خدمات ارسال هوایی بار به تورنتو در کانادا

با هر موضوعی باید طبق قواعدش رفتار کرد. موضوع فریت بار هم چنین است. آن هم ارسال بار به شهری مثل تورنتو . اگر مسافر یا مهاجر تورنتو هستید و می خواهید بارتان را در هرگونه مقیاس وزنی و حجمی، از باربری فرودگاه امام به فرودگاه لستربی. پیرسون، با منصفانه ترین نرخ ممکن، بفرستید ما قواعدش را می دانیم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مراحل ارسال بار شما را در سلامت کامل و در نزدیک ترین زمان ممکن با هزینه پایین انجام می دهد. اضافه بار مسافران، لوازم منزل یا بار تجاری خود از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی تا تورنتو کانادا را به مجموعه ما بسپارید تا از سرویس کامل و ارزان حمل هوایی و فریت بار بهره مند شوید. این مجموعه دارای مجوز رسمی سازمان هواپیمایی کشور به همراه پرسنل آموزش دیده و آشنا با صنعت حمل هوایی است.
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست فریت بار شما راه اندازی شده و شما را در "ارسال بار به تورنتو" یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما واعمال بسته بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به تورنتو، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدا را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به تورنتو صادر خواهد شد. 
خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته بندی تخصصی بار جهت "فریت بار به تورنتو" ؛
  • حمل اضافه بار مسافری به تورنتو کانادا
  • ارسال لوازم منزل به شهر تورنتو؛
  • ارسال کارگو تجاری به تورنتو.
 

مدارک لازم جهت ارسال هوایی بار به تورنتو از باربری فرودگاه امام خمینی

 
همراه آوردن بلیط و پاسپورت برای هر مسافر در هر مرحله از سفر ضروری است. در صورتی که مسافر و یا تاجر هستید در حجم کم، فریت بار با هواپیما برای حمل بار شما مقرون به صرفه است، ولی همچنان که گفتیم حتما به بلیط و پاسپورت نیاز دارید. شرکت فریت باروکارگو سفیران این کاستی ها را جبران می کند. پس شما بدون بلیط و پاسپورت نیز می توانید بار عزیزان خود را به تورنتو فریت کنید.
اگر شما صرفا تاجر هستد یا بازرگانی هستید که به فریت بار تجاری نیازدارید و مثلاً قصد ارسال فرش به تورنتو را دارید، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی است.
در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه "حمل بار به تورنتو" این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر تورنتو نیز استفاده کند.
حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نیست. پروسه کار شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به این صورت است که بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. 
در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر تورنتو فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. 
شرکت فریت باروکارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به تورنتو، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
به هر حال حضور خود شما نیز در فرودگاه ممکن است و مانعی ندارد.
 
مدت زمان رسیدن بارهای مسافری و تجاری از فرودگاه تهران به تورنتو حدود چهار یا پنج روز خواهد بود.
 

خدمات و سرویس های شرکت فریت باروکارگو سفیران، جهت ارسال بار و فریت بار به تورنتو

 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، دارای سرویس های متنوع در صنعت حمل هوایی و بار هوایی جهت ارسال بار به تورنتو است. این خدمات هرگونه باری از جعبه کوچک تا لوازم منزل سنگین شما را شامل می شود. شما می توانید تمام عملیات بسته بندی ارسال بار به تورنتو را به ما بسپارید و با خاطری آسوده سفر کنید. خدمات هوایی این مجموعه در امر ارسال بار به تورنتو چنین است:
 

الف) بسته بندی تخصصی بار برای حمل هوایی و فریت بار به تورنتو

 
بی شک همه از اهمیت فرایند بسته بندی بار در  جابه جایی کالا مطلعند. بخصوص اگر این عمل جابه جایی، فرایندی همانند حمل و نقل هوایی و فریت بار باشد. درصورتی که بسته بندی بار شما اصولی نباشد، ماموران قسمت باربری فرودگاه امام آن را پذیرش نخواهند کرد. در صورت پذیرش نیز اگر حادثه ای پیش آید که آسیبی به بار شما وارد شود، شرکت هواپیمایی از دادن خسارت شما به بهانه بسته بندی نامناسب طفره خواهد رفت و خسارت بار شما را نمی پردازد. پس روش هوشمندانه این است که فرایند ارسال بار را به شرکت فریت باروکارگو سفیران سپرده و وظیفه بسته بندی اصولی آن را به این مجموعه محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود.
توجه داشته باشید  تمامی جعبه های چوبی حاوی بار شما جهت فریت بار به تورنتو و دیگر شهرهای کانادا، باید سمپاشی شده و مدارک معتبر سمپاشی به بارنامه شما الصاق گردیده باشد. در صورتی که جعبه های چوبی محتوی بار شما سمپاشی نشود،  بار شما با هزینه شما در فرودگاه پیرسون تورنتو معدوم می گردد.
لذا سمپاشی جعبه های چوبی در پروسه حمل کالا به تورنتو بسیار مهم است.
 

