هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به مصر بدانیم

آیا از نحوه فرستادن بار به مصر اطلاع دارید؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای "فریت بار به مصر" بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به مصر" و همچنین فریت به مصر در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به تمامی شهرهای کشور مصر  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به مصر" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

حتماً شما هم موافقید که سفر به کشورهای اسرارآمیز جذابیت خودش را دارد، آن‌هم به مصر (  Egypt )  باستانی. مصر کشوری است با تمدنی کهن در شمال شرقی آفریقا با تمدنی به قدمت تاریخ. زبان مردمان پرجمعیت‌ترین کشور خاورمیانه عربی است. اهرام جیزه، با معماهایی هنوز بر نگشاده، مجسمه ابوالهول بزرگ و معابد باستانی اقصر با قدمت هزاران سال در جهان، در این کشور جا خوش کرده‌اند. قاهره نشینان پایتخت، پرچم‌هایی با نماد عقاب علم کرده‌اند و باکمی پرسش درمی‌یابی که عقاب نماد تیزبال مصریان است. مصریان همانند سومریان و چینی‌ها، زبان نوشتاری مستقلی اختراع کرده‌اند. بد نیست بدانید برخلاف تصور همگان، بزرگ‌ترین هرم جهان در شهر اهرام مصر نیست، بلکه این هرم در کشور مکزیک قرار گرفته است، اما نخستین قایق بادبانی و سنت و آیین تبادل حلقه عروسی را مربوط به دوران مصریان باستان دانسته‌اند. در صورتی که روزی سفر به مصر نصیبتان شد، این‌ها را ببینید: مسجد احمد بن طولان در قاهره، روستای ذهب در هشتاد و پنج  کیلومتری شمال شرم‌الشیخ در خلیج عقبه، واحه سیوا در بیابان لیبی-مصر، موزه مصر با بیش از دوازده هزارعتیقه‌جات مختلف واقع در قاهره، ابو سمبل در جنوب مصر، مقبره دره پادشاهان در نزدیکی اقصر، رودخانه بسیار زیبای نیل. همچنین، یکی از جاذبه‌های اصلی مصر، دریای سرخ در سواحل مصر، معبد کرنک و گورستان جیزه است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در مصر را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شادمان خواهیم شد، اگر ما را به‌عنوان همراه خویش بپذیرید.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مصر ارسال خواهد کرد.

 

هزینه های ارسال بار به مصر

 

یکی از دغدغه های مهم مسافران بار آنها است. در زمینه بار مسافری و میزان آن نکاتی در میان است که هر مسافر باید بداند.  بار اضافی یکی از این دغدغه‌های مهم به شمار می‌رود. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است که راه حل آن بهره گیری از خدمات فریت اضافه بار مسافری است. البته تجار با مسائل دیگری دست به گریبان هستند. بی شک پیش از هر چیز می‌خواهند هزینه ارسال بار به مصر با هواپیما و ارسال کارگو به مصر را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مصر بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

 

مراحل فریت بار به مصر در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست حمل بار به مصر از طریق هوایی را به هم میهنان عزیز ارائه می‌دهد. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل فریت بار را برعهده می گیرد. به گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مصر، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می شود.

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به مصر

 

حمل بار به مصر، مهمترین بخش مهاجرت و یا تجارت است. شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی با  نحوه ارسال بار به مصر آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به مصر ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند بدانند هزینه حمل اثاث منزل به مصر چقدر است تا با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به مصر‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم خود را  به فرستادن بار با هواپیما به مصر نهایی کنند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه حمل بار به مصر یا قیمت اضافه بار در فرودگاه امام آگاه خواهند کرد.       

 

بیشتر بدانید:  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال به مصر

 

 سفر شما به خوبی به پایان نمی رسد مگر اینکه به بسته بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی بار برای ارسال لوازم منزل به مصر است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد مختلف فرستاده شوند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری گردند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مصر فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مصر

 

 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه امام منتقل و روند قانونی ارسال بار به مصر آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مصر، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مصر است.

 

صدور بارنامه جهت ارسال بار به مصر با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تمامی محمولات ارسالی به مصر را با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران ارسال خواهد کرد و در همین راستا به صدور بارنامه اقدام می کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به مصر و سپس به سلامت رسیدن بار به مصر در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به مصر است.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به مصر

 

صدور بارنامه یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مصر ارسال خواهد شد.

خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به مصر چگونه محاسبه خواهد شد؟

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

 هزینه ارسال بار به هریک از شهر های مصر چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. باید دانست که هزینه  ارسال بار به یک فرودگاه بی شک با ارسال بار به دیگر فرودگاه های مصر متفاوت است.   پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

هزینه پست از ایران به مصر؛ مقایسه پست با فریت بار به مصر

 

برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت های موجود در پست ایران و مصر را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست از ایران به مصر به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته به صورت پست به مصر به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به مصر، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و مصر وجود دارد، در سیستم فریت بار به مصر دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به مصر از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید. 

 

رعایت نکات مهم در فریت بار لوازم شخصی و لوازم منزل به مصر 

 

مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران مصر پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور مصر است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به مصر) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.  پروسه فریت بار به مصر به دو قسمت تقسیم می شود که بخش اول بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مصر اقدام کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت مصر مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور مصر را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور مصر، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به مصر وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری، محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

احتمالا خیلی از فرستندگان کالا درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه هایی دارند؛ اینکه چگونه کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای مصر می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال هوایی بار های صادراتی و محمولات کارگو تجاری به مصر

 

باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. صادرات به مصر هم شامل همین ملاحظات می شود. به گونه ای که گمرگ این کشور شرایط  صادرات به مصر  را تعین کرده است.مثلا شما باید درباره نحوه صادرات صنایع دستی به مصر، صادرات خرما به مصر و صادرات پسته به مصر قبل از ارسال تحقیق کنید و  قوانین صادرات کالا به مصر را بدانید. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به مصر ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مصر ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به مصر

نرخ ارز جهت ارسال بار از مصر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مصر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مصر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مصر به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به مصر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مصر

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه مصر در جهان پیرامون ما

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به مصر

بعد از اینکه بار خود را بصورت بسته بندی شده به ترمینال بار فرودگاه امام تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از سه تا پنج روز به مصر خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای ارسال خرده بار به مصر منطقی نیست، در نتیجه فریت بار یا حمل بار هوایی بار به مصر ، ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.

ویدئو های دیدنی فریت بار