هر آنچه باید در باره فریت بار به اتاوا در کانادا بدانیم

فریت بار را باید طبق اصولش انجام داد. آن هم ارسال بار به شهری مثل شهر اتاوا در کشور کانادا. اگر مسافر یا مهاجر اتاوا هستید و در این اندیشه اید که بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه بین المللی مک دانلد- کارتیر اتاوا، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما راه درستش را بلدیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی  تا شهر اتاوا در کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در "ارسال بار به اتاوا" یاری می کند. این مجموعه توانایی آن را دارد که پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به اتاوا، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن، بارشما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به اتاوا صادر خواهد شد. 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر اتاوا؛
 • حمل اضافه بار مسافری به اتاوا در کانادا؛
 • ارسال هوایی لوازم منزل به شهر اتاوا؛
 • ارسال هوایی بار تجاری به اتاوا.
 

مدارک لازم جهت فریت بار به اتاوا از باربری فرودگاه امام خمینی

 
همراه داشتن بلیط و پاسپورت برای هر مسافر در هر مرحله از سفر اهمیت دارد. در صورتی که مسافر و یا تاجرید، در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتما به بلیط و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران این مشکل ها را برطرف می کند. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به اتاوا فریت کنید.
اگر شما صرفا صادرکننده هستد یا بازرگانی هستید که به فریت بار تجاری نیازدارید و مثلاً قصد ارسال فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به اتاوا را دارید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی صادر نکرده است، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به اتاوا این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر اتاوا نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرک ضرورتی ندارد. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر اتاوا فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت باروکارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به اتاوا، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است و مانعی ندارد.
 
به یاد داشته باشید که به طور معمول مدت زمان رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به اتاوا حدود چهار یا پنج روز به مقصد می رسند.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت ارسال بار و فریت بار به اتاوا

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت "فریت بار به اتاوا" است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به اتاوا را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر "حمل بار به اتاوا" چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به اتاوا

 
بی شک همه اهمیت فرایند بسته بندی بار در  جابه جایی کالا را می دانند. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورت اصولی نبودن بسته بندی بار شما، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارتی نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران محول کنید و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه واگذارید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به اتاوا و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شود و مدارک معتبر سمپاشی در بارنامه شما دیده شود. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شخصی خودتان در فرودگاه بین المللی مک دانلد- کارتیر اتاوا، معدوم خواهد شد.
لذا سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به اتاوا بسیار مهم است.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به اتاوا

 
هزینه فریت بار به اتاوا حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. در صورتی که عازم اتاوا هستید و اضافه بار دارید، مشکلتان به دست ما در شرکت فریت باروکارگو سفیران حل خواهد شد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به اتاوا (مناسب ترین نرخ فریت بار به اتاوا) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به اتاوا، ارسال بار به اتاوا به صورت تجاری

 
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به اتاوا، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به کانادا دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به اتاوا را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه تمام شهر ها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به اتاوا بهره مند شوید.
 

د) فریت بار لوازم منزل به اتاوا، حمل هوایی اسباب منزل به اتاوا

 
همچنان که گفتیم در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی را بسیار مهم دانسته اند. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به اتاوا است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به اتاوا فرستاده میشود.
 

سایر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به اتاوا

 
 • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به اتاوا
  • بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل به ما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
 • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به اتاوا
 • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه
  •  شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به بخش بار فرودگاه امام خمینی منتقل می کنند.
 • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک
  • انجام تشریفات گمرکی یکی از مراحل فریت بار است. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
 • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
 • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به اتاوا با بهترین نرخ حمل باربه اتاوا و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی
 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه بین المللی مک دانلد- کارتیر اتاوا در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه اتاوا، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر اتاوا با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر اتاوا را اعلام می نمایند. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. 
توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود. پس راهکار این است که شما خود پیگیر بار ارسالی خود باشید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه اتاوا می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به اتاوا تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به اتاوا در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
 
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به اتاوا

پایتخت کانادا ، اتاوا. این شهر در کنار رود اتاوا در انتاریو و در طرف دیگر رودخانه شهر گاتینو در استان کبک قرار دارد. جمعیت کلان‌شهر اتاوا حدود یک میلیون و یکصد هزار  نفر و در حال حاضر چهارمین شهر بزرگ کانادا و دومین شهر بزرگ انتاریو، پس از تورنتو است. زبان‌اصلی مردم این شهر انگلیسی و فرانسه نیز زبان اول تعداد قابل‌توجهی از شهروندان است. کارکنان اکثر فروشگاه‌ها و رستوران‌ها هر دو زبان را به‌خوبی صحبت می‌کنند و به‌صورت عمومی دوزبانه بودن شایع است. اتاوا میزبان بسیاری از فرهنگ‌های جهان است؛ چرا که هزاران مهاجر از سراسر دنیا در حال حاضر اتاوا را خانه خود میدانند. پایتخت کشور کانادا، اکنون به یکی از سریعترین شهرهای آمریکای شمالی از نظر رشد و مجهز شدن به فن‌آوری روز تبدیل‌شده است. اگر به مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در اتاوا فکر می‌کنید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، این فکر را برای شما عملی خواهیم کرد.
 

به روزترین اطلاعات فریت بار به اتاوا

نرخ ارز جهت ارسال بار از اتاوا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اتاوا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اتاوا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از اتاوا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار به اتاوا ، از طریق فرودگاه بین المللی مک‌دونالد-کارتیر

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به اتاوا در کاناد

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به اتاوا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به اتاوا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه شهر اتاوا
OTTAWA WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد ارسال هوایی بار به اتاوا در کانادا

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل بار هوایی بسته بندی نمایید، همچنین در صورت استفاده از جعبه چوبی طبق قوانین گمرکی باید جعبه سم پاشی شود و مدارک مربوط به سم پاشی به بارنامه الصاق گردد.
بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به مقصد خواهد رسید.