ب) فریت بار اضافه بار مسافری به تورنتو

 
هزینه فریت بار به تورنتو حدود سی درصد جریمه اضافه بار در کانتر پرواز است. در صورتی که عازم تورنتو هستید و بار شما دارای وزنی بیش از مقدار مجاز است، شرکت فریت باروکارگو سفیران این مشکل شما را حل خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون به صرفه را برگزینید و فریت بار خود را با مجموعه ما انجام دهید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما بار را از درب منزل شما تحویل گرفته و در صورت لزوم بصورت اصولی بسته بندی می نماییم. سپس جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی حمل می نماییم. پس از اینکه امور گمرکی بار انجام شد. بارنامه هوایی شما با بهترین نرخ ارسال بار به تورنتو (مناسب ترین نرخ فریت بار به تورنتو) صادر میگردد و همراه رزرو کتبی به شما تقدیم خواهد شد.
 

ج) فریت بار تجاری (کارگو) به تورنتو، ارسال بار به تورنتو به صورت تجاری

 
شهر تورنتو علاوه بر این که پرجمعیت ترین شهر کانادا است همچنین پایتخت اقتصادی کانادا نیز محسوب می شود؛ بنابراین اغلب بار ارسالی به تورنتو از نوع تجاری است. قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر بصورت فریت بار به تورنتو، صادر میشود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به کانادا دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به تورنتو را دارید با تماس با ما از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستانها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به تورنتو بهره مند شوید.
 

د) فریت بار لوازم منزل به تورنتو، حمل هوایی اسباب منزل به تورنتو

 
همچنان که گفتیم در فرایند حمل و نقل بار، بسته بندی را باید جدی گرفت. بخصوص اینکه این بار لوازم منزل باشد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه سرویس بسته بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی جهت حمل بار به تورنتو است. همکاران مجرب ما در امور بسته بندی، در منزل شما حضور پیدا می کنند. بسته بندی بار شما را طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکت های هواپیمایی انجام داده و آماده ارسال به فرودگاه می کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با بهترین نرخ حمل بار به صورت هوایی به تورنتو فرستاده میشود.
 

سایر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران، جهت فریت بار و ارسال هوایی بار به تورنتو

 

 

  • بسته بندی تخصصی جهت فریت بار به تورنتو : بسته بندی اضافه بار مسافری، لوازم منزل یا بار تجاری را با مناسب ترین هزینه در محل بما محول کنید. پرسنل با تجربه ما در محل شما حضور پیدا میکنند. در حضور شما با استفاده از بهترین متریال کالای شما را جهت بسلامت رسیدن بارتان به مقصد بسته بندی میکنند. بسته بندی طبق ضوابط و اصول مورد تایید شرکتهای هواپیمایی انجام خواهد گرفت.
  • ساخت جعبه چوبی جهت حمل مطمئن وسایل شما به تورنتو
  • دریافت بار از منزل شما در مبدا و حمل به فرودگاه . شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را در هر نقطه از شهر دریافت و جهت انجام امور گمرکی به قسمت بار فرودگاه امام خمینی منتقل می نماید.
  • انجام امور تشریفات گمرکی بدون نیاز به حضور مسافر و یا صاحب کالا در گمرک ، بار شما در قسمت بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به تورنتو احتیاج به طی تشریفات گمرکی دارد. کارمندان ما بدون نیاز به حضور شما در گمرکات، تشریفات گمرکی را در سریعترین وقت ممکن انجام خواهند داد.
  • انبار داری بار شما در مبدا و ارسال آن به مقصد پس ازتایید شما مبنی بر حمل بار
  • صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به تورنتو با بهترین نرخ حمل باربه تورنتو و دریافت رزرو کتبی بار از هواپیمایی

 

 

نکات بسیار مهم در هنگام تحویل بار در  فرودگاه پیرسون شهر تورنتو در کانادا

 
پس از انجام فریت بار  از ایران به فرودگاه تورنتو، پرسنل شرکت هواپیمایی در شهر تورنتو با شماره تلفن درج شده در بارنامه تحت نام گیرنده کالا تماس میگیرند و رسیدن بار هوایی شما به شهر تورنتو را اعلام می نمایند. در این مرحله دانستن قوانین گمرکی کشورکانادا بسیار لازم است. چون ترخیص کالا برعهده شماست. توجه داشته باشید که:
 
تلفن و موبایل شما حتما در دسترس باشد
هنگام صدور بارنامه دو یا سه شماره تلفن ارائه نمایید تا در صورت در دسترس نبودن، کارمندان ایرلاین بتوانند با شماره های دیگر تماس بگیرند.
 
بطور معمول ماموران ایرلاین ها تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود؛ بنابراین راهکاری که باقی می ماند این است که شما خود بار ارسالی خود را پی گیری کنید و با شرکت هواپیمایی تماس بگیرید و وضعیت بارتان را خودتان جویا شوید. پس از اطمینان از حصول بارتان به فرودگاه تورنتو می بایست به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه و اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید.
ترخیص و تحویل بار به تورنتو تحت قوانین سازمان مرزبانی و گمرکات کاناداست. طبیعتاً عوارض گمرکی از شما دریافت خواهند کرد که میزان این مبلغ بسته به نوع کالای شما و ارزش ان متفاوت خواهد بود. علاوه بر این هزینه هایی همچون هزینه عملیاتی فرودگاهی و یا هزینه های انبارداری نیز وجود دارند. در هر فرودگاهی مبالغی بابت خدمات فرودگاهی و انبارداری می بایست توسط گیرنده کالا پرداخت شود و این موضوع هیچگونه ربطی به پول حمل بار به تورنتو در مبدا ندارد. ولیکن این مبالغ تقریبا ناچیز است. همچنین در بیشتر فرودگاهها تا چهل و هشت ساعت پس از رسیدن بار به انبار، انبارداری دریافت نمی شود. پس از طی چهل و هشت ساعت بر مبنای حجم و وزن بارتان می بایست به شرکت انباردار هزینه بیشتری پرداخت نمایید. همچنین شرکتهای هواپیمایی مبلغی را جهت ارائه این مدارک از شما دریافت خواهند نمود. البته این قوانین در کشورها، ایالت ها و شهرها بسیار متفاوت است.
گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. 
 
 
درصورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید: 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به تورنتو

شهری در ساحل شمال غربی دریاچه انتاریو، پرجمعیت‌ترین شهر کانادا و پایتخت استانی انتاریو است. تورنتو با جمعیت تقریبی دو میلیون ششصد هزار نفری، در قلب محدوده تورنتوی بزرگ قرار دارد. این شهر بخش لنگر منطقه‌ نعل اسب طلایی است که دور دریاچه انتاریو دیده می‌شود و به آبشار نیاگارا می‌رسد. این شهر را چهارمین شهر بزرگ و پنجمین منطقه‌ شهری بزرگ متراکم در آمریکای شمالی می دانند. تورنتو حس و حال نیویورک سیتی را دارد، برای همین اسمش را نهادند نیویورک کانادا. تورنتو مقصد بسیاری از مهاجران جهان است. سکونت اروپایی‌ها در این منطقه با ساخت قلعه‌ای نظامی توسط فرانسوی‌ها، نزدیک به محل نمایشگاه فعلی، در اواسط قرن هجدهم آغاز شد. سپس با تاسیس منطقه تجارت انگلیسی یورک در سال 1793 رشد کرد. این منطقه در سال 1834 به تورنتو تغییر نام داد. با گذشت زمان در قرن نوزدهم  با رشد چشمگیر، به مرکز فرهنگی و اقتصادی کانادا تبدیل شد. با آغاز سیاست‌های آزاد مهاجرت از دهه 1960 و اقتصاد قوی منطقه، تورنتو در دهه‌های اخیر به یکی از متنوع‌ترین شهرهای دنیا از نظر فرهنگ و قومیت  تبدیل شده است. بیش از هشتاد جامعه قومی در تورنتو زندگی میکنند و بیش از نیمی از ساکنین شهر ، خارج از کانادا به دنیا آمده‌اند. در سال 1998  ، بزرگ شهری به نام تورنتو  از مجموع شش شهر پدید آمد که در حال حاضر، محله‌هایی گوناگون و چشم‌نواز دارد. با وسعتی بیش از ششصد کیلومتر مربع، تورنتو در حدود سی و دو کیلومتر در سواحل دریاچه‌ انتاریو کشیده شده است . این شهر شامل هسته متراکم شهری است که دورش حومه‌های قدیمی شهر حلقه‌زده‌اند و پس‌ازآن، حلقه دیگری از مناطق حومه‌ای جدیدتر که بعد از جنگ ساخته‌شده‌اند به چشم می‌خورد. طرح شبکه ای منظم علاوه بر ساخت شهری، در ساخت تمام خیابان‌ها نیز به کار رفته، مگر در جاهایی که جغرافیای منطقه در تقابل با این شبکه بوده باشد؛ مثل دره خمیده رود Don و با درجه‌ای کمتر، دره‌های Humber و Rouge در دو طرف مخالف شهر. برخی خیابان‌های اصلی شهر نیز در زوایایی با این شبکه تقاطع دارند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل ، مهاجرت یا تجارت در شهر تورنتو را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، سفر به شهر تورنتو را برای شما آسان و لذت‌بخش خواهیم کرد.

 

به روزترین اطلاعات فریت بار به تورنتو

نرخ ارز جهت ارسال بار از تورنتو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تورنتو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تورنتو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از تورنتو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار به تورنتو از طریق فرودگاه بین المللی پیرسون شهر تورنتو

محمولات هوایی ارسال شده به تورنتو در کانادا

فریت بار از تمامی نقاط ایران به شهر تورنتو

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به تورنتو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

تورنتو بر روی نقشه
TORONTO WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به تورنتو

اضافه بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود، در چمدان ها قرار دهید.
بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدا تحویل دهید، معمولا بار شما پس از چهار تا پنج روز به فرودگاه پیرسون شهر تورنتو خواهد رسید.