چند نکته کلیدی در باره فریت بار به پاناما

ما برای شما مسافران پاناما ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به پاناما و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای پاناما، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور پاناما با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
کشوری بسیار  سرسبز و دیدنی؛ پاناما  (  Panama  )  در آمریکای مرکزی قرار دارد و پایتخت آن شهر بسیار دیدنی و جذاب به اسم پاناماسیتی است. حیات وحش و فضای ساحلی بسیار مهیجی در این شهر به چشم می خورد. از نظر جغرافیایی این کشور در آمریکای مرکزی واقع شده و از بخش شمالی به دریای کارائیب نزدیک است. از سمت شرق به کشور کلمبیا و از سمت غرب نیز با کاستاریکا می رسد. مساحت کشور پاناما در حدود هشتاد هزار کیلومتر مربع اعلام شده است. مردم کشور پاناما به زبان اسپانیایی سخن می گویند و  واحد پول این کشور دلار آمریکا است. محصولاتی شامل مواد غذایی، کالاهای مصرفی و مواد شیمیایی واردات این کشور است که البته از کشورهای آمریکایی صورت می‌گیرد. در کشور پاناما فرهنگ شادی در بین مردم چشمگیر است. مردم از رنگ‌های روشن و شاد استفاده می‌کنند و می کوشند همیشه لبخند  بر لب داشته باشند. در فرهنگ کشور پاناما داشتن لبخند یک فرهنگ همیشگی است و کودکان از سنین کم به شاد زیستن مشغول هستند. فصل‌های بارانی در این کشور بین ماه‌های می تا ژانویه است و البته که فصل خشک نیز از ژانویه تا می میهمان این کشور خواهد بود. جمعیت کشور پاناما به طور کلی بیش ازچهار میلیون نفرگزارش شده است. کانال پاناما ، شهر بوکاس دل‌تورو ، موزه تنوع زیستی پاناما ، منطقه تاریخی ویجو ، سواحل زیبای پداسی بخشی از مناطق گردشگری این کشورند. اگر قصد مسافرت، یا تجارت درپاناما را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، سفر را برای شما آسان و لذت بخش خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای پاناما ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به پاناما

 
مسافران و مهاجران پاناما، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار پاناما نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به پاناما و ارسال کارگو به پاناما را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به پاناما بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به پاناما در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به پاناما و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به پاناما با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار‌داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به پاناما را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به پاناما، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به پاناما

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به پاناما است. این یک اصل مهم در ارسال بار به پاناما به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به پاناما با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به پاناما ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به پاناما است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای پاناما در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند پاناما ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای پاناما فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به پاناما

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به پاناما جهت فریت بار به پاناما باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به پاناما شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به پاناما، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور پاناما که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به پاناما در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان‌یافته و بار آماده ارسال به پاناما است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به پاناما

 
با صدور بارنامه در فریت بار به پاناما مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد پاناما ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به پاناما و فریت بار به پاناما چگونه محاسبه می‌شود؟
 
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به پاناما بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به پاناما به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره پاناما، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به پاناما آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای پاناما چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به پاناما هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به پاناما اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به پاناما – ارسال بار به پاناما

 
مسافران یا مهاجران پاناما پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور پاناما فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به پاناما) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به پاناما جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • در زمان فرآیند ترخیص گمرکی باید در پاناما حضور داشته باشید.
  • ورود مرسوله لوازم شخصی و خانگی برای افراد زیر معاف از پرداخت عوارض است:
  • افراد خارجی که ویزای اقامت دریافت کرده باشند.
  • ساکنین پاناما که به مدت دو سال خارج از این کشور زندگی کرده باشند.
  • برای ورود معاف از عوارض باید لوازم همگی دست دوم بوده و آثار استفاده از آن‌ها نمایان باشد، همچنین پیش از سفر به پاناما، حداقل به مدت دوازده ماه تحت مالکیت شما بوده باشند.
 
شما با شنیدن پادکست راهنمای قوانین گمرکی کشور پاناما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک پاناما نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به پاناما به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به پاناما شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به پاناما باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به پاناما اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به پاناما داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور پاناما، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور پاناما می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما مثلاً به پاناما وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه پاناما (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد پاناما رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در پاناما منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در پاناما یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در پاناما، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای پاناما می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

فریت بار تجاری (کارگو) به پاناما

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به پاناما فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای پاناما ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به پاناما

نرخ ارز جهت ارسال بار از پاناما به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پاناما به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پاناما به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از پاناما به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از فرودگاه امام خمینی به پاناماسیتی

محمولات هوایی ارسال شده به پاناما

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به پاناما

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به پاناما

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور پاناما

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به پاناما

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار