خدمات هوایی ارسال بار به ژاپن

ارسال بار به ژاپن، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ژاپن


ما برای شما مسافران ژاپن ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ژاپن و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ژاپن، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ژاپن با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ژاپن ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به ژاپن


مسافران و مهاجران ژاپن، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار ژاپن نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به ژاپن و ارسال کارگو به ژاپن را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ژاپن بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به ژاپن در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به ژاپن و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به ژاپن با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ژاپن را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ژاپن، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ژاپن


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به ژاپن است. این یک اصل مهم در ارسال بار به ژاپن به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به ژاپن با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به ژاپن ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ژاپن است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای ژاپن در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند ژاپن ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ژاپن فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ژاپن


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به ژاپن جهت فریت بار به ژاپن باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ژاپن شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ژاپن، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور ژاپن که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ژاپن در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ژاپن است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ژاپن


با صدور بارنامه در فریت بار به ژاپن مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ژاپن ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ژاپن و فریت بار به ژاپن چگونه محاسبه می‌شود؟

در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به ژاپن بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلوگرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ژاپن به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.

هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره ژاپن، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ژاپن آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ژاپن چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به ژاپن هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به ژاپن اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ژاپن – ارسال بار به ژاپن


مسافران یا مهاجران ژاپن پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور ژاپن فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به ژاپن) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ژاپن جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
در زمان رسیدن به ژاپن باید دو نسخه از فرم 5360 را تکمیل کنید و برای مهر خوردن تحویل مأمورین گمرک دهید، یک نسخه از این فرم به شما بازگردانده می‌شود که در زمان ترخیص کالاها باید آن را تحویل دهید. فرم 5360 در فرودگاه، بندر، هواپیما و کشتی موجود است و می‌توانید در حین سفر از مهماندار بخواهید تا به شما دو نسخه از این فرم را تحویل بدهد تا در زمان رسیدن به ژاپن برای تکمیل فرم معطل نشوید. همچنین می‌توانید این فرم را از همین صفحه دانلود کنید و قبل از شروع سفر خود آن را تکمیل نمایید.
شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک ژاپن نیز مطلع خواهید شد.
پروسه فریت بار به ژاپن به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به ژاپن شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ژاپن باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ژاپن اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ژاپن داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ژاپن، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور ژاپن می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ژاپن وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه ژاپن (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد ژاپن رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در ژاپن منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در ژاپن یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در ژاپن، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ژاپن می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ژاپن


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به ژاپن فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ژاپن ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به ژاپن می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.


فریت بار به ژاپن به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به ژاپن چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه است.

ارسال بار به ژاپن، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای ژاپن


ما برای شما مسافران ژاپن ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به ژاپن و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای ژاپن، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ژاپن با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ژاپن ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به ژاپن


مسافران و مهاجران ژاپن، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار ژاپن نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به ژاپن و ارسال کارگو به ژاپن را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ژاپن بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به ژاپن در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به ژاپن و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به ژاپن با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ژاپن را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ژاپن، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به ژاپن


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به ژاپن است. این یک اصل مهم در ارسال بار به ژاپن به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به ژاپن با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به ژاپن ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ژاپن است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای ژاپن در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند ژاپن ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ژاپن فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به ژاپن


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به ژاپن جهت فریت بار به ژاپن باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ژاپن شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ژاپن، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور ژاپن که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ژاپن در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ژاپن است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به ژاپن


با صدور بارنامه در فریت بار به ژاپن مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ژاپن ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ژاپن و فریت بار به ژاپن چگونه محاسبه می‌شود؟

در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به ژاپن بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

  • تا چهل و پنج کیلوگرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ژاپن به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.

هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره ژاپن، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ژاپن آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای ژاپن چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به ژاپن هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به ژاپن اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به ژاپن – ارسال بار به ژاپن


مسافران یا مهاجران ژاپن پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور ژاپن فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به ژاپن) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ژاپن جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
در زمان رسیدن به ژاپن باید دو نسخه از فرم 5360 را تکمیل کنید و برای مهر خوردن تحویل مأمورین گمرک دهید، یک نسخه از این فرم به شما بازگردانده می‌شود که در زمان ترخیص کالاها باید آن را تحویل دهید. فرم 5360 در فرودگاه، بندر، هواپیما و کشتی موجود است و می‌توانید در حین سفر از مهماندار بخواهید تا به شما دو نسخه از این فرم را تحویل بدهد تا در زمان رسیدن به ژاپن برای تکمیل فرم معطل نشوید. همچنین می‌توانید این فرم را از همین صفحه دانلود کنید و قبل از شروع سفر خود آن را تکمیل نمایید.
شما با شنیدن پادکست ما می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک ژاپن نیز مطلع خواهید شد.
پروسه فریت بار به ژاپن به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به ژاپن شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ژاپن باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ژاپن اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به ژاپن داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ژاپن، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور ژاپن می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به ژاپن وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه ژاپن (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد ژاپن رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در ژاپن منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در ژاپن یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در ژاپن، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ژاپن می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به ژاپن


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به ژاپن فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ژاپن ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

برای فریت بار به ژاپن می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟


بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.


فریت بار به ژاپن به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به ژاپن چیست؟


از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع ترین گزینه است.

اطلاعات بیشتر

درباره ژاپن

سرزمین آفتاب تابان. کشوری محصور شده در دریای آسیای شرقی است که با کشورهای چین، روسیه، کره جنوبی و شمالی همسایه است. ژاپن. توکیو پایتخت این کشور از گران‌ترین و بزرگ‌ترین پایتخت‌های جهان است. ژاپنی‌ها کشورشان را نیهون میگویند، به معنی سرزمین آفتاب تابان. زبان رسمی این کشور ژاپنی و واحد پولی آنها ین است. وجود اقیانوس سبب شده که در رژیم غذایی و اقتصاد مردم ژاپن ماهی نقش اساسی داشته باشد. ازاین‌رو این کشور مقام اول شیلات در جهان را داراست. از لحاظ اقتصادی، ژاپن سومین قدرت دنیا و دومین رتبه در آسیا بعد از چین را دارد. این کشور به‌عنوان یکی از پیشگامان عمده در صنعت و تکنولوژی دنیا به شمار می رود. صادرات بخش عمده‌ای از درآمدهای اقتصادی ژاپن است. محصولات عمده‌ صادراتی این کشور شامل تجهیزات حمل‌ونقل، اتومبیل، صنایع کوچک، ماشین‌آلات الکتریکی و صنایع شیمیایی است. موسیقی ژاپن غنی و متنوع است. هایکو، کوتاه‌ترین گونه شعری در جهان است که مبتکر آن ژاپنی‌ها بوده‌اند.سی و سه جشنواره این کشور به‌عنوان میراث فرهنگی یونسکو ثبت‌شده است. جشن شکوفه‌های گیلاس، جشن برف، جشنواره تنو، جشن عروسک‌ها ازجمله جشن‌هایی است که در ژاپن مرسوم هستند. اگر قصد مسافرت،ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در ژاپن را دارید، پس ما را نیز در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو شریک شادی‌تان در این جشن‌های ژاپنی بدانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ژاپن

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور ژاپن