مطالبی که لازم است در مورد ارسال بار به هلند بدانید

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از شرکت های مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی است که سال ها در امر "ارسال بار به هلند" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کشور هلند (  Netherlands ) تجربه دارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و  ارسال کارگو به کشور هلند با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

یکی از زیباترین کشورهای دنیا در شمال غربی اروپا با آب ‌وهوای اقلیمی که یک ‌چهارم خاک این کشور در زیر آب است، هلند نام دارد. کشور گل‌های رنگارنگ. قدیمی‌ترین کشور اتحادیه اروپا و پیمان ناتو. مسیحیت دین اکثریت هلندی‌هاست و درصد کمی از ادیان دیگر نیز در هلند دیده می‌شوند. زبان رسمی مردم هلندی است و زبان ترکی استانبولی و عربی نیز از زبان‌هایی است که در این کشور به گوش می‌رسد. آمستردام پایتخت این کشور پادشاهی است که از معروف‌ترین و محبوب‌ترین پایتخت‌های دنیاست. البته قدرت اصلی هلند در دست نخست‌وزیر است. همسایه هلند، بلژیک و بریتانیا، مقصد بسیاری از گردشگران است تا ضمن دیدار از کشور گل‌ها، با جاذبه‌های بسیار آن روبه‌رو شوند. اگر شما هم در تدارک سفر، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در این کشور بودید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، به خاطر انتخابتان به شما تبریک می‌گوییم و می‌کوشیم بی‌دغدغه سفر کنید. این روزها هلند، یکی از مهمترین مقاصد مهاجران ایرانی است و  نحوه ارسال بار از ایران به هلند  نیز مسئله مهم این مهاجران. شرکت فریت بار و کارگو سفیران،  متخصص در امور فریت بار و مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی، بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هلند ارسال خواهد کرد.

 

هزینه های ارسال بار به هلند

 

بار مسافر همیشه دغدغه ایجاد می کند، چه برسد به بار اضافی. این یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار، که قصد ارسال هوایی بار تجاری خود به هلند را دارند نیز با مسائل دیگری دست به گریبان هستند، مانند رعایت نکات  و قوانین تجاری کشور مبدا و مقصد، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... بی شک پیش از هر چیز همه می خواهند هزینه ارسال بار به هلند و  یا  ارسال کارگو به هلند را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به هلند بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

 

بیشتر بدانید: نحوه محاسبه هزینه حمل بار هوایی به سراسر دنیا

 

مراحل فریت بار به هلند در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش "حمل بار به هلند" از طریق هوایی در خدمت هم میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده می گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست "فریت بار به هلند" ، مرحله بازدید رایگان،  بسته بندی و پالت بندی بار به صورت تخصصی و... آغاز می شود:

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به هلند

 

قطعا اسباب کشی به هلند، یکی ازمهمترین بخش های مهاجرت است. به هر حال مهاجرت که دست خالی انجام بشو نیست ! شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی با  وسایل مورد نیاز برای مهاجرت به هلند آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به هلند ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. مثلا بسیاری از مسافران درباره بردن فرش به هلند تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن قیمت حمل بار از ایران به هلند‌، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم خود را  به فرستادن بار با هواپیما به هلند نهایی کنند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به هلند یا قیمت اضافه بار در فرودگاه امام آگاه خواهند کرد.       


بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل بار به هلند

 

 سفر شما به خوبی به پایان نمی رسد مگر اینکه به بسته بندی کالاها اهمیت داده باشید. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها خواهید دید. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی بار است که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا باربری فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای جامع و کامل فریت بار مسافری

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان قبل از فریت بار به هلند

 

کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می توانند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای هلند فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در پروسه حمل هوایی بار به هلند

 

 حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به هلند آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به هلند، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به هلند است.

 

صدور بارنامه جهت فریت بار به هلند با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به هلند، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور هلند ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به هلند و سپس به سلامت رسیدن بار به هلند در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به هلند است.


انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به هلند

 

صدور بارنامه یعنی زمان آن رسیده که مشتری هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است بعد از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد هلند ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می رسیم. هزینه های ارسال بار به هلند چگونه محاسبه خواهد شد؟


 در این زمینه باید گفت این هزینه ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه  راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

هر کدام از بخش های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین می شود. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال هوایی بار به هریک از شهر های هلند چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

هزینه پست از ایران به هلند؛ مقایسه پست با حمل هوایی بار به هلند


برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و هلند را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به هلند به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به هلند، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و هلند وجود دارد، در سیستم فریت بار به هلند دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به هلند از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید. 


رعایت نکات مهم در پروسه فریت بار به هلند 

 

مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران هلند پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور هلند است. اینجاست که باید از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به هلند) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.  پروسه فریت بار به هلند به دو قسمت تقسیم می شود که بخش اول بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به هلند اقدام کنند.

 

بیشتر بدانید:  مهاجرت، ارسال هوایی لوازم منزل، چی ببرم، چی نبرم؟

 


اما برای اطلاع مهاجرین به هلند جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
در شرایط زیر ورود این لوازم معاف از پرداخت عوارض است:

 • شما در حال نقل مکان از کشوری خارج از اتحادیه اروپا به هلند هستید و قصد زندگی در هلند و یا یکی دیگر از کشورهای اتحادیه اروپا را دارید.
  و...


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت هلند مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور هلند را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور هلند، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما به هلند وارد می شود این محموله به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری، محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.


حمل و نقل محموله به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

احتمالا خیلی از فرستندگان بارهای هوایی درباره تکلیف کالا در مقصد نیز دغدغه هایی دارند؛ اینکه چگونه کالا را از فرودگاه  به مقصد نهایی برسانند. شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای هلند می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

بیشتر بدانید:  ارسال هوایی بار به آمستردام با بهترین قیمت

 

ارسال هوایی بار های صادراتی و محمولات کارگو تجاری به هلند

 

باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به هلند ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  ارسال آثار هنری و تابلو های نقاشی به آمستردام

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هلند ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین اطلاعات از حمل بار به هلند

نرخ ارز جهت ارسال بار از هلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هلند به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

محمولات هوایی فرستاده شده از ایران به هلند

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به هلند

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور هلند

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به هلند

پس از تحویل محموله شما به ترمینال بار فرودگاه امام ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی بار به هلند به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی به هلند، ارزان ترین، امن ترین و سریع ترین گزینه است.
اضافه بار شما به هلند، با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی و از باربری فرودگاه امام خمینی ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه مقصد در هلند، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار