نکاتی کلیدی در باره فریت بار به مونته نگرو

ما برای شما مسافران مونته‌نگرو ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به مونته‌نگرو همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای مونته‌نگرو، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور مونته‌نگرو با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
از زمان امپراطوری عثمانی، حکومت امیر نشینی مستقل داشت. پس از آن  در سال ۱۸۷۸ میلادی استقلال خود را به دست آورد  و به نظام پادشاهی تبدیل شد. اکنون حکومت این کشور جمهوری است  و نظام تک پارلمانی امروزه ستینیه را  پایتخت تاریخی این کشور می شناسند. مونته نگرو  (  Montenegro  )   به معنای کوه سیاه، است و  یکی از زیباترین مقاصد گردشگری اروپا. مونته‌ نگرو در جنوب خاوری اروپا  قرار دارد و پایتخت آن نیز پودگوریتسا ست و در کرانه دریای آدریاتیک واقع شده است. شهر ستینیه نیز به عنوان پایتخت تاریخی مونته نگرو شناخته می‌شود. واحد پول این کشور نیز یورو است.این کشور  با مساحتی در حدود چهارده هزارکیلومتر مربع جمعیتی نزدیک به هفتصد هزار نفر را در خود جای داده است. شمال مونته نگرو کوهستانی است و در شرق با کشورهای آلبانی، بوسنی و صربستان همسایه است. مونته نگرو آب‌وهوای معتدل و مونته نگروی ساحلی آب‌وهوای مدیترانه‌ای دارد در حال حاضر  قصرهای زیبای ستینه با معماری منحصر به فرد خود به موزه، آکادمی‌ها و ساختمان‌های اداری تبدیل شده‌اند. از دیدنی‌های جالب دیگر این شهر می‌توان کلیسای ولا را نام برد. اگر قصد مسافرت، یا تجارت در مونته نگرو را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی ، فریت بار و کارگو، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مونته‌نگرو ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به مونته‌نگرو

 
مسافران و مهاجران مونته‌نگرو، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار مونته‌نگرو نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به مونته‌نگرو ارسال کارگو به مونته‌نگرو را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مونته‌نگرو بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به مونته‌نگرو در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار و کارگو به مونته‌نگرو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به مونته‌نگرو با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به مونته‌نگرو را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مونته‌نگرو، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به مونته‌نگرو

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به مونته‌نگرو است. این یک اصل مهم در ارسال بار به مونته‌نگرو به شمار می رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به مونته‌نگرو با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به مونته‌نگرو ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به مونته‌نگرو است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای مونته‌نگرو در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند مونته‌نگرو ارسال شوند تازمان ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مونته‌نگرو فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به مونته‌نگرو

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به مونته‌نگرو جهت فریت بار به مونته‌نگرو باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به مونته‌نگرو شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مونته‌نگرو، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور مونته‌نگرو که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به مونته‌نگرو در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مونته‌نگرو است.
 

انجام امور مونته‌نگرو در پروسه ارسال بار به مونته‌نگرو

 
با صدور بارنامه در فریت بار به مونته‌نگرو مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مونته‌نگرو واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مونته‌نگرو ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به مونته‌نگرو فریت بار به مونته‌نگرو چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به مونته‌نگرو بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به مونته‌نگرو به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره مونته‌نگرو، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به مونته‌نگرو آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای مونته‌نگرو چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به مونته‌نگرو هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به مونته‌نگرو اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به مونته‌نگرو

 
مسافران یا مهاجران مونته‌نگرو پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مونته‌نگرو فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به مونته‌نگرو) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اگر به‌قصد اقامت به کشور مونته‌نگرو سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست‌دوم خود را به این کشور وارد نمایید قوانین زیر را در نظر داشته باشید:
 
  • ورود مرسوله لوازم شخصی و خانگی مشمول پرداخت عوارض گمرکی است.
  • زمان مجاز ارسال این مرسوله در بازه 1 ماه قبل از ورود شما به کشور مونته‌نگرو حداکثر 4 ماه بعد از ورود شما به این کشور است.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی و فریت بار به مونته نگرو می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک مونته‌نگرو نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به مونته‌نگرو به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به مونته‌نگرو شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به مونته‌نگرو باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مونته‌نگرو اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به مونته‌نگرو داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور مونته‌نگرو، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مونته‌نگرو می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به مونته‌نگروارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه مونته‌نگرو (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد مونته‌نگرو رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در مونته‌نگرو منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در مونته‌نگرو یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در مونته‌نگرو، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای مونته‌نگرو می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به مونته‌نگرو

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به مونته‌نگرو فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مونته‌نگرو ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به مونته نگرو

نرخ ارز جهت ارسال بار از مونته نگرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مونته نگرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مونته نگرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مونته نگرو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فریت بار از باربری فرودگاه امام خمینی به شهر پودگوریتسا در مونته نگرو

کالاهای ارسالی از ایران به مونته نگرو

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به مونته نگرو

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مونته نگرو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور مونته نگرو

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به مونته نگرو

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به سه تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ویدئو های دیدنی فریت بار