند، اما طبیعی است که پرداخت هزینه اضافه بار به لاتویا، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان صرف نظر کنند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز لاتویا را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به لاتویا ارسال کنید.

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

هزینه های ارسال بار به لاتویا

 

بار های اضافی را همیشه سربار مسافر می دانند. بارهایی که یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران را می سازند. موضوعات مورد نظر تجار متفاوت است. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به لاتویا و ارسال کارگو به لاتویا را بدانند. در این میان لازم است مسافران با آگاهی از خدمات فریت فریت اضافه بار مساری و مقایسه ان با هزینه جریمه اضافه بار مسافری پای کانتر نسبت به انتخاب صحیح اقدام کنند و راه مقرون به صرفه را برگزینند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران آماده است تا در این زمینه خدمات خود را به مسافران عزیز ارائه دهد و با منصانه ترین قیمت، اضافه بار مسافری را به هر نقطه از کشور لاتویا منتقل نماید.

 

مراحل فریت بار به لاتویا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از راه هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و "فریت بار به لاتویا" با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و کیفیت انجام پذیرد. بد نیست بدانید شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده خواهد داشت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به لاتویا، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به لاتویا

 

 در این بخش از پروسه سفر شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه فرستادن بار به لاتویا  و  قوانین گمرک لاتویا برای ارسال لوازم منزل به لاتویا آشنا شوید. بی‌شک شما باید بدانید چه وسایلی را باید با خود به لاتویا ببرید و از بردن کدام وسایل باید منصرف شوید. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به لاتویا، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به لاتویا را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به لاتویا آگاه خواهند کرد.  

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به لاتویا

 

 کالاها باید خوب و استاندارد بسته بندی شوند. این یک اصل مهم در ارسال بار به لاتویا است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به لاتویا با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به لاتویا ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به لاتویا است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا کارگو فرودگاه امام حرکت می کند.

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

 نگهداری کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای لاتویا فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به لاتویا

 

 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به لاتویا به بخش ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی منتقل و روند قانونی ارسال بار به لاتویا آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به لاتویا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به لاتویا نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به لاتویا است.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به لاتویا

 

 با صدور بار نامه در فریت بار به لاتویا ابتدا باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی پرداخت کرد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد لاتویا ارسال می شود.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به لاتویا و فریت بار به لاتویا چگونه محاسبه خواهد شد؟

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به لاتویا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به لاتویا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

هر کدام از بخش های اشاره شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین خواهد شد. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به لاتویا آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به ریگا در لاتویا چه مقدار است؟

 

هزینه ارسال بار به شهر ریگا در لتونی هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها ایرلاین به ایرلاین تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به لاتویا اعلام می کنند، بلکه این تعرفه ها فصل به فصل بنا به شلوغی پرواز ها نیز متغیر هستند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به لاتویا ؛ مقایسه پست با فریت بار به لاتویا

 

پست یکی از امکاناتی است که از دیرباز در زمینه ارسال مرسولات فعالیت داشته است و همه بیش و کمبا آن آشنا هستند. اما آیا امروزه می تواند جوابگوی حجم عظیم محموله های متنوع باشد؟ واقعیت این است که هنوز برخی مزایای پست برخی متقاضیان را به استفاده از خدمات آن ترغیب می کند.  شاید این در مورد کالاهای کوچک و نامه ها کاربرد داشته باشد. کما اینکه همین مورد هم با توجه به روند اداری پست ایران و کشور لاتویا پروسه ای طاقت فرساست. از سوی دیگر اکنون تقاضاها با رشد تجارت، بزرگ و بزرگ تر شده است. همزمان حجم و وزن کالاهای صادراتی و ارسالی به لاتویا نیز افزایش یافته و اینجاست که محدودیت های خدمات پستی آغاز می شود. مثلا شما نمی توانید کالاهای بیش از چهل و پنج کیلوگرمی را با پست روانه لاتویا کنید. پس باید گفت در مقایسه با پست فریت بار بسیار مقرون به صرفه تر و کارآمدتر است. بهتر است پیش از هر اقدامی در این زمینه با کارشناسان شرکت سفیران مشورت کنید.

 

رعایت نکات مهم در فریت بار به لاتویا – ارسال بار به لاتویا

 

مسافران یا مهاجران لاتویا پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور لاتویا فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به لاتویا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.

 پروسه فریت بار به لاتویا به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به لاتویا شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. پیداست که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به لاتویا باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به لاتویا بپردازند.

اما برای اطلاع مهاجرین به لتونی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 

  • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
  • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید.
  • قصد داشته باشید تا از اقلامی که وارد می‌کنید همان استفاده را بکنید که در کشور مبدأ می‌کردید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت لاتویا مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور لاتویا را بشنوید.

 

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به لاتویا اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور لاتویا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به لاتویا وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای لاتویا می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال بار تجاری و محمولات کارگو صادراتی به لاتویا

 

باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به لاتویا ، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لاتویا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به لتونی یا لاتویا

نرخ ارز جهت ارسال بار از لاتویا - لتونی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لاتویا - لتونی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لاتویا - لتونی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لاتویا - لتونی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به شهر ریگا

بیشترین محمولات هوایی حمل شده به لتونی

فریت بار از تمامی کشور به لتونی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لاتویا - لتونی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه لاتویا در جهان پیرامون ما

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به لتونی (لاتویا)

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در لتونی به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز های بهداشتی ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به لاتویا (لتونی) ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن و ترخیص آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار