هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به نیجریه بدانیم

ما برای شما مسافران نیجریه ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به نیجریه و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای نیجریه، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور نیجریه با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
نیجریه  (  Nigeria  )  ، کشوری در غرب آفریقا و در همسایگی نیجر، بنین، چاد و کامرون واقع شده است که دارای آب‌وهوای استوایی است. پایتخت و مهم‌ترین شهرش ابوجاست ولی بزرگ‌ترین شهرش لاگوس نام دارد. این کشور پرجمعیت‌ترین کشور آفریقاست و واحد پولی آنها نایر است. زبان رسمی این کشور انگلیسی و دین رسمی مردم آن اسلام و مسیحیت است. حدود هفتاد درصد مردم بزرگ‌ترین تولیدکننده نفت آفریقا در فقر مطلق هستند؛یعنی نیازهای اصلی آنان مانند آب، غذا و خانه تأمین نشده است. نیجریه بزرگ‌ترین تولیدکننده‌ روغن است و کالاهایی مانند نفت و مواد نفتی، کاکائو و لاستیک صادر می‌کند. این کشور در مقاطعی از تاریخ، به‌عنوان بزرگ‌ترین اقتصاد افریقا مطرح‌شده بود. از فرودگاه‌های بین‌المللی نیجریه میتوان از ننامدی ازیکیوه، اکانو ایبیام و فرودگاه بین‌المللی مالام امینوکانو نام برد. ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو ، در زمینه مسافرت و تجارت، شما را تا نیجریه تنها نمی‌گذاریم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیجریه ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به نیجریه

 
مسافران و مهاجران نیجریه، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار نیجریه نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به نیجریه و ارسال کارگو به نیجریه را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به نیجریه بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به نیجریه در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به نیجریه و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به نیجریه با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به نیجریه را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به نیجریه، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به نیجریه

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به نیجریه است. این یک اصل مهم در ارسال بار به نیجریه به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به نیجریه با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به نیجریه ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به نیجریه است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای نیجریه در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند نیجریه ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای نیجریه فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به نیجریه

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به نیجریه جهت فریت بار به نیجریه باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به نیجریه شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به نیجریه، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور نیجریه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به نیجریه در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به نیجریه است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به نیجریه

 
با صدور بارنامه در فریت بار به نیجریه مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد نیجریه ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به نیجریه و فریت بار به نیجریه چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به نیجریه بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به نیجریه به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش های گفته شده درباره نیجریه، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به نیجریه آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای نیجریه چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به نیجریه هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به نیجریه اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به نیجریه

 
مسافران یا مهاجران نیجریه پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور نیجریه فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به نیجریه) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به نیجریه جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • اگر به قصد اقامت به نیجریه سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید،
  • تمامی مرسولات لوازم شخصی و خانگی مورد بازرسی گمرکی قرارگرفته و مشمول پرداخت عوارض می‌شود.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی نیجریه می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک نیجریه نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به نیجریه به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به نیجریه شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به نیجریه باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به نیجریه اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به نیجریه داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور نیجریه، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور نیجریه می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به نیجریه وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد...پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه نیجریه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد نیجریه رسیده چه سرانجامی‌خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در نیجریه منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در نیجریه یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل در نیجریه، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای نیجریه می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به نیجریه

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به نیجریه فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیجریه ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید .  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

چند مطلب در مورد حمل هوایی بار به نیجریه

نرخ ارز جهت ارسال بار از نیجریه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیجریه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیجریه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیجریه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به لاگوس ، ابوجا و سایر شهرهای نیجریه

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به نیجریه

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به نیجریه

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نیجریه

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور نیجریه

سئوالات متداول در باره فرستادن بار از ایران به نیجریه

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار