ارسال هوایی بار به ژاپن، آنچه باید بدانید.

شاید در کسوت یک مسافر واژه فریت به انگلیسی را جست و جو کرده اید و در پی آن بوده اید که بدانید فریت چیست  و "فریت بار به ژاپن"  یعنی چه؟  شاید هم در پی یافتن شرکت معتبر برای ارسال هوایی بار به ژاپن بوده اید؟ شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به ژاپن" و همچنین حمل هوایی بار به ژاپن در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور ژاپن   تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه  "حمل بار به ژاپن"  با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

سرزمین آفتاب تابان. کشوری محصور شده در دریای آسیای شرقی است که با کشورهای چین، روسیه، کره جنوبی و شمالی همسایه است. ژاپن. توکیو پایتخت این کشور از گران‌ترین و بزرگ‌ترین پایتخت‌های جهان است. ژاپنی‌ها کشورشان را نیهون میگویند، به معنی سرزمین آفتاب تابان. زبان رسمی این کشور ژاپنی و واحد پولی آنها ین است. وجود اقیانوس سبب شده که در رژیم غذایی و اقتصاد مردم ژاپن ماهی نقش اساسی داشته باشد. از این‌ رو این کشور مقام اول شیلات در جهان را داراست. از لحاظ اقتصادی، ژاپن (  Japan  )سومین قدرت دنیا و دومین رتبه در آسیا بعد از چین را دارد. این کشور به‌عنوان یکی از پیشگامان عمده در صنعت و تکنولوژی دنیا به شمار می رود. صادرات بخش عمده‌ای از درآمدهای اقتصادی ژاپن است. محصولات عمده‌ صادراتی این کشور شامل تجهیزات حمل‌ونقل، اتومبیل، صنایع کوچک، ماشین‌آلات الکتریکی و صنایع شیمیایی است. موسیقی ژاپن غنی و متنوع است. هایکو، کوتاه‌ترین گونه شعری در جهان است که مبتکر آن ژاپنی‌ها بوده‌اند.سی و سه جشنواره این کشور به‌عنوان میراث فرهنگی یونسکو ثبت‌شده است. جشن شکوفه‌های گیلاس، جشن برف، جشنواره تنو، جشن عروسک‌ها ازجمله جشن‌هایی است که در ژاپن مرسوم هستند. اگر قصد مسافرت،ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ژاپن را دارید، پس ما را نیز در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو شریک شادی‌تان در این جشن‌های ژاپنی بدانید. 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به ژاپن، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ژاپن ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن انواع بار با هواپیما بار به ژاپن

 

ارسال بار از ایران به ژاپن مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد.  آیا راه و روش فریت کردن بار به ژاپن را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به ژاپن و ارسال لوازم منزل به ژاپن  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به ژاپن، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به ژاپن هستند.  ارسال بارهوایی به ژاپن امروزه در صدر افکار و امور روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فریت کردن بار به ژاپن هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق در آخر مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور ژاپن، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به ژاپن را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به ژاپن آگاهی یابد. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به ژاپن برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به ژاپن

 

به عنوان مسافر آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌ها، اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران قوانین "حمل بار به ژاپن" را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار ژاپن آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به ژاپن منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به ژاپن، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز ژاپن را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به ژاپن ارسال کنید.  

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ژاپن یا قیمت اضافه بار به ژاپن بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به ژاپن‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به ژاپن آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به ژاپن در مجموعه سفیران کارگو

 

احتمالا شما یا یکی از نزدیکانتان در پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به ژاپن‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود .

 

   بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به ژاپن

 

شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست  مجاز  برای ارسال لوازم منزل به ژاپن آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به ژاپن ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره ارسال مبل به ژاپن تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به ژاپن، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به ژاپن را بگیرند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به ژاپن آگاه خواهند کرد.  

    

    

 بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به ژاپن 

 

در این بخش از حمل بار به ژاپن، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به ژاپن

 

همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به ژاپن یا ارسال خرده بار به ژاپن این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای ژاپن ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ژاپن

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به ژاپن شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ژاپن، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به ژاپن است

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به ژاپن با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به ژاپن، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور ژاپن ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به ژاپن و سپس به سلامت رسیدن بار به ژاپن در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به ژاپن است.

 

    انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به ژاپن 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به ژاپن را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد ژاپن فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به ژاپن باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت فریت بار به ژاپن چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به ژاپن چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به ژاپن بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به ژاپن  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به ژاپن بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به ژاپن چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به ژاپن به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به ژاپن بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به ژاپن یا هزینه ارسال کارگو به ژاپن دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 

 

بیشتر بدانید:  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به ژاپن تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به ژاپن در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به ژاپن هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به ژاپن کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به ژاپن آگاه خواهند کرد.

 

قیمت پست ایران به ژاپن ؛ مقایسه پست با فریت بار به ژاپن

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به ژاپن باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به ژاپن از نقاط گوناگون هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به ژاپن آشنا می‌شوید.

 برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و ژاپن را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به ژاپن به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به ژاپن، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و ژاپن وجود دارد، در سیستم فریت بار به ژاپن دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به ژاپن از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به ژاپن و چند نکته مهم

 

باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به ژاپن و ارسال بار به ژاپن دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به ژاپن جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

در زمان رسیدن به ژاپن باید دو نسخه از فرم 5360 را تکمیل کنید و برای مهر خوردن تحویل مأمورین گمرک دهید، یک نسخه از این فرم به شما بازگردانده می‌شود که در زمان ترخیص کالاها باید آن را تحویل دهید. فرم 5360 در فرودگاه، بندر، هواپیما و کشتی موجود است و می‌توانید در حین سفر از مهماندار بخواهید تا به شما دو نسخه از این فرم را تحویل بدهد تا در زمان رسیدن به ژاپن برای تکمیل فرم معطل نشوید. همچنین می‌توانید این فرم را از همین صفحه دانلود کنید و قبل از شروع سفر خود آن را تکمیل نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت ژاپن مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور سنگاپور را بشنوید.

 

هنگام ارسال بار از ایران به کشور ژاپن، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به ژاپن می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به ژاپن در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به ژاپن

 

 حالا کالا را از گمرک ژاپن تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در ژاپن برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای ژاپن می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

 

فرستادن کارگو به ژاپن

 

باید گفت حمل بار به ژاپن به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به ژاپن برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به ژاپن و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به ژاپن و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری به سراسر دنیا

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ژاپن ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به ژاپن

نرخ ارز جهت ارسال بار از ژاپن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ژاپن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ژاپن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ژاپن به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
گواهی مبدا برای اقلام صادراتی
تا این تاریخ معتبر می باشد بیست و ششم مهر 1402
بغییر از بار مسافری برای بقیه محمولات تجاری باید گواهی مبدا و اینویس و پکینگ صادر شود .مخصوصا برای فرش حتما گواهی مبدا نیاز می باشد .

محمولات هوایی ارسال شده از ایران به ژاپن

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ژاپن

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ژاپن

سئوالات متداول در مورد حمل هوایی بار به ژاپن

بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار، بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
پس از تحویل بار شما بصورت بسته بندی شده به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به ژاپن به حدود چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای ارسال خرده بار به ژاپن اصلا منطقی نیست، لذا سیستم فریت بار یا حمل بار هوایی از مبدا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی، ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه برای ارسال بار به ژاپن است.

ویدئو های دیدنی فریت بار