درباره ارسال هوایی بار به لیتوانی بیشتر بدانیم

آیا از چگونگی "فریت بار به لیتوانی" باخبر هستید؟  شاید هم در پی یافتن بهترین پرواز به لیتوانی  برای فریت بار بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر "ارسال بار به لیتوانی" و همچنین فریت بار به لیتوانی در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به تمامی شهرهای کشور لیتوانی   تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فرودگاه‌های لیتوانی و "حمل بار به لیتوانی" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215 

بی‌شک لیتوانی  (  Lithuania  )  را باید یکی از پر قدمت ترین کشورهای اروپایی حوزه بالتیک دانست. این مهم زمانی آشکارتر خواهد شد که بدانی، روزی روزگاری دور، در قرن چهاردهم، کشوری که اکنون چهار میلیون نفر جمعیت دارد وسیع‌ترین کشور اروپا بوده است. این کشور اکنون در شمار کشورهای پیمان شینگن است. زبان مردمان شهرهای مهم لیتوانی مانند کاوناس، شاولیای، کلایپدا و پایتخت لیتوانی یعنی ویلینیوس، لیتوانیایی است که البته به زبان روسی و لهستانی هم‌سخن می‌گویند. با اینکه اکنون بلاروس، اوکراین، لهستان، لتونی و بخشی از روسیه که جزو خاکش بوده‌اند را دیگر در نقشه ندارد، اما هنوز هم بزرگ‌ ترین کشور در بین سه کشور حوزه بالتیک در اروپاست که مانند دیگر همسایگانش پس از فروپاشی جماهیر شوروی در دهه نود پاگرفت. سفر به شهرهای کهن اروپایی با جذابیت‌های تاریخی می‌تواند هر مسافری را وسوسه کند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در لیتوانی را دارید ، می‌توانید از خدمات ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، بهره‌مند باشید و از سفر یا اقامت تان لذت ببرید.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لیتوانی ارسال می‌کند.

 

 هزینه فرستادن بار به لیتوانی


ارسال بار از ایران به لیتوانی مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. فریت بار مسافری به لیتوانی و ارسال لوازم منزل به لیتوانی همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به لیتوانی، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها می‌خواهند هزینه حمل بار به لیتوانی را بدانند.  ارسال بارهوایی به لیتوانی امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فرستادن بار به لیتوانی هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور لیتوانی، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به لیتوانی را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به لیتوانی آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به لیتوانی برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند.


 حمل هوایی اضافه بار به لیتوانی


اضافه بار مسافری موضوعی پرچالش برای مسافران پربار است. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به لیتوانی منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به لیتوانی، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار به لیتوانی را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت اضافه‌بار مسافری آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به لیتوانی ارسال کنید.
 
پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به لیتوانی بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به لیتوانی‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به لیتوانی آشنا شوید:


 مراحل فریت بار به لیتوانی در مجموعه سفیران کارگو


 احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان تجربه مهاجرت به لیتوانی را داشته اید و در این مسیر با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. شاید هم پس از بررسی مسیر زمینی ایران به لیتوانی  و حمل دریایی به لیتوانی و اطمینان از برتری فریت بار سفیران را برگزیده اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به لیتوانی‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود .


بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به لیتوانی


 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با قوانین سفر به لیتوانی آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به لیتوانی بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به لیتوانی  باید دانست از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم یا کدام وسایل را با خود ببریم. مثلا  برخی خانواده ها درباره حمل اثاث و لوازم منزل به لیتوانی تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به لیتوانی، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به لیتوانی اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به لیتوانی آگاه خواهند کرد.

 

بیشتر بدانید:  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

 
بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به لیتوانی


در این بخش از حمل بار به لیتوانی، بناست  تا گروه بسته بندی، کالاهایتان را ایمن سازی کنند. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.


انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به لیتوانی


گفتیم که مشتری می‌تواند  در زمینه حمل لوازم منزل به لیتوانی یا ارسال خرده بار به لیتوانی  از شرکت بخواهد تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای لیتوانی ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.


تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به لیتوانی


پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به لیتوانی شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به لیتوانی، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به لیتوانی است.


صدور  بارنامه جهت ارسال بار به لیتوانی با شرکت‌های معتبر هواپیمایی


مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به لیتوانی، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور لیتوانی ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به لیتوانی و سپس به سلامت رسیدن بار به لیتوانی در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به لیتوانی است.


انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به لیتوانی


بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به لیتوانی را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد لیتوانی فرستاده شود.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 


پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به لیتوانی، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  در فریت بار به لیتوانی قیمت چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به لیتوانی چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به لیتوانی بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به لیتوانی  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به لیتوانی بفرستند.


اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:


هزینه فریت بار به لیتوانی چگونه محاسبه خواهد شد؟


قیمت ارسال بار به لیتوانی به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به لیتوانی بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا


 
 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به لیتوانی یا هزینه ارسال کارگو به لیتوانی دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به لیتوانی تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.


 هزینه ارسال بار به شهر ویلنیوس در لیتوانی


 هزینه فرستادن بار به شهر ویلنیوس هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون فرق می‌کند. نه تنها  از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر بلکه از فصلی به فصل دیگر، تعرفه‌های گوناگونی توسط ایرلاین ها در طول سال اعلام میشود . پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.


قیمت پست ایران به لیتوانی ؛ مقایسه پست با فریت بار به لیتوانی


ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به لیتوانی به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به لیتوانی به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به لیتوانی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به لیتوانی، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و لیتوانی وجود دارد، در سیستم فریت بار به لیتوانی دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به لیتوانی از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.


 حمل اثاثیه به لیتوانی و چند نکته مهم


در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به لیتوانی و ارسال بار به لیتوانی دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

 

بیشتر بدانید: مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 


اما برای اطلاع مهاجرین به لیتوانی جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض خواهد بود اگر:

 

  • اقلام قبل از ورود به این کشور حداقل به مدت ۶ ماه تحت مالکیت و مورد استفاده شما بوده باشند.
  • اقلام را برای مصرف شخصی خود و اعضای خانواده‌تان به این کشور وارد نمایید و... .

 


 برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت لیتوانی مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور لیتوانی را بشنوید.


هنگام ارسال بار از ایران به کشور لیتوانی، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به لیتوانی می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.


البته اگر پس از فریت بار به لیتوانی در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به لیتوانی


پس از تحویل گرفتن بار از گمرک لیتوانی، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای لیتوانی می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.فرستادن محمولات صادراتی و  کارگو تجاری به لیتوانی


باید گفت حمل بار به لیتوانی به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به لیتوانی برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به لیتوانی ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای لیتوانی ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به لیتوانی

نرخ ارز جهت ارسال بار از لیتوانی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لیتوانی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لیتوانی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از لیتوانی به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

خدمات فریت بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به ویلنیوس در لیتوانی

محمولات هوایی ارسال شده به لیتوانی

فریت بار از تمامی شهرهای ایران به لیتوانی

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به لیتوانی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور لیتوانی

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به لیتوانی

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در لیتوانی به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوزهای بهداشتی ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار از پایانه هوشمند بارفرودگاه امام خمینی به لیتوانی ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن و ترخیص آن اقدام نمایید

ویدئو های دیدنی فریت بار