خدمات فریت بار به شنژن

فریت بار به شنژن در چین، از مبدأ تمامی شهرها و شهرستان‌ها

 
فریت بار قواعدی دارد که باید رعایت شود. آن هم ارسال بار به شهری مثل شنژن. اگر مسافر یا مهاجر شنژن هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بائو‌آن شنژن، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما راه آسانی برایتان سراغ داریم. مراحل ارسال بار شما در سلامت کامل و در نزدیک‌ترین زمان ممکن با مناسب‌ترین قیمت توسط شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، انجام می‌شود. اضافه‌بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران تا شنژن چین را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره‌مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
تنها کافی است با ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
فرودگاه بائو‌آن شنژن، مرکز حمل‌ونقل هوایی مهم در این شهر است که مقدار زیادی از بار ارسالی از ایران به چین از طریق فریت بار توسط این مرکز انجام می‌گیرد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به‌عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما در نظر گرفته شده و شما را در ارسال بار به شنژن یاری می‌کند. این مجموعه می‌تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به شنژن، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بارنامه هوایی با بهترین نرخ حمل بار هوایی به شنژن صادر می‌شود. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته‌بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر شنژن؛
 • حمل اضافه‌بار مسافری به شنژن؛
 • ارسال لوازم منزل به شهر شنژن؛
 • فریت بار تجاری به شنژن.
 

مدارک لازم برای فریت بار به شنژن از باربری فرودگاه امام در تهران

 
همراه داشتن بلیت و پاسپورت برای هر مسافر در هر مرحله از سفر به شنژن ضروری است. فریت بار با هواپیما برای حمل بار مسافران و صادرکنندگان البته در حجم کم مقرون‌به‌صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتماً به بلیت و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکلات را برطرف می‌کند. پس شما بدون بلیت و پاسپورت نیز می‌توانید بار عزیزان خود را به شنژن ارسال کنید.
اگر شما در تجارت یا بازرگانی خود به فریت بار تجاری نیاز دارید و مثلاً می خواهید فرش و مواد غذایی و صنایع‌دستی به شنژن ارسال کنید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجرید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده‌ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، باتجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به شنژن این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر شنژن نیز استفاده کند.
حضور ارسال‌کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات لزومی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار به شنژن و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر شنژن فریت می‌نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به شنژن، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 
 

خدمات و سرویس‌های شرکت فریت بار و کارگو سفیران، برای ارسال بار و فریت بار به شنژن

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، از سرویس‌های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به شنژن بهره می‌برد. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم  سنگین منزل شما را شامل می‌شود. شما می‌توانید تمام عملیات بسته‌بندی ارسال بار به شنژن را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به شنژن چنین است:
 

الف ) بسته‌بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به شنژن

 
بر کسی پوشیده نیست که فرایند بسته‌بندی بار در جابه‌جایی کالا بسیار پراهمیت است. بخصوص اگر این عمل جابه‌جایی، فرایندی همانند حمل‌ونقل هوایی و فریت بار باشد. در صورتی که بسته‌بندی بار شما اصولی نباشد، مأموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته‌بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار به شنژن را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد موردنظر می‌شود.
 

ب ) فریت بار اضافه‌بار مسافری به شنژن

 
هزینه فریت بار به شنژن حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز محاسبه می‌شود. در صورتی که عازم شنژن هستید و بار شما وزنی بیش از مقدار مجاز دارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون‌به‌صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ کنید. ما بار را از درب منزل شما تحویل میگیریم و در صورت لزوم به صورت اصولی بسته‌بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل خواهد شد. پس از انجام امور گمرکی بار شما با منصفانه ترین نرخ ارسال بار به شنژن (مناسب‌ترین نرخ فریت بار به شنژن) صادر می‌گردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به شنژن، ارسال بار به شنژن به صورت تجاری

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به صورت فریت بار به شنژن، صادر می‌شود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع‌دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست‌بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع‌دستی را به چین دارد. در صورتی که می خواهید بار تجاری به شنژن بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه از تمامی شهر یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به شنژن بهره‌مند شوید.
 

د ) فریت بار لوازم منزل و حمل هوایی اسباب منزل به شنژن

 
همچنان که گفتیم در فرایند حمل‌ونقل بار، بسته‌بندی موضوعی مهم تلقی می‌شود. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به شنژن است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به شنژن فرستاده می‌شود.
 

دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به شنژن

 
 • بسته‌بندی تخصصی جهت فریت بار به شنژن
  • بسته‌بندی اضافه‌بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری به شنژن را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل باتجربه ما در محل شما حضور پیدا می‌کنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت به‌سلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته‌بندی می‌کنند. بسته‌بندی طبق ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به شنژن
 • دریافت بار از منزل شما در مبدأ و حمل به فرودگاه
  • شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می‌کند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به شنژن احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبارداری بار شما در مبدأ و ارسال آن به مقصد پس از تائید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به شنژن با بهترین نرخ حمل بار به شنژن و دریافت رزرو کتبی بار از شرکت هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در فرودگاه بائو‌آن شنژن در چین

 
پس از انجام فریت بار از ایران به فرودگاه شنژن، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر شنژن با شماره تلفن نوشته شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس می گیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر شنژن را اعلام می نمایند. در این مرحله، دانستن قوانین گمرکی کشور چین بسیار لازم است. چون ترخیص کالا بر عهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
 • تلفن و موبایل شما حتماً در دسترس باشد
 • هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن بنویسید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین با شماره‌های دیگر شما تماس بگیرند.
 
این را بدانید که ایرلاین‌ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند کرد. پس راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود به شنژن باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه شنژن می‌بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به شنژن تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات چین ست. طبیعتاً در این مرحله عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این، هزینه‌هایی همچون هزینه عملیات فرودگاهی و یا هزینه‌های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاه مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می‌بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچ گونه ربطی به پول حمل بار به شنژن در مبدأ ندارد. ولیکن این مبالغ تقریباً ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاه ها تا چهل‌وهشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، هزینه انبارداری دریافت نمی‌شود. پس از طی چهل‌وهشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می‌بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکت‌های هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند کرد. البته این قوانین در کشورها، ایالت‌ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه‌ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه‌های اضافی آشنا شوید. شماره تماس ما: 88830215
 
 

آیا می‌توان در مرسوله فریت بار به شنژن مواد غذایی قرارداد؟

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به شنژن چیست؟

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

ارسال بار به شنژن در مقصد چه هزینه‌هایی دارد؟

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
 
اطلاعات بیشتر

درباره شنژن

شنژن یکی از صنعتی ترین و یکی از مهم ترین مراکز اقتصادی کشور چین و یکی از شلوغ ترین و پردرآمدترین شهرهای این کشور است. این شهر در استان گوانگ ‌دونگ، در مرز هنگ کنگ و در یکصد کیلومتری جنوب گوانگژو قرار دارد. رشد این شهر در سال های اخیر به دلیل هم مرز بودن با هنگ کنگ و برنامه های خاص دولت چین برای این منطقه، بسیار زیاد بوده است و این موضوع باعث شده تا این منطقه به عنوان سیلیکون ولی کشور چین شناخته شود. این شهر چهار منطقه اصلی به نام های، منطقه مرکزی، منطقه نانشان، منطقه غربی و منطقه شرقی دارد. منطقه مرکزی بخش تجاری شهر را تشکیل می‌دهد، بخش غربی تا حد زیادی مسکونی و صنعتی است، بخش شرقی مناطق حومه ای شهر را شامل می شود و منطقه نانشان مرکز فرهنگی این شهر که دانشگاه اصلی شهر و شهربازی بزرگ آن، در این بخش واقع شده اند. آب و هوای این شهر نیمه استوایی است و درصد رطوبت در آن بسیار بالاست، لذا بهترین آب و هوای شهر مربوط به اواخر پاییز و اوایل زمستان است. فرودگاه بین المللی باوآن شنژن، فرودگاه اصلی این شهر است که از طریق خط یازده مترو به شهر متصل شده است. ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو ، شما را در سفر تجاری یا تفریحی به شنژن تنها نمی گذاریم.

به روزترین اطلاعات فریت بار به شنژن

نرخ ارز جهت ارسال بار از شنژن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از شنژن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از شنژن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از شنژن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
کالای دست دوم کشور چین
تا این تاریخ معتبر می باشد سی ام آبان 1402
ارسال کالای دست دوم به کشور چین ممنوع می باشد . کشور چین اجازه ترخیص کالای دست دوم نمی دهد.

کالاهای فریت شده از ایران به شنژن

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به شنژن

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای چین

نقشه شهر شنژن
SHENZHEN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار