خدمات هوایی ارسال بار به نیوزلند

ارسال بار به نیوزلند، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای نیوزلند

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به نیوزلند و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای نیوزلند، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور نیوزلند با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیوزلند ارسال خواهد کرد.
 

هزینه های ارسال بار به نیوزلند

 
مسافران و مهاجران به نیوزلند همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به نیوزلند و ارسال کارگو به نیوزلند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به نیوزلند بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به نیوزلند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت هاست در بخش فریت بار به نیوزلند و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به نیوزلند با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به نیوزلند را بر عهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به نیوزلند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:
 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به نیوزلند

 
 در سفر به نیوزلند این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر است. این یک اصل مهم در ارسال بار به نیوزلند به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به نیوزلند با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به نیوزلند ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به نیوزلند است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون نیوزلند ارسال شوند تا زمان ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای نیوزلند فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه های آن محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به نیوزلند

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به نیوزلند باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به نیوزلند شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به نیوزلند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بار نامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به نیوزلند در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به نیوزلند است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به نیوزلند

 
 با صدور بار نامه در فریت بار به نیوزلند مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد نیوزلند ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه های ارسال بار به نیوزلند و فریت بار به نیوزلند چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به نیوزلند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به نیوزلند به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به نیوزلند آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های نیوزلند چه تفاوت هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به نیوزلند اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به نیوزلند – ارسال بار به نیوزلند

 
مسافران یا مهاجران نیوزلند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور نیوزلند فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به نیوزلند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به نیوزلند به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به نیوزلند شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به نیوزلند باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به نیوزلند اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به نیوزلند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
قبل از آمدن به نیوزلند به مدت 21 ماه خارج از کشور اقامت داشته و به نیوزلند نیامده باشند؛ و
قبل از روز آمدن به نیوزلند مالک لوازم بوده و از آن ها استفاده کرده باشند و...
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت نیوزلند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور نیوزلند را بشنوید.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به نیوزلند داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور نیوزلند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به نیوزلند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای نیوزلند می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به نیوزلند

 
باید گفت بارهای نیوزلند به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیوزلند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215
 

فریت بار به نیوزلند به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به پنج تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
 

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به نیوزلند چیست؟

 
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.
 

ارسال بار به نیوزلند، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای نیوزلند

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به نیوزلند و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای نیوزلند، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور نیوزلند با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیوزلند ارسال خواهد کرد.
 

هزینه های ارسال بار به نیوزلند

 
مسافران و مهاجران به نیوزلند همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می کنند. تجار نیز دغدغه های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به نیوزلند و ارسال کارگو به نیوزلند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به نیوزلند بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به نیوزلند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت هاست در بخش فریت بار به نیوزلند و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به نیوزلند با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به نیوزلند را بر عهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به نیوزلند، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:
 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به نیوزلند

 
 در سفر به نیوزلند این یک بسته بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر است. این یک اصل مهم در ارسال بار به نیوزلند به شمار می رود. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به نیوزلند با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به نیوزلند ازجمله کارتن ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به نیوزلند است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.
 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون نیوزلند ارسال شوند تا زمان ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای نیوزلند فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه های آن محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به نیوزلند

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به نیوزلند باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به نیوزلند شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به نیوزلند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بار نامه که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به نیوزلند در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به نیوزلند است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به نیوزلند

 
 با صدور بار نامه در فریت بار به نیوزلند مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد نیوزلند ارسال می شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه های ارسال بار به نیوزلند و فریت بار به نیوزلند چگونه محاسبه می شود؟
 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به نیوزلند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به نیوزلند به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به نیوزلند آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهر های نیوزلند چه تفاوت هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به نیوزلند اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به نیوزلند – ارسال بار به نیوزلند

 
مسافران یا مهاجران نیوزلند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور نیوزلند فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به نیوزلند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 پروسه فریت بار به نیوزلند به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به نیوزلند شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به نیوزلند باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به نیوزلند اقدام کنند.
اما برای اطلاع مهاجرین به نیوزلند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:
 
قبل از آمدن به نیوزلند به مدت 21 ماه خارج از کشور اقامت داشته و به نیوزلند نیامده باشند؛ و
قبل از روز آمدن به نیوزلند مالک لوازم بوده و از آن ها استفاده کرده باشند و...
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت نیوزلند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور نیوزلند را بشنوید.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به نیوزلند داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور نیوزلند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به نیوزلند وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای نیوزلند می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به نیوزلند

 
باید گفت بارهای نیوزلند به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیوزلند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215
 

فریت بار به نیوزلند به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند فریت بار به پنج تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
 

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به نیوزلند چیست؟

 
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.
 
اطلاعات بیشتر

درباره نیوزلند

خیلی‌ها شاید نمی‌دانند زلاندنو همان نیوزلند است. کشوری که به دلیل دور بودن از خشکی‌های کره زمین، چهره‌ای منحصر به فرد یافته است. با بررسی این کشور درمی‌یابیم که گونه‌های بسیار دیدنی و چشم‌نواز از پوشش گیاهی و زیست جانوری را باید در زلاندنو یافت. افزون براین، وجود قله کوک و رودخانه وایکاتو به طول چهار صد و بیست کیلومتر به همراه دو جزیره اصلی و چندین جزیره فرعی، کشوری بسیار دیدنی در جنوب غربی اقیانوس آرام پدید آورده است. مردمان این سرزمین به زبان انگلیسی و مائوری سخن می‌گویند که البته غلبه با زبان انگلیسی است. با کشاورزی و دامپروری چرخ اقتصاد نیوزلند می‌چرخد. قدرت سیاسی و اجرایی درواقع در دست اهالی مجلس این کشور است که با رأی مردم گزینش می‌شوند، اما ملکه الیزابت دوم نیز سهمی تشریفاتی در مالکیت و حکومت کشور داراست. سفر به نیوزلند شاید فرصتی است که نصیب هرکسی نخواهد شد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به زلاندنو همراهتان خواهیم بود تا بار سفر را از دوش تان برداریم.

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به نیوزلند

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نیوزلند

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور نیوزلند