چند نکته کلیدی در باره فریت بار به نیوزلند

شاید در کسوت یک مسافر واژه فریت به نیوزلند را جست و جو کرده اید و در پی آن بوده اید که بدانید فریت چیست  و "فریت بار به نیوزلند"  یعنی چه؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای "حمل بار به نیوزلند" بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به نیوزلند" و همچنین فریت بار به نیوزلند در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور نیوزلند  تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار به نیوزلند و فریت بار به نیوزلند با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

خیلی‌ها شاید نمی‌دانند زلاندنو همان نیوزلند  (New Zealand) است. کشوری که به دلیل دور بودن از خشکی‌های کره زمین، چهره‌ای منحصر به فرد یافته است. با بررسی این کشور درمی‌یابیم که گونه‌های بسیار دیدنی و چشم‌نواز از پوشش گیاهی و زیست جانوری را باید در زلاندنو یافت. افزون براین، وجود قله کوک و رودخانه وایکاتو به طول چهار صد و بیست کیلومتر به همراه دو جزیره اصلی و چندین جزیره فرعی، کشوری بسیار دیدنی در جنوب غربی اقیانوس آرام پدید آورده است. مردمان این سرزمین به زبان انگلیسی و مائوری سخن می‌گویند که البته غلبه با زبان انگلیسی است. با کشاورزی و دامپروری چرخ اقتصاد نیوزلند می‌چرخد. قدرت سیاسی و اجرایی درواقع در دست اهالی مجلس این کشور است که با رأی مردم گزینش می‌شوند، اما ملکه الیزابت دوم نیز سهمی تشریفاتی در مالکیت و حکومت کشور داراست. سفر به نیوزلند شاید فرصتی است که نصیب هرکسی نخواهد شد. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت دارید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به نیوزلند، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیوزلند ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن بار به نیوزلند

 

ارسال بار از ایران به نیوزلند مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  آیا راه و روش فریت بار به نیوزلند را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به نیوزلند و ارسال لوازم منزل به نیوزلند  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به نیوزلند، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به نیوزلند هستند.  قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور نیوزلند، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به نیوزلند را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به نیوزلند آگاهی یابد. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به نیوزلند برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به نیوزلند

 

بسیاری از مسافران قوانین حمل بار به نیوزلند را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار نیوزلند آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به نیوزلند منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به نیوزلند، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز نیوزلند را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به نیوزلند ارسال کنید. 

 

 

بیشتر بدانید:  پرداخت هزینه اضافه بار یا پرداخت برای فریت بار؟ کدام گزینه به نفع شماست؟

 

 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به نیوزلند یا قیمت اضافه بار ایران ایر به نیوزلند بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به نیوزلند‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به نیوزلند آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به نیوزلند در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به نیوزلند‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود .

 

   بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به نیوزلند

 

شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست  مجاز  برای ارسال لوازم منزل به نیوزلند آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به نیوزلند ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن نرخ ارسال بار به نیوزلند، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به نیوزلند را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به نیوزلند آگاه خواهند کرد.  

    

بسته بندی تخصصی لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به نیوزلند 

 

در این بخش از حمل بار به نیوزلند، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند.

 

بیشتر بدانید: مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 

مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

    انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به نیوزلند

 

همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به نیوزلند یا ارسال خرده بار به نیوزلند این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای نیوزلند ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

   تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به نیوزلند

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به نیوزلند شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به نیوزلند، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به نیوزلند است

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به نیوزلند با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به نیوزلند، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور نیوزلند ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به نیوزلند و سپس به سلامت رسیدن بار به نیوزلند در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به نیوزلند است.

 

    انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به نیوزلند 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به نیوزلند را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد نیوزلند فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به نیوزلند باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت حمل بار به نیوزلند چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به نیوزلند چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به نیوزلند بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به نیوزلند  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به نیوزلند بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه ارسال بار به نیوزلند چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به نیوزلند به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به نیوزلند بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به نیوزلند یا هزینه ارسال کارگو به نیوزلند دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به نیوزلند تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به نیوزلند در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به نیوزلند هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به نیوزلند کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به نیوزلند آگاه خواهند کرد.

 

قیمت پست ایران به نیوزلند ؛ مقایسه پست با فریت بار به نیوزلند

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به نیوزلند باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به نیوزلند از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به نیوزلند آشنا می‌شوید.

 برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و نیوزلند را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به نیوزلند به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به نیوزلند، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و نیوزلند وجود دارد، در سیستم فریت بار به نیوزلند دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به نیوزلند از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به نیوزلند و چند نکته مهم

 

باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به نیوزلند و ارسال بار به نیوزلند دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به نیوزلند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 

  • قبل از آمدن به نیوزلند به مدت 21 ماه خارج از کشور اقامت داشته و به نیوزلند نیامده باشند؛ و
  • قبل از روز آمدن به نیوزلند مالک لوازم بوده و از آن ها استفاده کرده باشند و...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت نیوزلند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور نیوزلند را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور نیوزلند، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به نیوزلند می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به نیوزلند در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به نیوزلند

 

 حالا کالا را از گمرک نیوزلند تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در نیوزلند برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای نیوزلند می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن بارهای تجاری و کارگو صادراتی به نیوزلند

 

باید گفت حمل بار به نیوزلند به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به نیوزلند برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به نیوزلند و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به نیوزلند و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به نیوزلند ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نیوزلند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره ارسال بار به نیوزلند

نرخ ارز جهت ارسال بار از نیوزلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیوزلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیوزلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نیوزلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

حمل هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به اوکلند و کرایست چرج در نیوزلند

محمولات هوایی ارسال شده به نیوزلند

ارسال هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به نیوزلند

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نیوزلند

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نیوزلند بر روی نقشه جهان

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به نیوزلند

پس از تحویل بارشما بصورت کاملا بسته بندی شده به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی، به صورت معمول فرآیند فریت بار به پنج تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه برای ارسال بار های کوچک تجاری و بار های لوازم شخصی و لوازم منزل مسافرین و مهاجرین به نیوزلند است.

ویدئو های دیدنی فریت بار